Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

thomas893
thomas893
  8 kwietnia 2010

Ładna komedia się tu zrobiła :lol:

2 żółta kartka jak najbardziej zasłużona :tak:

Mi się śmiać chciało, jak SAF powiedział, że ManU zabrakło doświadczenia :wtf: :rotfl:

egze
egze
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 2 żółta kartka jak najbardziej zasłużona


wyszło frajerstwo Raphaela, przecież normalna rzecz, że za takie przerywanie gry jest żółta kartka :) i nie ma znaczenia, że to będzie druga żółta ;)
Kombatant
Kombatant
  8 kwietnia 2010
egze
egze: wyszło frajerstwo Raphaela, przecież normalna rzecz, że za takie przerywanie gry jest żółta kartka :) i nie ma znaczenia, że to będzie druga żółta ;)

Ale tu "zagorzałym ultrasom" ManU chodzi ze to niemcy wywarli presje zeby wyciagnal druga zolta kartke

:mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 kwietnia 2010

Ale fajnie się ogląda Liverpool :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  8 kwietnia 2010

juz tylko 3-1 , dalej Benfica strzelać 2 bramkę :rock:

egze
egze
  8 kwietnia 2010

Najtrudniejsza przeszkoda pokonana. Liverpool nie grał wielkiego spotkania, ale wygrał zupełnie zasłużenie. Szczególne słowa uznania dla Torresa i Kuyta.

Kombatant
Kombatant
  8 kwietnia 2010

1/2

Liverpool - Valencia

Hamburg - Fulham

----

oby nie bylo angielskiego finalu :and:
obstawiam Liverpool - Hamburg

egze
egze
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Liverpool - Valencia


Liverpool - Atletico :ninja:
Kombatant
Kombatant
  8 kwietnia 2010
egze
egze: Liverpool - Atletico

hmmmmmmmmmm

2:2 w pierwszym meczu fakt

sie rozpedzilem...

zgadza sie Atletico :)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 kwietnia 2010

Hamburg pasowałoby, żeby zagrał w finale bo w końcu to na ich stadionie będzie.
Wilki zawiodły... Magath to jest jednak genialny trener, bez niego ten zespół nie istnieje.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiego faulu? Nie wiem o czym mówisz.

Faul Badstubera na Valencii, za który tylko żółtą kartkę dostał. A to był atak od tyłu na nogi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co takiego? Słyszałem, że skrót ManU jest obraźliwy dla fanów United dlatego go używam choć nie wiem co w tym obraźliwego...

Mądre, nie wie dlaczego obraźliwe, ale używa :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: faul taktyczny zatrzymanie rozpedzonego Riberego, oczywista zolta kartka czyli jego druga i czerwona.

egze
egze: wyszło frajerstwo Raphaela, przecież normalna rzecz, że za takie przerywanie gry jest żółta kartka :) i nie ma znaczenia, że to będzie druga żółta ;)

Taa, faul, po którym Ribery biegnie dalej i szarpie Rafaela za rękę :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli wina sędziego, ze Man Utd nie ma w 1/2 tak ?

TAK, TAK, TAK

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno sie mocno przyczynil. Fiorentina tez zreszta zostala wyruchana przez sedziego i dziwne ,ze w meczu wlasnie z Bayernem. Skandal i koniec.

Dokładnie, podobna historia i identyczne wyniki.

Predator007TSW
Predator007TSW: ALe tak szczerze mowiac chciałbym aby zlikwidowano przepis o podwojnej wadze goli na wyjezdzie. Grac dogrywke i karne jak coś nie raz to jest kompletnie nie sprawiedliwe.

Zgadzam się z tym. Byłoby wtedy na pewno bardziej sprawiedliwie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

tibauld
tibauld
  9 kwietnia 2010

Tak dalej się sraj, choć Bayern całkowicie zasłużenie przeszedł dalej :ziober2:

Gratuluję jakże wielkiej obiektywności :P

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Faul Badstubera na Valencii, za który tylko żółtą kartkę dostał. A to był atak od tyłu na nogi.

Nie oglądałem jeszcze powtórki więc się nie wypowiem. Ale przeanalizuję to czy ten faul był taki brutalny czy tylko tak to wyglądało.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taa, faul, po którym Ribery biegnie dalej i szarpie Rafaela za rękę

Faul, po którym Ribery traci szybkość a inni gracze "ManU" mają czas na lepsze ustawienie się. Rozumiem jak by np. próbował wybić Ribery'emu piłkę i nie trafił czysto ale łapanie rywala za rękę kiedy sędzia jest niedaleko?

Konto usunięte
Konto usunięte: Kombatant: Czyli wina sędziego, ze Man Utd nie ma w 1/2 tak ? TAK, TAK, TAK

Podobnie jak to, że przegrali z Chelsea, że odpadli z pucharu...

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, podobna historia i identyczne wyniki.

No tak, tu się wyjątkowo zgodzę. ;] Spisek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się z tym. Byłoby wtedy na pewno bardziej sprawiedliwie.

Oj, nic do Ciebie nie mam ale takim komentarzem się pogrążasz. Gdyby Manchester w taki sposób awansował też byś coś takiego zaproponował?

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak dalej się sraj, choć Bayern całkowicie zasłużenie przeszedł dalej

Tak sobie myślałem - jest Rooney. Jeśli Bayern awansuje nikt nie będzie mówić, że to tylko dlatego, że ManU osłabione. A tak oczywiście wina sędziego choć Bayern przez te kilka minut pomiędzy bramką Olicia a czerwienią dla Rafaela grał tak jak w drugiej połowie pierwszego spotkania - odważnie z jajami które zostawili w szatni przed rozpoczęciem spotkania.

W pierwszym meczu Manchester miał dużo szczęścia, bo Bayern mógł przy odrobinie skuteczności wygrać różnicą dwóch bramek a w rewanżu - fani ManU powinni cieszyć się ze zwycięstwa, bo Bayern zamiast iść za ciosem to ten ostatni kwadrans bawił się w Barcelonę co mi się kompletnie nie podobało

Konto usunięte
Konto usunięte: Mądre, nie wie dlaczego obraźliwe, ale używa

Wytłumaczy?
tibauld
tibauld
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak sobie myślałem - jest Rooney. Jeśli Bayern awansuje nikt nie będzie mówić, że to tylko dlatego, że ManU osłabione. A tak oczywiście wina sędziego choć Bayern przez te kilka minut pomiędzy bramką Olicia a czerwienią dla Rafaela grał tak jak w drugiej połowie pierwszego spotkania - odważnie z jajami które zostawili w szatni przed rozpoczęciem spotkania.

Niby dorosły człowiek ale tego nie rozumie. ;(
Pozbawiono pseudokibica dalszej rundy, to się wziął za obarczanie porażką sędziego ;(

Konto usunięte
Konto usunięte: W pierwszym meczu Manchester miał dużo szczęścia, bo Bayern mógł przy odrobinie skuteczności wygrać różnicą dwóch bramek a w rewanżu - fani ManU powinni cieszyć się ze zwycięstwa, bo Bayern zamiast iść za ciosem to ten ostatni kwadrans bawił się w Barcelonę co mi się kompletnie nie podobało

Najważniejszy jest awans ;-)
Dziwię się tylko kibicom teraz, że szukają winy w zasadach, że niby nie powinno się już liczyć bramek strzelonych na wyjeździe podwójnie, bo to dobra, stara zasada ;)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: że niby nie powinno się już liczyć bramek strzelonych na wyjeździe podwójnie, bo to dobra, stara zasada ;)

Wątpię aby to coś Manchesterowi dało w tym konkretnym meczu. Trzecia bramka dla Bayernu wisiała w powietrzu i jestem pewien, że gdyby musieli ją strzelić to by to zrobili a nie klepali piłkę bez sensu żeby denerwować kibiców ManU.

Co do tego przepisu - dla kibiców fantastyczna sprawa ale tak jak pisałem wcześniej, pojawiłby się sprzeciw selekcjonerów reprezentacji narodowych - już teraz wielu marudzi, że piłkarze są podczas ME/MŚ mocno zmęczeni sezonem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.