Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

smencik
smencik
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Liga Hiszpańska obecnie to jest żart - jak inaczej nazwać fakt, że na kolejkę przed końcem ligii zespół z miejsca czwartego które premiuje grą w LM (!!!) ma do lidera stratę wynoszącą 36 pkt podczas gdy przewaga nad drużyną z miejsca spadkowego wynosi - uwaga - aż 24 pkt?! W Szkocji nie ma takiej błazenady... W Portugalii jest wyższy poziom.

To po prostu pokazuje siłę Barcelony i Realu nad resztą ekip :and: Ostatnimi czasy w LE (przedtem P. UEFA) praktycznie co roku jakiś hiszpański zespół był w czołówce. Sevilla, Villarreal, Atletico, Valencia, Espanyol, a nawet Getafe w ostatnich latach godnie prezentowały się na europejskich arenach i wierzę, że chociażby mistrzowi Niemiec niektóre z nich sprawiłyby wiele kłopotu.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnimi czasy w LE (przedtem P. UEFA) praktycznie co roku jakiś hiszpański zespół był w czołówce. Sevilla, Villarreal, Atletico, Valencia, Espanyol, a nawet Getafe w ostatnich latach godnie prezentowały się na europejskich arenach i wierzę, że chociażby mistrzowi Niemiec niektóre z nich sprawiłyby wiele kłopotu.

W LE to i Niemieckie zespoły od kilku lat dobrze sobie poczynają - min dlatego Bundesliga w tym sezonie uzbierała najwięcej punktów do rankingu UEFA.

Konto usunięte
Konto usunięte: To po prostu pokazuje siłę Barcelony i Realu nad resztą ekip

To pokazuje jak beznadziejny system jest w La Lidze - kluby same zajmują się sprzedażą praw telewizyjnych i przez to Real z Barca zarabiają na tym mniej więcej tyle ile wszystkie inne zespoły razem wzięte. W Angli na prawach do transmisji Manchester Utd zarabia tyle samo co takie Hull bo prawa do transmisji sprzedaje liga i dla wszystkich stawki są równe. Poza tym czy Real faktycznie jest takim dobrym zespołem? W LM z drużynami trochę lepszymi jak Lyon czy zespołami z górnej półki ale będącymi w kryzysie jak Milan już sobie nie radzili...
krzychu7818
krzychu7818
  12 maja 2010

Fulham dziś prawdopodobnie bez Zamory :and:

Typuje 2-0 dla Atletico

Kombatant
Kombatant
  12 maja 2010

Podobno gdy Lech zdobedzie mistrza a Young Boys mistrza Szwajcari natomiast w Czechach mistrzem nie zostanie Sparta Praga to poznaniacy beda rozstawieni w os facie kwalifikacji :woot:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno gdy Lech zdobedzie mistrza a Young Boys mistrza Szwajcari natomiast w Czechach mistrzem nie zostanie Sparta Praga to poznaniacy beda rozstawieni w os facie kwalifikacji

Skąd masz takie rewelacje ?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

krzychu7818
krzychu7818
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd masz takie rewelacje ?


to nie ja napisałem :P

aczkolwiek jeśli Lech zdobędzie mistrza to mam jakieś przeczucie , że awansują do LM

Kombatant
Kombatant
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd masz takie rewelacje ?

Na jakim serwisie bylo napisane dzis
informacja za 90minut.pl

dobrze by bylo gdyby tak sie stalo, wtedy LM jeszcze blizej.
Kombatant
Kombatant
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Liga Mistrzów Mistrz Polski rozpocznie grę w Lidze Mistrzów od II rundy eliminacyjnej, w której będzie rozstawiony. W III rundzie eliminacyjnej szanse na rozstawienie ma już tylko Lech Poznań (Wisła Kraków straciła matematyczne szanse na rozstawienie po wygraniu ligi słowackiej przez MŠK Žilina). "Kolejorz" w III rundzie kwalifikacji LM będzie rozstawiony jeżeli zostaną spełnione dwa warunki: - BSC Young Boys Berno zostanie mistrzem Szwajcarii - na dwie kolejki przed końcem drużyna z Berna ma trzy punkty przewagi nad drugim FC Basel 1893 - AC Sparta Praga nie zostanie mistrzem Czech - na kolejkę przed końcem Sparta przewodzi tabeli z taką samą liczbą punktów co FC Baník Ostrawa i z punktem przewagi nad FK Jablonec nad Nisou 1997 Losowanie I i II rundy eliminacyjnej odbędzie się w tym samym terminie, więc w przypadku, gdy drużyna rozstawiona odpadnie we wcześniejszej rundzie, jej pogromca przejmie rozstawienie w rundzie następnej. Podobna sytuacja ma miejsce w III rundzie eliminacyjnej - losowanie tej rundy odbędzie się bowiem jeszcze przed zakończeniem rozgrywek II rundy.


:mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 maja 2010

Juventus chce się pozbyć Diego - zainteresowane Brazylijczykiem są podobno Sevilla i Atl. Madryt. A ja tak żałowałem, że Bayern go nie kupił... :mrgreen:

thomas893
thomas893
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: podczas gdy przewaga nad drużyną z miejsca spadkowego wynosi - uwaga - aż 24 pkt?!

błąd Ci się wkradł... 60 pkt ;p

no to trzymamy kciuki za drużynami z Berna i Ostrawy :mrgreen:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: beda rozstawieni w os facie kwalifikacji

A nie ma przypadkiem 4 rund eliminacyjnych ?

Konto usunięte
Konto usunięte: błąd Ci się wkradł... 60 pkt ;p

Dobrze napisał, czwarta Sevilla (60 pkt) ma 36 pkt do FC Barcelony (96 pkt), a nad klubami z miejsc 16-19 w tabeli (36 pkt) ma 24 pkt przewagi.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze napisał, czwarta Sevilla (60 pkt) ma 36 pkt do FC Barcelony (96 pkt), a nad klubami z miejsc 16-19 w tabeli (36 pkt) ma 24 pkt przewagi.

Aaa... rzeczywiście. Pomyliłem z przewagą Barcelony nad zespołami ze strefy spadkowej ;]
krzychu7818
krzychu7818
  12 maja 2010

dogrywka w finale LE :)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  12 maja 2010

Bardzo ciekawe spotkanie choć wynik jest mi obojętny to jednak wolę aby zwyciężyli Anglicy.

krzychu7818
krzychu7818
  12 maja 2010

gol dla Atletico w 116minucie :and: , a juz sie na karne szykowałem :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.