Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Inter przetrwa pierwsze 15-20 minut to będzie Barcelonie ciężko.

Mourinho nie odpuści , Inter musi awansować :)

tak btw. wczoraj pokazali się kibice Barcelony obrzucając puszkami itp. samochód Mourinho :)
ManUtd1878
ManUtd1878
  28 kwietnia 2010

Gorzej juz byc nie moze. Tak słaba druzyna jak Bayern dostała sie do Finalu . Tragedia. Mam nadzieje ,ze Barcelona przejdzie jednak Inter i pokaze Bayernowi gdzie szwaby zimują . Zeby jednak tak sie stalo musza przejsc Inter a to bedzie bardzo trudne chyba ,ze znowu Messi pokaze swoj geniusz a ten pilkarz potrafi rozyebac kazda druzyne. To jest Bog futbolu.

WueRZet
WueRZet
  28 kwietnia 2010

Nie udało się rozbić tego autobusu zaparkowanego na polu karnym Interu :and:
Szkoda.

Kombatant
Kombatant
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 8 kwietnia 2010

Konto usunięte
Konto usunięte: Kombatant: Czyli wychodzi że Inter vs Bayern finał 2010 Madrid no no bedzie ciekawie!!!Zmień prochy albo zmniejsz dawkę

Konto usunięte
Konto usunięte:

Siemka !!!!

i co nadal spytasz mnie co biore ????????

: DDDDDD
Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2010

jeeeeeeeeeeeeeeest :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ulżyło mi :P

Kombatant
Kombatant
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemka !!!! i co nadal spytasz mnie co biore ????????

Tzn czy mam zmienic prochy :lol:

to bylo do przewidzenia

nawet wynik dzis dobrze wytypowalem hie hie
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 kwietnia 2010

Reka z kosmosu, byla przy ciele, naturalnie ulozona, tak czy siak pilka odbilaby sie tak samo od tulowia. W 1meczu Inter tez dostal prezencik. A ta czerwien dla Motty to byl najmniejszy bonus dla Barcy bo i tak nie zmienila ona nic w ich grze, ciagle wygladalo by to tak samo.

Niestety Zlatan porazka, Pique jest lepszym napastnikiem. Wysyp fajfusów z Madrytu teraz ogromny, nie moga kibicowac swoim to modlili sie za Inter.

Donald WHO YOU?

Kombatant
Kombatant
  28 kwietnia 2010

Jako że nie jestem ani kibicem Interu ani Bayernu wynik finalu jest mi obojetny

niech wygra lepszy

Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Wysyp fajfusów z Madrytu teraz ogromny, nie moga kibicowac swoim to modlili sie za Inter.

sam jesteś fajfusem ! ty byś nie trzymał za Interem gdyby to z nimi grał Real a finał odbywał się na Camp Nou i Barca byłaby już wyeliminowana ?? Robiłbyś dokładnie tak samo .

Predator007TSW
Predator007TSW: Reka z kosmosu, byla przy ciele, naturalnie ulozona, tak czy siak pilka odbilaby sie tak samo od tulowia. W 1meczu Inter tez dostal prezencik. A ta czerwien dla Motty to byl najmniejszy bonus dla Barcy bo i tak nie zmienila ona nic w ich grze, ciagle wygladalo by to tak samo.

bla bla bla . nie dam sobie ręki uciąć, ale to chyba Ty kiedyś mówiłeś, że kibice Realu zganiają wszystko na sędziów
smencik
smencik
  28 kwietnia 2010

Puszczenie wody po spotkaniu, było takim dużym podsumowaniem Barcelony, podobnie z resztą jak zachowanie Valdesa, który pokazał, że wygląd pasuje mu do osobowości.

Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Puszczenie wody po spotkaniu

aż komentatorzy się skapnęli, że to specjalnie :D

wielki kibic Barcelony Kowalczyk w studiu powiedział, że nie ma pretensji o tą " rękę " w końcówce :)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bla bla bla . nie dam sobie ręki uciąć, ale to chyba Ty kiedyś mówiłeś, że kibice Realu zganiają wszystko na sędziów

Nie przypominam sobie

Jestem dumny z gry Barcy. Mimo brakku kluczowego gracza jakim jest Iniesta walczyla do konca. jego brak sprawil, ze Messi musial grac bardziej w srodku i nie gral z boku tam gdzie jestt mu najlepiej.

Jakiż mamy wysyp kibicow Interu i Realu 1/8 Madrid

Donald WHO YOU?

smencik
smencik
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wielki kibic Barcelony Kowalczyk w studiu powiedział, że nie ma pretensji o tą " rękę " w końcówce :)

Wierzę, że jakby odgwizdano spalonego przy bramce Pique, to też by nie miał pretensji. Z wypowiedzi piłkarzy, działaczy, kibiców, można było wywnioskować, iż Barca zagra mecz stulecia i rozniesie Inter... Nie zagrała, nie awansowała. Mówi się trudno, żyje się dalej.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 kwietnia 2010

Boli mnie tylko to, ze juz mialem odlozoną kase na wyjazd na final zrobilbym wszystko zeby tam przybyć no coz.....:/

Donald WHO YOU?

smencik
smencik
  28 kwietnia 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Predator007TSW

Po 1 naucz sie cytować.

Predator007TSW
Predator007TSW: Jakiż mamy wysyp kibicow Interu i Realu 1/8 Madrid

Po 2 piszę tu znacznie dłużej od twej 'zacnej' postaci, więc jeżeli już potrzebujesz jakiegoś upustu swych emocji, to rób to w jakiś bardziej racjonalny sposób.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.