Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

WueRZet
WueRZet
  7 kwietnia 2010

Każda przyśpiewka kibiców Bayernu przypomina mi tę płytę :crylol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 kwietnia 2010
:crylol:

Barcelonka wygra LM :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  7 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale i tak całym sercem bd za Interem w półfinale i ewentualnie za tą drużyną, z którą Barca miałaby się spotkać w finale

Ale ewentualne zwycięstwo Barcelony w Cl w tym sezonie bolałoby szczególnie mocno, nie ? :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 kwietnia 2010

Także Lyon w 1/2.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  7 kwietnia 2010

Po tych żałosnych 40minutach sam nie wierzyłem w to, ze tak się to skonczy. Jaka szkoda, ze Barca nie zagra z OL badz Bayernem w półfinale b to bylby juz awans na 80%. Inter to jednak bedzie cholernie ciezka przeszkoda. Grunt strzelic im gola jako pierwszy.

Donald WHO YOU?

EatMyBalls
EatMyBalls
  7 kwietnia 2010

gdzie sie podziali fani United i co maja do powiedzenia?xD

WueRZet
WueRZet
  7 kwietnia 2010

Jakiś dziwny ten ćwierćfinał był. Mam wrażenie, że nawet jakby awansował ManU to miałbym takie samo zdanie jak teraz. Że awansował zespół, który nie był lepszy :ninja:

egze
egze
  7 kwietnia 2010

Bayern, Bayern, Bayern :ziober2:
Dawno żadna wygrana Manchesteru mnie tak nie ucieszyła :)

Tak samo jak cieszy mnie to, że dalej gra Lyon. Piłkarze z najstarszego miasta Francji zasłużyli sobie na ten awans.

Bardzo dobrze, że Barcelona zagra z Interem a Bayern z Lyonem.
W finale zobaczymy... Barcelonę i Bayern.

Gutek909
Gutek909
  7 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ewentualne zwycięstwo Barcelony w Cl w tym sezonie bolałoby szczególnie mocno, nie ?

na ten finał przeznaczam pół litra wódki tylko dla siebie aby tego nie pamiętać :ninja:

Eliot co tam ? :mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 kwietnia 2010

Pierwszy mecz identyczny jak rewanż. ManU się wyszalało i do głosu doszedł Bayern. Bramka Robbena niczym Zizou w finale LM!!!! :rock:

Jak to Kahn kiedyś mówił - Da ist das ding! :D

egze
egze
  7 kwietnia 2010

I niech tu jeszcze ktoś pieje nad wyższością ligi angielskiej nad niemiecką :rotfl:
po jutrzejszych meczach jedyną angielską drużyną w europejskich pucharach będzie Liverpool :)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 kwietnia 2010
egze
egze: Bayern, Bayern, Bayern Dawno żadna wygrana Manchesteru mnie tak nie ucieszyła :) Tak samo jak cieszy mnie to, że dalej gra Lyon. Piłkarze z najstarszego miasta Francji zasłużyli sobie na ten awans. Bardzo dobrze, że Barcelona zagra z Interem a Bayern z Lyonem. W finale zobaczymy... Barcelonę i Bayern.

Hah! :D

Ja tam liczę na Inter po cichu... ;]
Kombatant
Kombatant
  7 kwietnia 2010

Farjerska porazka Man U z Bayernem
prowadzic 3:0 i dac sobie pyknac 2 gole brawo Man U :crylol:

swoja droga zachowanie tego Rafeala bardzo nieodpowiedzialne:)
i tym samym nie bedzie powtorki finalu 09 i dobrze.

Brawa dla Bayernu pomimo 0-3 podniesli sie i awansowali no i bramka Robena stadiony swiata, Naniego tez na 2-0

Kombatant
Kombatant
  7 kwietnia 2010

Frajerska *

alkohol dziala :lol:

WueRZet
WueRZet
  7 kwietnia 2010
egze
egze: Piłkarze z najstarszego miasta Francji

A cóż to za herezja ? :ziober2:
Marsylia jest starsza :ssh:

egze
egze: po jutrzejszych meczach jedyną angielską drużyną w europejskich pucharach będzie Liverpool :)

Chyba, że też psikus jakiś wyjdzie :p

Konto usunięte
Konto usunięte: na ten finał przeznaczam pół litra wódki tylko dla siebie aby tego nie pamiętać

To by było coś :D
Znaczy się finał Blaugrany na SB :p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.