Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010
egze
egze: Nie od dzisiaj wiadomo, że Keita to największy pupil Guardioli :) W zasadzie jedyny nietykalny człowiek w Barcelonie.

Sergio jeszce większy hehe. Wiadome, rodzina.

To sie moglo skonczyc 0-4 a jest 2-2:/

Donald WHO YOU?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Henry to ja nie wiem po co weszedl. On o grze nie myslal raczej, Guardioli nie rozumiem. I niech ktos mi jeszce powie, ze Barca ma fory u sedziow. Sam karny strasznie wątpliwy a czerwien to juz z kosmosu

Zgadzam się, Henry zupełnie niewidoczny, trzeba było Zlatana zostawić, dziabnąłby hattricka i byłoby si.

Karny rzeczywiście trochę nie teges. Noga Cesca utkwiła między nogami będącego w powietrzu Puyola. Czerwień - totalne nieporozumienie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  31 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Sergio


akurat on rozegrał dzisiaj bardzo dobre zawody.
A brak Yayi pewnie nie był tylko dziełem przypadku.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

Sergio fakt nie gral zle ale kto stracil glupio pilke przy 1 golu?Sergio. Wiadome, ze w tym jest mistrzem.

Grali bez sensu Keita,Pedro oraz Henry, ktory bal sie ubrudzić.

Na ławce głodni gry Toure czy Bojan.

Nie rozumiem

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 marca 2010

No to Barca i Inter w 1/2

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Sergio fakt nie gral zle ale kto stracil glupio pilke przy 1 golu?Sergio. Wiadome, ze w tym jest mistrzem. Grali bez sensu Keita,Pedro oraz Henry, ktory bal sie ubrudzić. Na ławce głodni gry Toure czy Bojan. Nie rozumiem

Nie oceniaj Sergio po tej jednej akcji, bo cały mecz zagrał bardzo dobry. Pedro też nie grał źle. Zamiast Henry'ego postawiłbym na Bojana.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010

Ale walic to wszystko jestem dumny, ze widze tak grającą Barce do 70minuty. Normalnie to Arsenal atakuje a tutaj nie wiedzial co sie dzieje. Straszny pressing Barcy i gra jak z nie uniżajac Xerez. To jest potega

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oceniaj Sergio po tej jednej akcji, bo cały mecz zagrał bardzo dobry. Pedro też nie grał źle. Zamiast Henry'ego postawiłbym na Bojana

Sergio do momentu tej straty mi sie nawet podobal ale co z tego jak to on zepsuł to najwazniejsze zagranie wieczoru. Pedro grał bo kto miał grać.

Donald WHO YOU?

DarekLosu
DarekLosu
  31 marca 2010

Fantastyczny mecz. W pierwszym kwadransie Arsenal został właściwie zmiażdżony i gdyby nie Almunia to już do przerwy mogłoby być spokojnie 0-4. Później 2 wspaniałe bramki Zlatana po świetnych prostopadłych podaniach z głębi pola. Końcówka to popis Arsenalu i ta heroiczna postawa Fabregasa, który został na boisku mimo kontuzji. Szkoda, że nie będzie mógł zagrać w rewanżu.
Liga Mistrzów jest piękna:) U siebie Barca powinna sobie zapewnić awans.

smencik
smencik
  31 marca 2010

Problem w tym, że to nie Barca w pierwszej połowie zagrała zajebiście, tylko Arsenal wyszedł jak na rzeź. Najbardziej strach i niemoc było widać po Song'u i Diaby'm którzy na początku chyba myśleli, że Arsenal gra w żółtych strojach. A generalnie teksty w stylu 'Barca w 1/2', 'pozamiatane', 'Barca dała wynik Arsenalowi' przypomniały mi dlaczego przestałem pisywać regularnie na tym forum :mrgreen:

Pozdrawiam, Smencik.

Gutek909
Gutek909
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

gdzieś Ty zniknął ? :>
musisz mi wtórować w temacie o GD :mrgreen:
pozdro :)
WueRZet
WueRZet
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: musisz mi wtórować w temacie o GD

A gdzieś jest temat o GD ;> ?
Gutek909
Gutek909
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzieś jest temat o GD ;> ?

jak założę :P jeszcze mamy czas :)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez Rooney'a też MU potrafi grać, przykładem ostatni mecz z Boltonem

Nic specjalnego. Bayern bez skrzydeł Ribery - Roben ograł Juve 1:4 we Włoszech.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam Robben w porownaniu do Rooneya

Robben ratował Bayernowi dupsko w rundzie rewanżowej wiele razy, min. z Werderem na wyjeździe czy z Schalke w P. Niemiec. Jest w tej chwili w lepszej dyspozycji od Ribery'ego, który przez częste urazy opuszcza co drugi mecz...

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieje jednak ,ze skrecenie kostki w tym przypadku okaze sie tylko dwu tygodniowym problemem i gdy Rooney wroci do skladu to nie bedzie po nim widac nawet sladu kontuzji.

Obawiam się, że kiedy Rooney powróci będzie walczyć już tylko o króla strzelców.

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda jest taka ,ze Manchester United mial tragiczna forme w tym meczu.

Ribery - od którego w Bayernie zależy b. dużo też formą nie błyszczy. Stać go na dużoooo szybszą i lepszą grę.
Demichelis - pierwsze 90 minut po kontuzji jakiej doznał w spotkaniu Argentyny z Niemcami. Dwa kiksy - jeden wykorzystany przez Rooneya.
Gomez - pierwszy występ po kontuzji - ale jaki fajny rajd zaliczył. :)
Muller - każdy sympatyk Bayernu wie, że od dłuższego czasu jest kompletnie bez formy a Van Gaal trzyma go na siłę, bo to w końcu jego "odkrycie".

Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko też uważam, że zdrowy Robben nie jest aż tak wybitny jak zdrowy Rooney

Jedno jest pewne - obaj są w życiowej formie.

Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze jest czlowieku,Barca odpadnie to juz nikt nie powstrzyma Manchesteru... no chyba ,ze Bayern

Lyon łyknął Real, łyknie i ManU. ;]

Co do meczu Arsenalu z Barcą. Obstawiałem 0:2, po 5 minutach myślałem, że dojdzie do jakiejś kanonady. Arsenal to paczka niedoświadczonych piłkarzy, bojących się zaatakować w starciu z lepszym - na papierze - zespołem. Ale po tym co zobaczyłem w drugiej połowie aż mnie zatkało, pokazali wolę walki choć to, że Fabregas grał do końca było - moim zdaniem - idiotyczne. W rewanżu Arsenal bez Cesca a Barca bez Puyola i Pique - zapowiada się ciekawie i jeśli Arsenal się ponownie nie przestraszy - w co niestety wątpię, bo na Nou Camp przy tej wrzawie gra się niemiłosiernie ciężko - może dojść do niespodzianki. Inter zgodnie z planem.

Tak więc po pierwszych spotkaniach nikt nie zapewnił sobie jakiejś bezpiecznej przewagi - nawet Lyon bo Bordeaux te dwie bramki może spokojnie odrobić.
Jedno jest pewne - Bayern na Old Trafford strzeli gola tak jak to robił w każdym wyjazdowym meczu w tej edycji LM.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Nic specjalnego. Bayern bez skrzydeł Ribery - Roben ograł Juve 1:4 we Włoszech.

Fulham zrobiło to samo (tylko w Londynie), więc powodu do chwały nie ma :lol:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Obawiam się, że kiedy Rooney powróci będzie walczyć już tylko o króla strzelców.

Czekaj tatka latka aż kobyłka zdechnie :lol: Berba go zastąpi w wsio :)

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Lyon łyknął Real, łyknie i ManU. ;]

Nie są w stanie, za ciency za uszami są :lol:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.