Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 kwietnia 2010

Fani ManU płaczą, że najpierw sędzia skrzywdził ich w meczu z Chelsea, teraz znowu niby niesłuszna druga ż. kartka dla Rafaela. Ciężko jest się pogodzić z porażką - no chyba, że jest się sympatykiem Bayernu - można się przyzwyczaić. Dziś przegrali i tragedii nie robię... :mrgreen:

Kombatant
Kombatant
  7 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz znowu niby niesłuszna druga ż. kartka dla Rafaela


Moim obiektywnym zdaniem, jak najbardziej słuszna.
ManUtd1878
ManUtd1878
  7 kwietnia 2010

Sędzia: Nicola Rizzoli
Mussolini.! Mussolini.! Mussolini.!!!
Przyjazn Wlosko Niemiecka przetrwala wiele lat. Najpierw wyruchana Fiorenitna a teraz Manchester United. Skandal goni skandal. Na szczescie na Barcelone nie wystarcza przyjaznie jeszcze z drugiej wojny swiatowej.

Kombatant
Kombatant
  7 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sędzia: Nicola Rizzoli Mussolini.! Mussolini.! Mussolini.!!!

Ale sedzia dobrze dzis sedziował nie rozumiem takiego oburzenia :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjazn Wlosko Niemiecka przetrwala wiele lat.

Oh tak sędzia powodem niepowodzenia Man Utd, yhm.

Konto usunięte
Konto usunięte: Skandal goni skandal.

Napisz mi gdzie Ty widzisz skandal i ile wypiles :mrgreen:

btw. nie jestem ani fanem Bayernu ani Man Utd ani zadnego z posotalych klubów w LM.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sędzia: Nicola Rizzoli Mussolini.! Mussolini.! Mussolini.!!! Przyjazn Wlosko Niemiecka przetrwala wiele lat. Najpierw wyruchana Fiorenitna a teraz Manchester United. Skandal goni skandal. Na szczescie na Barcelone nie wystarcza przyjaznie jeszcze z drugiej wojny swiatowej.

Jaki tu związek bo nie widzę? ;]

Najśmieszniejsze jest to, że Bayern ma najgorszą defensywę od kiedy pamiętam a jest realna szansa na potrójną koronę - sic!
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 kwietnia 2010

Spokojnie bez nerwów xd

MU sam sobie winny, usneli po 3 golu. To sie musialo tak skonczyc, Manchester strzelil te 3 gole z zaskoczenia ale na dluzsza mete ich gra nie jest na wygranie LM.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 kwietnia 2010

Jose ale nie chce wiedzieć co z taką obroną zrobiałaby Barcelona. W srodku z kolei Van Bommel to by tylko patrzył w okół i nie wiedział co sie dzieje hehe.

Donald WHO YOU?

ManUtd1878
ManUtd1878
  7 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki tu związek bo nie widzę? ;]

zwiazek jest taki ,ze Faszysta wraz z SS wyruchali Manchester United.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 kwietnia 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Jose ale nie chce wiedzieć co z taką obroną zrobiałaby Barcelona. W srodku z kolei Van Bommel to by tylko patrzył w okół i nie wiedział co sie dzieje hehe.

Dlatego liczę na Inter. póki co w pierwszym meczu na Allianz Arena Bayern będzie grać bez Van Bommela i Badstubera którzy pauzują za kartki. Będzie ciężko z Francuzami ale w tamtym roku udało się ich pokonać.
ManUtd1878
ManUtd1878
  7 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i ile wypiles

za mało.!
dorbaanoac.111!!
tibauld
tibauld
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale sedzia dobrze dzis sedziował nie rozumiem takiego oburzenia

Przecież wielkie ManU przegrało ;(
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież wielkie ManU przegrało ;(

No przecież wygrali! ;] Poprawili bilans i z Bayernem mają już 2 zwycięstwa, szkoda bo pod koniec Bayern miał sporo możliwości na wyrównanie.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a co pokazała Barca w Mallorce , czy w meczu z Almerią ? nie mniej żałosną grę niż Real w Santander :)

Najpierw spójrz w tabelę i na poziom Mallorki i Almerii, potem się wypowiadaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: ku..a jak Man Utd nie przejdzie dalej, to wg mnie Barca już jest zwycięzcą LM :|


NuTiiiiii
NuTiiiiii: Barcelonka wygra LM

Polecam wysłać już Puchar Europy do Barcelony :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś dziwny ten ćwierćfinał był. Mam wrażenie, że nawet jakby awansował ManU to miałbym takie samo zdanie jak teraz. Że awansował zespół, który nie był lepszy

Ja mam takie samo wrażenie, po raz drugi. Pierwszy raz miałem je w dwumeczu Bayern - Viola.

egze
egze: W finale zobaczymy... Barcelonę i Bayern.

Barcę i Lyon :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Eliot co tam ?

Widziałbyś mój opis na gg to byś głupich pytań nie zadawał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy mecz identyczny jak rewanż. ManU się wyszalało i do głosu doszedł Bayern. Bramka Robbena niczym Zizou w finale LM!!!!

Wyszalało ?! Sędzia to makaroniarz i kiep, dał żółtą kartkę Rafaelowi, bo sie piłkarze Bayernu o to upomnieli. Radzę obejrzeć powtórkę jak po niby faulu Rafaela Ribery go szarpie.

egze
egze: I niech tu jeszcze ktoś pieje nad wyższością ligi angielskiej nad niemiecką

Ja będę piał i to do samego rana.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli wychodzi że Inter vs Bayern finał 2010 Madrid no no bedzie ciekawie!!!

Zmień prochy albo zmniejsz dawkę :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz ciężka potyczka z Lyonem, będzie ciężej jak z ManU coś mi się wydaje.

Oj będzie, bo kasztany przegrają z Lyonem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Fani ManU płaczą, że najpierw sędzia skrzywdził ich w meczu z Chelsea, teraz znowu niby niesłuszna druga ż. kartka dla Rafaela. Ciężko jest się pogodzić z porażką - no chyba, że jest się sympatykiem Bayernu - można się przyzwyczaić. Dziś przegrali i tragedii nie robię...

Sędzia Mark Dean za błędy w meczu Chelsea - MU został razem z asystentem zdegradowany do Championship :D Co do kartki Rafaela - niesłuszna. Co do kartki Badstubera - za łagodny wymiar kary, powinna być czerwona. A Bayern po raz kolejny fuksem awansował.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sędzia: Nicola Rizzoli Mussolini.! Mussolini.! Mussolini.!!! Przyjazn Wlosko Niemiecka przetrwala wiele lat. Najpierw wyruchana Fiorenitna a teraz Manchester United. Skandal goni skandal. Na szczescie na Barcelone nie wystarcza przyjaznie jeszcze z drugiej wojny swiatowej.

Dokładnie kolego, na siłę przepychają ten Bayern z rundy do rundy. Ale już Lyon się nimi zajmie, a jak ewentualnie oni nie dadzą rady to Barca :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

tibauld
tibauld
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No przecież wygrali! ;]

Ale odpadli z LM ;o

Konto usunięte
Konto usunięte: Poprawili bilans i z Bayernem mają już 2 zwycięstwa, szkoda bo pod koniec Bayern miał sporo możliwości na wyrównanie.

Ogólnie to zawiódł mnie Ribery, bo nie grał w pierwszej połowie za dobrze, w drugiej może lepiej ale bez rewelacji. I Van Gaal źle ustawia Robbena, powinien grać na lewej stronie, bo tak to ma kłopoty z szybkim dośrodkowaniem, za długo lewej nogi szuka ;)

Nie ma co patrzeć na zwycięstwo, w pucharach takie wyniki są normą :)
tibauld
tibauld
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do kartki Rafaela - niesłuszna. Co do kartki Badstubera - za łagodny wymiar kary, powinna być czerwona.

jak się fajnie kibica ManU czyta, ciekawe czy klub się takich sezonowców nie wstydzi :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.