Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

ManUtd1878
ManUtd1878
  30 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie lubię Jose tak mam nadzieję, że teraz wygra.

Ja takze mam taka nadzieje bo po pierwsze Bayern nie zasluzyl na awans do finalu,lubie Jose Mourinho i nie cierpie szwabow takze bede kibicowal Interowi chociaz bardziej bym sie cieszyl gdyby to Barca awansowala do finalu bo wtedy chyba by byly wieksze szanse na pokonanie tych... yhm Bayernu .

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: To chyba koniec Beniteza w LFC?

Swietny trener. Wielką stratą by bylo dla Liverpoolu jego odejscie. The Reds moga winic za wyniki tylko wlascicieli.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 maja 2010

Tak troche z innej beczki ....

poprawione koszulki reprezentacji Polski :



i fajny komentarz :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: I ODBLASKOWE PASKI NA RĘKAWACH ŻEBY ICH KOSIARKA NIE ROZJECHAŁA, JAK BĘDĄ SIĘ BŁĄKAĆ PO BOISKU ~mim 2010-04-30 10:24
thomas893
thomas893
  1 maja 2010
LeonGrande
LeonGrande: poprawione koszulki reprezentacji Polski :

Po jakiego :cenzura: walą czerwony kolor na rękawki?!
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Po jakiego walą czerwony kolor na rękawki?!

W dodatku flaga monaco :ninja:
egze
egze
  1 maja 2010

Z tą flagą Monaco to jak zwykle przesadzone, ważne, że kolory się zgadzają. Kwestia co na górze, a co na dole powinna mieć mniejsze znaczenie. Wszak to tylko stroje.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 maja 2010
egze
egze: Z tą flagą Monaco to jak zwykle przesadzone, ważne, że kolory się zgadzają. Kwestia co na górze, a co na dole powinna mieć mniejsze znaczenie. Wszak to tylko stroje.


Nie wiem jak dla mnie te koszulki jakies takie "bezpłciowe"

takie jest moje zdanie
WueRZet
WueRZet
  1 maja 2010
egze
egze: ważne, że kolory się zgadzają.

Ale nie ich rozmieszczenie. To tak jakby powiedzieć, że flaga Monako to też nasza, bo kolory się zgadzają. W Nike powinni zatrudnić kogoś kto zna się na naszej konstytucji, tudzież na weksylologii.

Mnie tam bardziej w oczy kuje to coś złotego na rękawach. Jakoś psuje całkowicie efekt koszulki.

No i mogliby od razu pokazać komplet drugi, czerwony.
hajdusny
hajdusny
  1 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: JoseMourinhoJr: To chyba koniec Beniteza w LFC? Swietny trener. Wielką stratą by bylo dla Liverpoolu jego odejscie. The Reds moga winic za wyniki tylko wlascicieli.

Jose Mourinho to też świetny trener i też się w CFC wypalił.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  2 maja 2010

No i 1/3 potrójnej korony już jest. :)

ManUtd1878
ManUtd1878
  2 maja 2010

Liverpool do boju.!!! walczyc moj prawie ulubiony klubie z Chelsea.!!! :rotfl:

WueRZet
WueRZet
  5 maja 2010

Franck Ribery nie może zagrać w finale piłkarskiej Ligi Mistrzów. W środę Europejska Federacja Piłkarska odrzuciła apelację wniesioną przez klub Francuza, Bayern Monachium.

egze
egze
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Franck Ribery nie może zagrać w finale piłkarskiej Ligi Mistrzów. W środę Europejska Federacja Piłkarska odrzuciła apelację wniesioną przez klub Francuza, Bayern Monachium.


Może to i lepiej dla Bayernu. Ribery jakoś szczególnie w ostatnim czasie formą nie imponuje, a gdyby podobna wpadka przydarzyła mu się w finale to pewnie źle by się to skończyło dla bawarskiej ekipy.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  6 maja 2010

Ja tylko dodam, żeBayern zamierza złożyć apelację do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) w Lozannie. Żeby przynajmniej do dwóch meczy to zmniejszyli aby mógł zagrać w Superpucharze... ;mrgreen:

egze
egze
  6 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ja tylko dodam, żeBayern zamierza złożyć apelację do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (CAS) w Lozannie. Żeby przynajmniej do dwóch meczy to zmniejszyli aby mógł zagrać w Superpucharze... ;mrgreen:


czyli jednak Ribery nigdzie nie odejdzie między sezonami?
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  6 maja 2010
egze
egze: czyli jednak Ribery nigdzie nie odejdzie między sezonami?

Włodarze Bayernu zapowiedzieli, że nawet jeśli nie podpisze kontraktu nigdzie po tym sezonie nie odejdzie. Chcą go mieć przynajmniej na jeszcze jeden sezon.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.