RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 kwietnia 2010 (pierwszy post)
Witam

Tak już przymierzałem się kilka razy do tego tematu i w końcu postanowiłem go napisać.

Jak wszyscy sympatycy piłki nożnej wiedzą niebawem rozpoczyna się piłkarskie święto
Mistrzostwa Świata, które są chyba jedna z najbardziej upragnionych imprez każdego piłkarza.
Zagrają tam obecnie najlepsze teamy świata oraz najlepsi piłkarze reprezentujący swój kraj, a co z tym idzie światowe gwiazdy i idole milionów kibiców.
I jak to bywa przed takimi imprezami każdy tylko trzyma kciuki za nich by nie złapali niepotrzebnej kontuzji.




więc taka mała seria pytań :
( pomijając fakt iż jeszcze nie przedstawiono składów )

- Których piłkarzy koniecznie chcecie zobaczyć na Mundialu ?
- O którego najbardziej się "boicie" ?
- Co waszym zdaniem jest ważniejsze - impreza raz na 4 lata (być może jedyna szansa na wystąpienie)
czy ligowe zwycięstwo ( z szansami co rok) ?
Czy "gwiazdy" powinny odpuścić ? - trenerzy dać odpocząć ? - czy jako zawodowi gracze w klubie wykonywać swoja prace na 200 % ?


JEDNAKŻE...


...dla jednych kontuzja jest wielkim nieszczęściem dla drugich staje się życiowa szansą



( jak w poprzednich pytaniach - pomijając brak składów)

wiadomo że na Mundial nie wyjedzie 10 napastników czy bramkarzy i wielu dobrych graczy obejdzie sie smakiem mundialowej murawy
ale jednak gdzies w tych modłach ubłagali dla siebie szanse ...

- Jacy zawodnicy mogą skorzystać na urazach kolegów z drużyny ?
- Kogo Ty byś chciał zobaczyć ?


Zapraszam do dyskusji :)

Pozdro
...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Kto by powiedział, że ta laska jeszcze niedawno miała 17 lat?


Jak ona sie zwie ? :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2010

Serbski obrońca FC Sevilla - Ivica Dragutinović doznał poważnej kontuzji ścięgna Achillesa i nie zagra na mistrzostwach świata w RPA.

...Ignorance is bliss...
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  23 kwietnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Jak ona sie zwie ?

Zahia D.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 kwietnia 2010

krążą ploty że Franck Ribery nie pojedzie do RPA :mrgreen:

...Ignorance is bliss...
egze
egze
  24 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: krążą ploty że Franck Ribery nie pojedzie do RPA


przy jego obecnej dyspozycji nie byłaby to jakaś największa strata dla ekipy francuskiej :ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 kwietnia 2010
egze
egze: przy jego obecnej dyspozycji nie byłaby to jakaś największa strata dla ekipy francuskiej

wykończyła go ta siksa :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  24 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomocnik Bayernu Monachium, Bastian Schweinsteiger jest kolejnym zawodnikiem, który znalazł się na liście potencjalnych letnich celów transferowych Realu Madryt. 25-letni reprezentant Niemiec jest jednym z wielu pomocników łączonych z klubem z Santiago Bernabeu. Jak donosi hiszpański "AS", władze "Królewskich" są przekonane, że uda im się osiągnąć porozumienie z Bayernem i sprowadzić Schweinsteigera za sumę mniejszą niż wpisana w jego kontrakcie, czyli 60 milionów funtów


:crylol:
Gutek909
Gutek909
  24 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Cytat: Pomocnik Bayernu Monachium, Bastian Schweinsteiger jest kolejnym zawodnikiem, który znalazł się na liście potencjalnych letnich celów transferowych Realu Madryt. 25-letni reprezentant Niemiec jest jednym z wielu pomocników łączonych z klubem z Santiago Bernabeu. Jak donosi hiszpański "AS", władze "Królewskich" są przekonane, że uda im się osiągnąć porozumienie z Bayernem i sprowadzić Schweinsteigera za sumę mniejszą niż wpisana w jego kontrakcie, czyli 60 milionów funtów


haha w życiu czegoś śmieszniejszego nie czytałem :D
egze
egze
  24 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Pomocnik Bayernu Monachium, Bastian Schweinsteiger jest kolejnym zawodnikiem, który znalazł się na liście potencjalnych letnich celów transferowych Realu Madryt. 25-letni reprezentant Niemiec jest jednym z wielu pomocników łączonych z klubem z Santiago Bernabeu. Jak donosi hiszpański "AS", władze "Królewskich" są przekonane, że uda im się osiągnąć porozumienie z Bayernem i sprowadzić Schweinsteigera za sumę mniejszą niż wpisana w jego kontrakcie, czyli 60 milionów funtów


tekst jak z FM-a :ziober2:
swoją drogą nieźle dziś Bayern dał dupy z Moenchengladbach.
egze
egze
  4 maja 2010

Podobno Xavi gra ostatnio z jakąś niezaleczoną kontuzją, która może być groźna w perspektywie zbliżających się Mistrzostw Świata. Być może to tylko zasłona dymna trenera Guardioli usprawiedliwiająca słabszą grę jego asa w ostatnim czasie, ale gdyby okazało się, że Hiszpania w turnieju mistrzowskim zostałaby pozbawiona Xaviego i Fabregasa, to ich siła napędowa znacznie by spadła, tym bardziej, że Iniesta na zdrowiu w ostatnim czasie polegać zbytnio nie może.

krzychu7818
krzychu7818
  4 maja 2010

jeszcze niewiele ponad miesiąc i początek święta piłki :), czytałem gdzieś ostatnio , że 56 z 64 meczów ma być na żywo w tvp1 i 2 , czyli te 8 retransmisji to mecze z 3 kolejki fazy grupowej

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: że 56 z 64 meczów ma być na żywo w tvp1 i 2 , czyli te 8 retransmisji to mecze z 3 kolejki fazy grupowej

:wtf:

Myślałem, że Polsat znowu pokazuje Mistrzostwa.
egze
egze
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałem, że Polsat znowu pokazuje Mistrzostwa.


przecież już od dawna TVP się szczyci tym, że będzie pokazywać mundial, a zeszłoroczny Puchar Konfederacji miał być przetarciem dla komentatorów.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  4 maja 2010
egze
egze: a zeszłoroczny Puchar Konfederacji miał być przetarciem dla komentatorów.

Puchar konfederacji też pokazywali??? No ja pie... skleroza jakaś. :/

No to trochę kicha. Mam nadzieje, że Iwański nie będzie komentować... Już lepiej dać Jasinę albo Jońcę.
egze
egze
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to trochę kicha. Mam nadzieje, że Iwański nie będzie komentować... Już lepiej dać Jasinę albo Jońcę.


podejrzewam, że będzie komentował Szpakowski, Iwański, Jasina, ten nowy co Lecha komentował zawsze (wyleciało mi nazwisko) i ktoś z dwójki Jońca - Patyra. Byle na mundial nie wysłali Jarosława Krzoskę, bo go się słuchać nie da.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.