Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  20 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie podczas losowania rozwaliło jedno ujęcie, kiedy pokazywali L.Figo, a w tle plakietka FC Barcelona

Figo zdrajca;/;/ Luis Enrique też..
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 marca 2010

Frankfurt - Bayern 2:1, Klose 7' - Tsoumou 87', Fenin 89'.

Od razu przypomina mi się finał LM z '99 roku :zonk:

Kombatant
Kombatant
  20 marca 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Frankfurt - Bayern 2:1, Klose 7' - Tsoumou 87', Fenin 89'. Od razu przypomina mi się finał LM z '99 roku


hahahahaha wtopili z takim słabeuszem :crylol:
omoachifari
omoachifari
  21 marca 2010
Miwik88
Miwik88: FC Barcelona

rok w rok mieli takiego fuksa w 1/8 i 1/4 baaaa w tym roku tez dostali slabeuszy (jak na poziom LM) w 1/8, oby jak najszybciej odpadli;D

czarnym koniem moze byc Inter mimo wszystko niechcialbym ManU ani Barcy w finale obstawiam final Bordeaux - Inter;D
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rok w rok mieli takiego fuksa w 1/8 i 1/4 baaaa w tym roku tez dostali slabeuszy (jak na poziom LM) w 1/8, oby jak najszybciej odpadli;D

Ty chyba masz nie pokolei w glowie.

Rok temu Barca w 1/8 Lyon 1 1/4 Bayern w 1/2 Chelsea i oba te mecze z rewanżami na wyjezdzie. MU w analogicznym okresie Inter, ktory wtedy byl slaby, Porto oraz oslabiony wtedy i dobity Arsenal. WIec nie ma co naawet porównywać.DO tego dołóż sobie to, ze Barca w tym sezonie grała w najsilniejszej grupie w której dalekie wyjazdy były bardzo męczące.WIęc nie pisz farmazonów, w 1/8 Barca dostała rekompensate ale w tym momencie Jej droga do finału jest cięższa niż MU. Jak Barca ma fuks to nie wiem jaki ma MU co roku dostajac strasznie łątwe grupy a potem droge we fazie pucharowej. No moze w 2008r mieli trudną.

Donald WHO YOU?

thomas893
thomas893
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rok w rok mieli takiego fuksa w 1/8 i 1/4 baaaa w tym roku tez dostali slabeuszy (jak na poziom LM) w 1/8, oby jak najszybciej odpadli;D

Milan dostał po dupie od ManU, więc trzeba pognoić inne drużyny :ziew:
GunnersFan
Posty: 2 (po ~462 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
GunnersFan
  21 marca 2010

Olympique Lyon - Bordeaux
Tutaj raczej Bordeaux powinno przejść gdyż grają naprawdę świetny football... ale OL już pokazał że w LM potrafi grać skutecznie

Bayern Monachium - Manchester United
MU ma prostą przeprawę, niemiecki zespół miał dużo szczęścia że doszedł tak daleko...

Arsenal - FC Barcelona
Jako kibic Arsenalu wierzę w tych młodziaków i myślę że są w stanie pokonać Barcelonę. Korzystny wynik u siebie będzie kluczem do awansu

Inter Mediolan - CSKA Moskwa
Inter pod wodzą Murinho gra w LM na prawdę świetnie, w lidze tracą głupie pkt ale i tak są faworytem. CSKA ma tylko Akinfiejewa :P

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niemiecki zespół miał dużo szczęścia że doszedł tak daleko...

Co roku dochodzą do tej fazy. Poza tym spośród całej ósemki Bayern jest najbardziej utytułowanym zespołem. Przypadku tu nie ma.
GunnersFan
Posty: 2 (po ~462 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
GunnersFan
  21 marca 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Co roku dochodzą do tej fazy. Poza tym spośród całej ósemki Bayern jest najbardziej utytułowanym zespołem. Przypadku tu nie ma.


Chodziło mi o ten sezon. Bo teraz naprawdę kiepsko idzie Bayernowi i w lidze(8 remisów i 3 porażki) i LM. Chociażby ten dwumecz z Fiorentiną, patrząc obiektywnie to zespołowi włoskiemu bardziej się należał ten awans... ale to tylko moja opinia.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo teraz naprawdę kiepsko idzie Bayernowi i w lidze(8 remisów i 3 porażki)

To był początek sezonu, od meczu z Juve wszystko się zmieniło i nie przegrali kolejnych 19 spotkań w BL.
Trzy kolejki temu objęli prowadzenie w tabeli, ostatni raz na tym miejscu byli w ostatniej kolejce sezonu 2007/08.

Konto usunięte
Konto usunięte: i LM.

W fazie grupowej przegrali dwa mecze z Bordeaux, pierwszy 1:2 kończąc w "9" po czerwonych kartkach dla Mullera i Buytena co odbiło się w rewanżu gdzie dostali 0:2.
W meczach z Juve i Maccabi byli stroną dominującą w dwumeczu. Z Violą co prawda mieli trochę szczęścia ale ono ponoć sprzyja lepszym, pozatym Viola w tym sezonie w LM u siebie odniosła same zwycięstwa (m.in. z LFC i Ol. Lyon).

Konto usunięte
Konto usunięte: patrząc obiektywnie to zespołowi włoskiemu bardziej się należał ten awans

Skoro tak twierdzisz.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  22 marca 2010

Nie no ok Bayern strzelil gola ze spalonego w pierwszm meczu ale mial bardzo dużą przewage i co chwila bombardowano bramke Fiorentiny. W drugim meczu jak już sie licytujemy bylo bardzo ladne podanie Schweinsteigera do Klosego (sytuacja 100%), po ktorym spalonego absolutnie nie bylo a zostal odgwizdany. Zawsze glosno jest o akcjach gdy padnie gol ze spalonego a mniej glosno o akcjach w ktorych jest gwizdany spalony a go nie ma.

Donald WHO YOU?

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  22 marca 2010

Rok temu po błędach Ovrebo Barca wygrała LM, teraz kolej na Bayern... :D

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  23 marca 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Rok temu po błędach Ovrebo Barca wygrała LM, teraz kolej na Bayern... :D

Barca wygrala bo byla zdecydowanie najlepsza w kazdej fazie, a ze trafil sie jeden mecz kontrowersyjny to juz trudno. Tam byl karny po rece Ballacka w 5minucie i o tym nik nie krzyczał. Chelsea nie zasluzyla na awans bo nie zasluguje na niego ten, ktory ma dobry wynik, przewage zawodnika i mecz u siebie a dalej nastawia sie na kontry i stanie na swojej polowie

Donald WHO YOU?

egze
egze
  24 marca 2010

Bayern z taką grą jaką dzisiaj zaprezentował przeciwko Schalke, nie ma co szukać na Old Trafford. Chociaż z drugiej strony piłka bywa taka nieprzewidywalna.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  25 marca 2010
egze
egze: Bayern z taką grą jaką dzisiaj zaprezentował przeciwko Schalke, nie ma co szukać na Old Trafford. Chociaż z drugiej strony piłka bywa taka nieprzewidywalna.

Ja uważam, że pierwsza połowa przeciwko Schalke była b. dobra i Bayern mógł spokojnie prowadzić. W drugiej obrona popełniała sporo błędów, szczególnie lewa strona - Contento.

No i jest rekord - 120 minut bez straconej bramki. W końcu :rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.