RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 kwietnia 2010 (pierwszy post)
Witam

Tak już przymierzałem się kilka razy do tego tematu i w końcu postanowiłem go napisać.

Jak wszyscy sympatycy piłki nożnej wiedzą niebawem rozpoczyna się piłkarskie święto
Mistrzostwa Świata, które są chyba jedna z najbardziej upragnionych imprez każdego piłkarza.
Zagrają tam obecnie najlepsze teamy świata oraz najlepsi piłkarze reprezentujący swój kraj, a co z tym idzie światowe gwiazdy i idole milionów kibiców.
I jak to bywa przed takimi imprezami każdy tylko trzyma kciuki za nich by nie złapali niepotrzebnej kontuzji.




więc taka mała seria pytań :
( pomijając fakt iż jeszcze nie przedstawiono składów )

- Których piłkarzy koniecznie chcecie zobaczyć na Mundialu ?
- O którego najbardziej się "boicie" ?
- Co waszym zdaniem jest ważniejsze - impreza raz na 4 lata (być może jedyna szansa na wystąpienie)
czy ligowe zwycięstwo ( z szansami co rok) ?
Czy "gwiazdy" powinny odpuścić ? - trenerzy dać odpocząć ? - czy jako zawodowi gracze w klubie wykonywać swoja prace na 200 % ?


JEDNAKŻE...


...dla jednych kontuzja jest wielkim nieszczęściem dla drugich staje się życiowa szansą



( jak w poprzednich pytaniach - pomijając brak składów)

wiadomo że na Mundial nie wyjedzie 10 napastników czy bramkarzy i wielu dobrych graczy obejdzie sie smakiem mundialowej murawy
ale jednak gdzies w tych modłach ubłagali dla siebie szanse ...

- Jacy zawodnicy mogą skorzystać na urazach kolegów z drużyny ?
- Kogo Ty byś chciał zobaczyć ?


Zapraszam do dyskusji :)

Pozdro
...Ignorance is bliss...
Carlsb
Carlsb
  3 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: stare pierniki


ale Alex Del Piero to był kiedyś mój idol .. jak był wolny dla Juve to zawsze padała bramka .. takie wolne potrafił strzelić że szok .. i te okładki Bravo Sport z Del Piero :D

a Ronaldo też był kozak .. ale jak grał w Barcelonie .. to były czasy ... wtedy to człowiek całe dnie ganiał po boisku .. i właśnie ja lepiej kojarze piłkarzy z tamtych czasów i Mundiali niż z dzisiejszych czasów ..
DarekLosu
DarekLosu
  3 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: stare pierniki

Mimo to Ronaldo strzela bramki w Brazylii i według mnie nawet teraz i tak jest lepszy od większości napastników których powołuje Dunga.
Alex to mój ulubiony piłkarz, dlatego chciałbym go zobaczyć na ostatniej wielkiej imprezie w jego karierze. Poza tym dalej ma przebłyski wielkiej formy i moim zdaniem przydałby się na pewno Włochom.

RexMundi
RexMundi: nom a teraz nie wiadomo chyba czy się wyleczy do mundialu

Nie wiem jak jest poważny ten uraz, ale mam nadzieje, że to jednak nic groźnego. W sumie wracając do tego pytania to w takim wypadku teraz najbardziej boję się o niego, czy zagra.

RexMundi
RexMundi: eliminacje czy towarzyskie jestem wstanie zrozumieć że się odpuszcza na rzecz klubu ale mundial czy inny kontynentalny turniej już nie

Piłkarz po to gra w klubie, żeby grać w reprezentacji, a nie na odwrót:)
Chociaż przypadki niektórych piłkarzy(szczególnie polskich:>) czasami pokazują inaczej:)
DarekLosu
DarekLosu
  3 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Alex Del Piero to był kiedyś mój idol ..

To jest mój ulubiony piłkarz już od 15 lat:).

Konto usunięte
Konto usunięte: jak był wolny dla Juve to zawsze padała bramka .. takie wolne potrafił strzelić że szok .. i te okładki Bravo Sport z Del Piero :D

Ja mam do dzisiaj kilkanaście jego plakatów w pokoju:)

Konto usunięte
Konto usunięte: a Ronaldo też był kozak .. ale jak grał w Barcelonie

Jego właśnie w tym czasie polubiłem i w ogóle Barcelonę jako cały klub. Mam jego koszulkę z Barcelony ze sklepiku na Camp Nou:)

Konto usunięte
Konto usunięte: i właśnie ja lepiej kojarze piłkarzy z tamtych czasów i Mundiali niż z dzisiejszych czasów ..

Według mnie Mistrzostwa we Francji były najlepsze w historii i często oglądam bramki z tamtego Mundialu:).
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Alex Del Piero to był kiedyś mój idol

był*
idolem jest się do końca :D

ale wiem o co chodzi ..niestety lata robia swoje i Ci najwięksi z dzieciństwa teraz już odchodza w zapomnienie ..tak jak Raul

dziś na Canal + Sport pokazywali skróty wszystkich grand derby z ostatnich chyba 15 lat
ile tam Raul nastrzelał Barcelonie :rock:
a teraz już tylko ławka

Konto usunięte
Konto usunięte: Alex to mój ulubiony piłkarz, dlatego chciałbym go zobaczyć na ostatniej wielkiej imprezie w jego karierze. Poza tym dalej ma przebłyski wielkiej formy i moim zdaniem przydałby się na pewno Włochom.

akurat Włosi to tak lubią "staruszków" w kadrze mieć więc całkiem możliwe :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak jest poważny ten uraz, ale mam nadzieje, że to jednak nic groźnego. W sumie wracając do tego pytania to w takim wypadku teraz najbardziej boję się o niego, czy zagra.

tak niby gazeta podała że nie wiadomo czy wyzdrowieje
oby tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż przypadki niektórych piłkarzy(szczególnie polskich:>) czasami pokazują inaczej:)

bo Polska jest inna :)
...Ignorance is bliss...
DarekLosu
DarekLosu
  3 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: akurat Włosi to tak lubią "staruszków" w kadrze mieć więc całkiem możliwe :)

Najprawdopodobniej najstarsza kadra na świecie:). Tottiego namawiają do powrotu, a moim zdaniem obaj są na tym samym poziomie.

RexMundi
RexMundi: tak niby gazeta podała że nie wiadomo czy wyzdrowieje oby tak

Poszukam na necie jakichś informacji o tym.

RexMundi
RexMundi: bo Polska jest inna :)

Smolarek był tego najlepszym przykładem:).
egze
egze
  17 kwietnia 2010

odświeżam, co by się nie zamknęło, bo jeszcze mi się ten temat przydać do pewnych rzeczy może :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 kwietnia 2010

jak donosi zaufane źródło informacji ( WP ) :mrgreen:
z RPA bardzo możliwe że pożegna sie Torres

...Ignorance is bliss...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: jak donosi zaufane źródło informacji ( WP ) z RPA bardzo możliwe że pożegna sie Torres

Czyli już wiemy kto na pewno na MŚ zagra. :D
egze
egze
  18 kwietnia 2010

Brak Torresa na MŚ byłby na pewno ogromnym ciosem dla reprezentacji Hiszpanii.
Ja jednak wierzę, że kontuzja El Nino nie okaże się jednak tak groźna jak to teraz pokazują niektóre media.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 kwietnia 2010
egze
egze: Ja jednak wierzę, że kontuzja El Nino nie okaże się jednak tak groźna jak to teraz pokazują niektóre media.

Nie jestem w temacie PL, co mu się stało?
smencik
smencik
  18 kwietnia 2010

Za Torres'a powołają Raul'a i będzie gitesssss :tak:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 kwietnia 2010

no ale Hiszpania się wykańcza ..Fabregas , Torres -- nie dobrze :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Za Torres'a powołają Raul'a i będzie gitesssss

chciałbym ale nie wiem czy w obecnej dyspozycji zasługuje na to

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem w temacie PL, co mu się stało?

cos tam z kolanem
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  19 kwietnia 2010
http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7785601,Seks_z_nieletnia__Skandal_obyczajowy_w_reprezentacji.html

niezłe jaja, pewnie wiele osób po dwumeczu z Irlandią, cieszy się teraz z problemów Francuzów.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 kwietnia 2010

Podobno Ribery'ego przesłuchali. Dziwne. Niby tak kocha swoją żonę, że zgodził się dla niej przejść na Islam a tu proszę... Mam nadzieję, że nie był w to zamieszany bezpośrednio. Moje typy? Na pewno ktoś z trójki Abidal, Benzema, Henry...

Gutek909
Gutek909
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Benzema

nie nie, moim zdaniem Benzema nie był w to zamieszany :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.