RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 kwietnia 2010 (pierwszy post)
Witam

Tak już przymierzałem się kilka razy do tego tematu i w końcu postanowiłem go napisać.

Jak wszyscy sympatycy piłki nożnej wiedzą niebawem rozpoczyna się piłkarskie święto
Mistrzostwa Świata, które są chyba jedna z najbardziej upragnionych imprez każdego piłkarza.
Zagrają tam obecnie najlepsze teamy świata oraz najlepsi piłkarze reprezentujący swój kraj, a co z tym idzie światowe gwiazdy i idole milionów kibiców.
I jak to bywa przed takimi imprezami każdy tylko trzyma kciuki za nich by nie złapali niepotrzebnej kontuzji.




więc taka mała seria pytań :
( pomijając fakt iż jeszcze nie przedstawiono składów )

- Których piłkarzy koniecznie chcecie zobaczyć na Mundialu ?
- O którego najbardziej się "boicie" ?
- Co waszym zdaniem jest ważniejsze - impreza raz na 4 lata (być może jedyna szansa na wystąpienie)
czy ligowe zwycięstwo ( z szansami co rok) ?
Czy "gwiazdy" powinny odpuścić ? - trenerzy dać odpocząć ? - czy jako zawodowi gracze w klubie wykonywać swoja prace na 200 % ?


JEDNAKŻE...


...dla jednych kontuzja jest wielkim nieszczęściem dla drugich staje się życiowa szansą



( jak w poprzednich pytaniach - pomijając brak składów)

wiadomo że na Mundial nie wyjedzie 10 napastników czy bramkarzy i wielu dobrych graczy obejdzie sie smakiem mundialowej murawy
ale jednak gdzies w tych modłach ubłagali dla siebie szanse ...

- Jacy zawodnicy mogą skorzystać na urazach kolegów z drużyny ?
- Kogo Ty byś chciał zobaczyć ?


Zapraszam do dyskusji :)

Pozdro
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 kwietnia 2010
egze
egze: http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7785601,Seks_z_nieletnia__Skandal_obyczajowy_w_reprezentacji.html niezłe jaja, pewnie wiele osób po dwumeczu z Irlandią, cieszy się teraz z problemów Francuzów.


nawet jesli sie okaze ze to najwieksze gwiazdy dostana grzywne i sie na tym skonczy :ziew:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie, moim zdaniem Benzema nie był w to zamieszany :P

A moim tak - już wiadomo skąd ten spadek formy. Karim po prostu nie wyrabia :D
egze
egze
  19 kwietnia 2010

Skąd niby oni mogli przypuszczać, że ta prostytutka jest niepełnoletnia :woot:
swoją drogą to dziwne oni tam mają prawo - za seks z nieletnią grozi do trzech lat więzienia, toć w Polsce co drugi nastolatek by w pierdlu gnił :ziober2:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  20 kwietnia 2010
egze
egze: Skąd niby oni mogli przypuszczać, że ta prostytutka jest niepełnoletnia

Ja nie kumam jak piłkarze zarabiający takie pieniądze mogą korzystać z usług prostytutek. Zamiast iść w ślady np takiego C. Ronaldo który co miesiąc ma inną modelkę... :mrgreen:
egze
egze
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie kumam jak piłkarze zarabiający takie pieniądze mogą korzystać z usług prostytutek. Zamiast iść w ślady np takiego C. Ronaldo który co miesiąc ma inną modelkę...


Tak to jest jak się ma piłkę zamiast mózgu :ziober2:

a w ogóle to wszystkiego dobrego dwudziestolatku :piwo:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  20 kwietnia 2010
egze
egze: a w ogóle to wszystkiego dobrego dwudziestolatku

O jak miło ale pić raczej nie będę ^^

Ostatnio na n-k wszyscy mi życzenia składali bo sobie ustawiłem 14 kwietnia o tak dla picu. Nawet chrzestna dzwoniła z życzeniami... :and:

egze
egze: Tak to jest jak się ma piłkę zamiast mózgu

Trochę źle, że to w takim momencie ta sprawa wyszła na jaw. Końcówka sezonu i Ribery - jeśli jest winny - nie będzie skoncentrowany na dobrej grze.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciąg dalszy wielkiej afery z nad Sekwany. Grupa reprezentantów Francji, w tym Franck Ribéry, Sidney Govou oraz po jednym z zawodników grających w lidze hiszpańskiej i w klubie z południa Francji. Według Le Parisien pozostali dwaj piłkarze, których tożsamość nie została ujawniona to Karim Benzema oraz Hatem Ben Arfa.


Francuskie media podają, że Ribery przyznał się do kontaktów seksualnych z tą dziołchą ale nie wiedział, że jest ona nie pełnoletnia. Jeśli to okaże się prawdą to... ech, zawiodłem się na nim.
egze
egze
  20 kwietnia 2010

Ale będą jaja jak Francja wywalczy Mistrzostwo Świata :rotfl:
no ale pewnie polegną gdzieś po drodze z Argentyną :mrgreen:

Lukrecjusz88
Lukrecjusz88
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O jak miło ale pić raczej nie będę ^^ Ostatnio na n-k wszyscy mi życzenia składali bo sobie ustawiłem 14 kwietnia o tak dla picu. Nawet chrzestna dzwoniła z życzeniami...


o napiszę tu, bo później zapomnę :D
przekazuję najlepsze życzenia od kolegi Nevera :D
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o napiszę tu, bo później zapomnę :D przekazuję najlepsze życzenia od kolegi Nevera :D

Grazie. :)

Co do tematu - Adler złamał żebro i prawdopodobnie nie pojedzie na MŚ, współczuję Low'owi... Neuer na bramkę z taką formą - to może być katastrofa dla Niemców. :mrgreen:
egze
egze
  21 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Co do tematu - Adler złamał żebro i prawdopodobnie nie pojedzie na MŚ, współczuję Low'owi... Neuer na bramkę z taką formą - to może być katastrofa dla Niemców.


Butt do kadry :rock:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  21 kwietnia 2010
egze
egze: Butt do kadry

Na rezerwowego zamiast Wiese. :D

Wracając do tego sex-skandalu...



Kto by powiedział, że ta laska jeszcze niedawno miała 17 lat? :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  21 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Kto by powiedział, że ta laska jeszcze niedawno miała 17 lat?

na pewno ie ja :mrgreen:
egze
egze
  21 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Kto by powiedział, że ta laska jeszcze niedawno miała 17 lat?


No twarz ma młodą, cycki sztuczne, nie tknąłbym jej. Ale na szczęście nie jestem zawodowym piłkarzem :Ziober2:
smencik
smencik
  21 kwietnia 2010

Jej dydle im się z piłkami pomyliły :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.