Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się fajnie kibica ManU czyta, ciekawe czy klub się takich sezonowców nie wstydzi

Sam jesteś sezonowiec !!!!!! Kibicuję im od sezonu 1998/99, czyli od 12 lat, więc mnie nie wku.:cenzura:.iaj !!!!!!

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

tibauld
tibauld
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś sezonowiec !!!!!!

Nie, nie kibicuję ManU czy Barcy :rotfl:

Ja rozumiem, że dziś sędzia był niesprawiedliwy, murawa była zbyt płaska, a Rooneya za mocno nadwyrężyli :rotfl: A sprawiedliwością byłoby przejście ManU :rotfl:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie to zawiódł mnie Ribery, bo nie grał w pierwszej połowie za dobrze,

To co on robił w pierwszej połowie to była katastrofa, trzeba przyznać! To chyba jego najsłabsze 45 minut jakie widziałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: I Van Gaal źle ustawia Robbena, powinien grać na lewej stronie, bo tak to ma kłopoty z szybkim dośrodkowaniem, za długo lewej nogi szuka ;)

No ale tam z kolei lepiej jest Ribery'emu - dogodzić się wszystkim nie da. A czy Robbenowi na tej prawej stronie nie idzie? Ratował Bayern już tyle razy pięknymi bramkami i rajdami prawą stroną, że nie można mieć do niego pretensji. Z Violą piękna bramka, z Schalke w pucharze no i teraz z ManU. Gdyby nie ten transfer to ten sezon byłby bardzo słaby... ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś sezonowiec !!!!!! Kibicuję im od sezonu 1998/99, czyli od 12 lat, więc mnie nie wku..iaj !!!!!!

Spokojnie. :D

Sir Alex Ferguson obwinia za porażkę... piłkarzy Bayernu. "To typowo niemieckie, że wymuszają na sędziemu pokazanie kartki rywalowi."
Szkoda, że Sir Alex nie ma pretensji do Robbena za to, że strzelił gola. ;]
tibauld
tibauld
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To co on robił w pierwszej połowie to była katastrofa, trzeba przyznać! To chyba jego najsłabsze 45 minut jakie widziałem.

Drugie też nie powalało ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No ale tam z kolei lepiej jest Ribery'emu - dogodzić się wszystkim nie da. A czy Robbenowi na tej prawej stronie nie idzie? Ratował Bayern już tyle razy pięknymi bramkami i rajdami prawą stroną, że nie można mieć do niego pretensji. Z Violą piękna bramka, z Schalke w pucharze no i teraz z ManU. Gdyby nie ten transfer to ten sezon byłby bardzo słaby... ;]

Nie odbieram tego, co dokonuje Arjen, lecz Frank raczej dysponuje lepszą prawą nogą niż On ? :woot:
Zwłaszcza w LM przydawały się te gole

Konto usunięte
Konto usunięte: Sir Alex Ferguson obwinia za porażkę... piłkarzy Bayernu. "To typowo niemieckie, że wymuszają na sędziemu pokazanie kartki rywalowi." Szkoda, że Sir Alex nie ma pretensji do Robbena za to, że strzelił gola. ;]

:ziober2:

Patrz, bo nam kolega przedwcześnie zejdzie z tego świata :rotfl:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie kibicuję ManU czy Barcy

Czyli wg Ciebie kibic 2 największych klubów świata jest zawsze sezonowcem ?! Żal mi Cię :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja rozumiem, że dziś sędzia był niesprawiedliwy, murawa była zbyt płaska, a Rooneya za mocno nadwyrężyli A sprawiedliwością byłoby przejście ManU

Sędzia był niesprawiedliwy i kropka. A Manu to zresztą taki piłkarz :lol: Coś kiedyś pisałem o tym skrócie :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sir Alex Ferguson obwinia za porażkę... piłkarzy Bayernu. "To typowo niemieckie, że wymuszają na sędziemu pokazanie kartki rywalowi."

Jakoś po faulu Badstubera na Valencii gracze United nie otoczyli sędziego z żądaniem czerwonej :jezyk2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś kiedyś pisałem o tym skrócie

Co takiego? Słyszałem, że skrót ManU jest obraźliwy dla fanów United dlatego go używam choć nie wiem co w tym obraźliwego...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś po faulu Badstubera na Valencii gracze United nie otoczyli sędziego z żądaniem czerwonej

Jakiego faulu? Nie wiem o czym mówisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odbieram tego, co dokonuje Arjen, lecz Frank raczej dysponuje lepszą prawą nogą niż On ?

No tak, zgadza się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Drugie też nie powalało ;)

Za dużo przerw w sezonie i nie ma takiego ogrania.
tibauld
tibauld
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli wg Ciebie kibic 2 największych klubów świata jest zawsze sezonowcem ?!

Idą za wygrywaniem drużyny, to proste :ziober2:
Kibice Arsenalu, Sevilli, Valencji, Romy to są prawdziwi kibice :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Żal mi Cię

poczytaj siebie :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sędzia był niesprawiedliwy i kropka.

Odwiedź okulistę, musi dać nowe soczewki, mocniejsze ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś kiedyś pisałem o tym skrócie

Obchodzi mnie to ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, zgadza się.

Dlatego powinni zamienić się stronami :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Za dużo przerw w sezonie i nie ma takiego ogrania.

We dwóch schodzą i wchodzą często ale dają radę po przerwach :ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego powinni zamienić się stronami

Eee, nie... Dlaczego? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: We dwóch schodzą i wchodzą często ale dają radę po przerwach

No i to samo Olić, ech gdyby defensywa była na podobnym poziomie...
EatMyBalls
EatMyBalls
  8 kwietnia 2010

czekalem na ta spinke z kibolami Manu:D

Gutek909
Gutek909
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałbyś mój opis na gg to byś głupich pytań nie zadawał.

niepotrzebny mi Twój nr gg

Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw spójrz w tabelę i na poziom Mallorki i Almerii, potem się wypowiadaj.

tak se mów...
Kombatant
Kombatant
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmień prochy albo zmniejsz dawkę

Inter moze namieszać a Bayern przejdzie Lyon
oczywiscie Barca faworytem murowanym na dana chwile ale niespodzianki sie zdarzaja

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie kolego, na siłę przepychają ten Bayern z rundy do rundy

Jak na sile ?

ManU frajersko dal sobie pyknac 2 gole choc mial juz awans w kieszeni nikt tu Bayernu nie przepchnal : )

Czemu kibice ManU nie potrafia pogodzic sie z porazka ? :)
ech
teraz bedzie doszukiwania sie spisku, ze to sedzia winien niepowodzenia:ziew:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  8 kwietnia 2010

Ferguson i Carrick oskarżają piłkarzy Bayernu, że wymusili kartkę na Rafaelu. ;]

To jest kompromitacja SAF'a - przegrał dwumecz w okolicznościach kompromitujących i teraz szuka winnych. Niech spojrzy w lustro...

Kombatant
Kombatant
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ferguson i Carrick oskarżają piłkarzy Bayernu, że wymusili kartkę na Rafaelu. ;]


Hahahahaha :crylol:

faul taktyczny zatrzymanie rozpedzonego Riberego, oczywista zolta kartka czyli jego druga i czerwona.
Trzeba umieć pożegnać sie z honorem i klasą :tak:
ManUtd1878
ManUtd1878
  8 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: JoseMourinho: Ferguson i Carrick oskarżają piłkarzy Bayernu, że wymusili kartkę na Rafaelu. ;] Hahahahaha faul taktyczny zatrzymanie rozpedzonego Riberego, oczywista zolta kartka czyli jego druga i czerwona. Trzeba umieć pożegnać sie z honorem i klasą

Swieta prawda. Piedoleni nazisci wczoraj doskoczylo do sedziego jak podczas drugiej wojny swiatowej do zydow. To juz jest u nich tak zakorzenione ,ze nie da sie wyplenic. Sedzia Wloski ,potomek Mussolinego gdy znalazl sie pod ostrzalem SS musial dac kolejna zolta kartke. Jeszcze tylko brakowalo zeby liniowi byli z Rosji. To by dopiero tam byl cyrk.!

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest kompromitacja SAF'a

To jest kompromitacja FIFY.! FIFA znudzona narzekaniem tych wszystkich zakompleksionych kibicow z innych lig ,ktorzy nie mogli zniesc dominacji Angielskiej pilki w rozgrywkach europejskich.
Mam nadzieje ,ze chociaz szwaby nie wyruchaja Barcelony. Chociaz nie watpie ,ze odpowiedni sedzia bedzie prowadzil ich mecz. Pewnie z Korei Polnocnej.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 kwietnia 2010

"a co sie stało ? "

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.