Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

smencik
smencik
  17 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na opisanie gry Robbena brakuje mi słów a w Madrycie pewnie spoglądają na to jak w tym sezonie gra i płaczą...

W Realu też tak grywał, szkoda tylko, że przez pół sezonu pauzuje z powodu kontuzji:and:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  17 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W Realu też tak grywał, szkoda tylko, że przez pół sezonu pauzuje z powodu kontuzji

W tym sezonie gra dużo więcej niż Ribery. Do Francka dochodzi jeszcze spadek formy, obecnie jest tłem dla Arjena. Nie wiem czemu Perez tak chce go ściągnąć... Jest wielu piłkarzy jego pokroju albo i lepszych którzy są dostępni, chociażby Silva.
smencik
smencik
  18 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czemu Perez tak chce go ściągnąć... Jest wielu piłkarzy jego pokroju albo i lepszych którzy są dostępni, chociażby Silva.

Silva jest priorytetem transferowym niby. O Ribery'm przestali mówić.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Silva jest priorytetem transferowym niby. O Ribery'm przestali mówić.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29153 ;>
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 kwietnia 2010

Inter lepszy jak na razie.

Gutek909
Gutek909
  20 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Inter lepszy jak na razie.

3-1 !! :rock:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 kwietnia 2010

Widok bezradnej Barcelony - bezcenne! Niech wbiją im jeszcze 4 bramkę.

Kombatant
Kombatant
  20 kwietnia 2010

co sie dzieje :wtf:

Inter w koncu przelamie zla passe w LM :wtf:

WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2010

Jeszcze 15 minut.
I rewanż na Camp Nou.

Kombatant
Kombatant
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze 15 minut. I rewanż na Camp Nou.


no to ciekawy meczyk sie zapowiada

o ile Barca nie straci wiecej bramek bo bedzie pozamiatane...
Gutek909
Gutek909
  20 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Widok bezradnej Barcelony - bezcenne!

mądrze prawisz :D
WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2010

Inter był dzisiaj skuteczniejszy :and:
Ale awans jest dalej sprawą otwartą. Dwie bramki ? Na Camp Nou nie tyle Barca strzelała zespołom nie gorszym od Interu :tak:

thomas893
thomas893
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I rewanż na Camp Nou.

Dziękuję, dobranoc.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  20 kwietnia 2010

Barca miała 25 minut na strzelenie bramki. Inter zamknął się niemal w swoim polu karnym.

W rewanżu przewiduję remis lub jednobramkowe zwycięstwo Barcy. Sneijder i Robben zawitają na Santiago Bernabeu.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  20 kwietnia 2010

Jestem troche w szkou. Było 0-1 wiec Inter musial skonczyc z graniem swojej gry a mimo to strzelil 3 gole poniewaz Barca nie zagrala tak wyrachowanie jak np. z Realem. Zmeczenie tez było na niekorzysc Barcy, po pierwsze podroz a po drugie mecz z Espanyolem dobe pozniej do tego w dziesiatke przez sporo czasu a Inter odwrotnie.

Guardiola sie pogubił, wychodzi zla polityka transferowa jezeli w ataku grają obroncy:// Do tego na boiski Keita, ktory nie wiem chyba jest jakims krewnym Pepa bo moglby czyscic buty YAYA Toure a tutaj Yaya grzeje ławe a gra Keita, ktory nie wie co sie na boisku dzieje i ma 0000000 keatywnośći.

Coz pozostaje mi wierzyc w rewanż ale Inter zagra to co uwielbia a na ławce Mourinho, który takie sytuacje kocha:/ Jedno jest ciekawe, ze obroncy Interu chyba najbardziej zaciekle na swiecie bronią swojej bramki, jak sie widzi ich parady i walke podczas bronienia dostepu do bramki to sie wydaje jakby walczyli o przeżycie jak gladiatorzy.

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.