Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

egze
egze
  31 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Niech MU pokaze klase bez Rooneya.


Rooney spełnia dokładnie tą samą rolę jaką spełniał do zeszłego sezonu Cristiano Ronaldo. Jest tylko wisienką u tortu całej konstrukcji.
Przyznam, że należy mu się ta pozycja, bo przez ostatnie lata to on tyrał na Krystynę.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

Rooney jednak daje kopa calej druzynie. Mam wielka nadzieje, ze Bayern oradzi sobie z no i wtedy juz przynajmniej jeden finalista bedzie mocną niesopdzianką

Donald WHO YOU?

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  31 marca 2010
Moim zdaniem ManU i w tym roku będzie miał mistrza.. Mimo, że nie mają Ronaldo i tak sa mocni .. ;) Rooney i inni.. No ale silna też barca.. Messi np ;]
Swoją drogą ostro Real zapłacił za Ronaldo .. -.-

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

Ta tylko, że Rooney nie zagra z Bayernem,Chelsea i w ogóle pewnie zagra w mniej niż polowie pozostalych do konca sezonu kolejek w Premiership.

BAYERNIE przed toba wielka szansa, czekamy na ciebie we finale 9 lat, wkrocz d niego śmiało :piwo:

Donald WHO YOU?

ManUtd1878
ManUtd1878
  31 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Bayern nie mial Robbena i Bastiana a wygrał.

Co tam Robben w porownaniu do Rooneya :and:
Prawda jest taka ,ze Manchester United mial tragiczna forme w tym meczu. Gdyby byl w swojej normalnej dyspozycji to by Bayernu juz nie bylo w Lidze Mistrzow. Symbolem Manchesteru United w tym meczu zostanie dla mnie Evra... pilkarz nie zawodny,najlepszy lewy obronca na swiecie... jeden z najwazniejszych pilkarzy w Manchesterze United wlasnie w tym meczu dal sie ograc jak dziecko przy golu na 2:1. Niestety przyplacil wielka cene wystepow mecz w mecz ,od pierwszej do ostatniej minuty. To nie jest machina,tylko czlowiek i licze ,ze Ferguson w koncu da mu odpoczac... tylko nie wiem kiedy,bo raczej nie w spotkaniu z Chelsea Londyn :and:
W dodatku ten Neville... ja nie wiem o czym to Fergyuson myslal wystawiajac tego pilkarza zamiast Rafaela,przeciez Anglik w kazdym meczu ma przynajmniej jedno zagranie ,ktore stwarza ogromne zagrozenie pod nasza bramka. Ten pilkarz niby ma dawac nam spokoj a tak naprawde jest zupelnie na odwrot. Ribery robil z nim co chcial i nawet nie pytal o zdanie.
W dodatku teraz bedziemy grac bez Rooneya... gorzej byc nie moze,jak ta kontuzja naprawde potrwa az 4 tygodnie to czuje ,ze pozegna sie Manchester United i z liga mistrzow i z tytulem mistrza Anglii... Mam nadzieje jednak ,ze skrecenie kostki w tym przypadku okaze sie tylko dwu tygodniowym problemem i gdy Rooney wroci do skladu to nie bedzie po nim widac nawet sladu kontuzji.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam Robben w porownaniu do Rooneya

TO chyba nie widziałeś zdrowego RObbena w akcji. WTedy jest jednym z najgrozniejszych piłkarzyna swiecie, potrafi przedryblowac kilku rywali, pieknie strzelić czy podać. Potrafi rozrywać obrone rywala jak mało kto i niestety tylko kontuzje sprawily, ze nie jest na poziomie Messiego czy ROnaldo. Gdy był zdrowy to ciągnął cały Real, jakby nie On to zawodnicy Realu robiliby szpaler na santiago bernabeu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda jest taka ,ze Manchester United mial tragiczna forme w tym meczu. Gdyby byl w swojej normalnej dyspozycji to by Bayernu juz nie bylo w Lidze Mistrzow.

To samo moge powiedzieć z drugiej strony, że Bayern nie był we formie i do tego był osłabiony, nie miał dwóch z trzech najbardziej kreatywnych zawodników. Tak tłumaczyć moze sie kazdy, tak samo moglbym tłumaczyć dlaczego np. Barca odpadła z MU w 1/2 w 2008r. w 70% tymi samymi zawodnikami, którymi rok pozniej zlała cała Europe.

Donald WHO YOU?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Obejrzyj powtórkę meczu i policz faule Rooneya...

Oglądałem cały mecz i jakoś najgorzej z niego Rooney wyszedł :ninja:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Szczęście sprzyja lepszym, jeszcze mi powiedz, że ManU było lepsze :D

No aż tak zaślepiony nie jestem :jezyk2: Przyznaję bez bicia, że to było wyrównane spotkanie :mrgreen:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Bez Rooneya? Kurczę, a do składu Bayernu powrócą Schweinsteiger i Robben. Cienko mi się widzi ten rewanż, będzie 5:0 dla ManU

Bez Rooney'a też MU potrafi grać, przykładem ostatni mecz z Boltonem :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niemcy okopią się na swojej połowie niczym ich przodkowie pod Verdun i tyle z tego będzie. Jeszcze jak wypadnie Rooney to już w ogóle nie ma o czym gadać.

No to samo zrobili wczoraj, okopali się, tylko hełmów im brakowało :lol: Bez Wazzy też dadzą radę.

Predator007TSW
Predator007TSW: JAK Mu strzelil na San Siro pierwsza bramke po kiksie SCholesa a drugą po cudownym prezencie Didy to było ok. Oj a gdyby nie te błedy, to Milan tamten mecz by na pewno wygrał i kto wie jakby było potem w zupełnie innym meczu na OT niz ten pogrom, ktory byl.

Teraz to sobie można gdybać :pavarotti:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby byl w swojej normalnej dyspozycji to by Bayernu juz nie bylo w Lidze Mistrzow

Jak ja nienawidzę tego typu porównań.
Równie dobrze mogę rzucić abstrakcyjnie, że jakby w zeszłym sezonie sześciu innym angielskim zespołom wyszedł najlepszy sezon w historii do MU nie byłoby teraz w CL :ziew: :/

Predator007TSW
Predator007TSW: TO chyba nie widziałeś zdrowego RObbena w akcji.

Mimo wszystko też uważam, że zdrowy Robben nie jest aż tak wybitny jak zdrowy Rooney :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: No to samo zrobili wczoraj, okopali się, tylko hełmów im brakowało

Zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy to Manchester dominował na boisku :ninja:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko też uważam, że zdrowy Robben nie jest aż tak wybitny jak zdrowy Rooney

TO juz sprawa subiektywna. Rooney to jednak napastnik, potrafi sam sobie wyrobić sytuacje ale wieksza cześć musi otrzymac z podań. Roben w wielu przypadkach potrafi sam objechać rywali, wyjsc na pozycje i strzelic gola.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

A trzeba wziasc pod uwage, ze kontuzje zabraly wiele miesiecy gry RObbenowi na najwyzszym poziomie i pewnie gdyby nie one to miałby jeszcze wyższy poziom. Moze zle zrobil idąc do Chelsea.

Donald WHO YOU?

Gutek909
Gutek909
  31 marca 2010

haha już powinno być 3.4 - 0 dla Barcy :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 marca 2010

Ależ mecz mamy w Londynie:szok:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

thomas893
thomas893
  31 marca 2010

Arsenal sam osłabia się przed rewanżem.

Ciekawy mecz trzeba przyznać :)

thomas893
thomas893
  31 marca 2010

i 0:1 ! Ibracadabra :mrgreen:

thomas893
thomas893
  31 marca 2010

0:2 i w tej parze pozamiatane :)

okrzyki Kołtonia są iście wku.....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.