Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 kwietnia 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Barca Guardioli łamie wszelkie kanony. Oglądac te klepy w srodku to mega przyjemnosc.

Takie mecze mógłbym codziennie oglądać :)

LeonGrande
LeonGrande: Bedzie remis

Real nie będzie w stanie się przeciwstawić takiej grze Barcy.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Real nie będzie w stanie się przeciwstawić takiej grze Barcy.

Real w lidze idzie przeciez łeb w łeb :)

moim zdaniem nie bedzie to juz taka łatwa przeprawa Barcy jak ostatnim razem (2:6 ?)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiesz co robiono z posłańcami przynoszącymi złe wieści?

Po prostu

remis jak nic, mowie Wam :ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 kwietnia 2010

Real jest w gazie, typuję 2:1 dla Galaktycznych. Co do 1/2 LM Inter - Barca to szanse oceniam 50-50. Inter poczynił duże postępy w stosunku do tego co pokazywał w fazie grupowej.

Konto usunięte
Konto usunięte: To samo przed chwilą mój ojciec mówił - że bez Messiego by tak dobrze nie grali

Mimo wszystko zgodzić się z tym trzeba - Messi to co najmniej 35% siły ofensywnej Barcy jak nie więcej. Piłkarz kompletny. Marzenie każdego trenera! :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Messi to co najmniej 35%

Czyli wpuscic Materaziego niech brutalnie sfauluje Messiego i Inter w finale:ninja:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 kwietnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Czyli wpuscic Materaziego niech brutalnie sfauluje Messiego i Inter w finale

:rock: :D

Messi 4 hat-trick w sezonie... To jest chore!!! :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Real jest w gazie, typuję 2:1 dla Galaktycznych. Co do 1/2 LM Inter - Barca to szanse oceniam 50-50. Inter poczynił duże postępy w stosunku do tego co pokazywał w fazie grupowej.

Musze Ci chyba wybaczyć to bluźnierstwo, bo pewnie jesteś kibicem RM :lol: Real w gazie ?! To co pokazali z Santander to było żałosne. Mieli tylko szczęście, że rywal prezentował jeszcze niższy poziom. Inter ?! Gdyby nie długa gra w przewadze to CSKA grałoby w półfinale.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby nie długa gra w przewadze to CSKA grałoby w półfinale.

Więcej wiary w Mourinho! :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Musze Ci chyba wybaczyć to bluźnierstwo, bo pewnie jesteś kibicem RM

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Real w gazie ?! To co pokazali z Santander to było żałosne. Mieli tylko szczęście, że rywal prezentował jeszcze niższy poziom.

Zwycięstwo to zwycięstwo. ;]
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 kwietnia 2010

W 1 meczu Messi gral slabo a Barca mogla strzelic wiecej goli niz dzisiaj. Jak on ma top forme to sie wybija ale jak gra slabiej to zlatan,iniesta i XAvi moga rozwalic rywala.

Donald WHO YOU?

DarekLosu
DarekLosu
  6 kwietnia 2010

To samo będzie w sobotę z Realem:).

tibauld
tibauld
  6 kwietnia 2010

Szkoda mi Arsenalu, jak zwykle popis dali arbitrzy, którzy widzieli spalonego tam, gdzie go nie było a Messi strzelając 4 bramki mnie nie przekonuje, piłkarzem wybitnym jest ale to nie piłkarz formatu Figo, Beckhama, Raula w ich najwyższej formie :nie:

Ale przy meczu z Interem to im będę kibicował ;(

WueRZet
WueRZet
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to nie piłkarz formatu Figo, Beckhama, Raula w ich najwyższej formie

Ciężko się zgodzić :and:
tibauld
tibauld
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko się zgodzić

Jak dla mnie zachował sie w tych akcjach jak rasowy napastnik ale fenomenu jak nie widziałem, tak dalej nie widzę :tak:
WueRZet
WueRZet
  6 kwietnia 2010
Miwik88
Miwik88: Pele lepszy,Maradona ćpun-.-

Maradona ćpun, Pele pedał. Każdego można zdyskredytować.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie zachował sie w tych akcjach jak rasowy napastnik ale fenomenu jak nie widziałem, tak dalej nie widzę

Nie mnie mi tutaj Cię przekonywać. Każdy ma swoją, subiektywną ocenę :tak:
tibauld
tibauld
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mnie mi tutaj Cię przekonywać. Każdy ma swoją, subiektywną ocenę

Zapewne :tak:

Ja tylko wypowiadam swój pogląd na to, co teraz widzę, porównując do złotej ery :ninja:

Złotej w sensie, że mi się najbardziej podobała gała :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.