Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

egze
egze
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i to jest chore , 22 drużyny mają zagwarantowane miejsce w LM bez eliminacji , kompletny bezsens


mogło by tak być, gdyby zapewniony start mieli rzeczywiście mistrzowie krajów, a nie drużyny z miejsc drugich czy nawet trzecich.

--------
o wszystkim zadecyduje 4 runda kwalifikacji...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 maja 2010

Ja jednak wolę oglądać w LM 3 czy nawet 4 ekipę z Anglii niż np mistrza Macedonii...

krzychu7818
krzychu7818
  18 maja 2010
LeonGrande
LeonGrande: moze niedlugo beda 2 miejsca do wywalczenia, a 30 zagwarantowanych


i dlatego ta cała LM nie interesuje mnie od czasu gdy dali możliwość startu nie tylko mistrzów krajowych , ileż można oglądać ciągle spotkania tych samych drużyn :ziew:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 maja 2010
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/puchar-polski/news/lato-wybral-lige-mistrzow-zamiast-pucharu-polski,1480429

Konto usunięte
Konto usunięte: Prezes PZPN Grzegorz Lato nie wręczy trofeum zdobywcy piłkarskiego Pucharu Polski. W sobotę (godz. 15.30) w finale w Bydgoszczy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Pogonią Szczecin. W tym samym czasie szef związku będzie w Madrycie na finale Ligi Mistrzów.


To jest właśnie Polska piłka... :zonk:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 maja 2010
egze
egze: mogło by tak być, gdyby zapewniony start mieli rzeczywiście mistrzowie krajów

I tak wlasnie powinno byc, podpisuje sie pod tym : )
ale tak juz nigdy nie bedzie.

LouisVanGaal
LouisVanGaal: Ja jednak wolę oglądać w LM 3 czy nawet 4 ekipę z Anglii niż np mistrza Macedonii...

A ja bym wolał zeby rozni mistrzowie roznych krajów grali a nie po 4 zespoly z Anglii 4 z Wloch 4 z Hiszpani, praktycznie Ci sami co rok wczesniej.Liga Mistrzów z roku na rok traci urok jak juz dawno nie stracila. Ostatnio sobie ogladalem na yt LM z lat 95,96,97 ... to była prawdziwa Champions League.

LouisVanGaal
LouisVanGaal: Cytat: Prezes PZPN Grzegorz Lato nie wręczy trofeum zdobywcy piłkarskiego Pucharu Polski. W sobotę (godz. 15.30) w finale w Bydgoszczy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Pogonią Szczecin. W tym samym czasie szef związku będzie w Madrycie na finale Ligi Mistrzów.


Slyszalem dzis o tym tzn czytalem. Porazka i tyle. Widac jaka range ma u nas Puchar Polski :zonk:
Gutek909
Gutek909
  18 maja 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: To jest właśnie Polska piłka...

ja tyeż bym wolał pojechać na finał LM :mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tyeż bym wolał pojechać na finał LM

To jest prezes PZPN. W Niemczech na meczu finałowym o Puchar był prezydent Niemiec a u nas te rozgrywki - które przecież dają możliwość gry w Europejskich pucharach - są traktowane jak jakiś Puchar Wójta...
DziQ
DziQ
  18 maja 2010
LeonGrande
LeonGrande: Liga Mistrzów z roku na rok traci urok jak juz dawno nie stracila.


Ojj przesadzasz za każdym rokiem jest inaczej, transfery, kontuzje, itp :) w tym roku miała Barcelona grać w finale a tu o mamy inny finał :) nie ma Barcy, Ani żadnego Angielskiego zespołu :) coś innego
egze
egze
  18 maja 2010

Chociaż jakby mistrzowie tylko mieli grać to Liverpool nigdy by w LM nie zagrał :rotfl: już nie mówiąc o wygraniu trofeum :Lol2:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 maja 2010
egze
egze: Chociaż jakby mistrzowie tylko mieli grać to Liverpool nigdy by w LM nie zagrał już nie mówiąc o wygraniu trofeum

No a co za tym idzie i Dudek by nie triumfował. Co na to Krzychu? :ziober2:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 maja 2010

Łukasz Piszczek oficjalnie w Borussi Dortmund. Szybciej od Lewego! :D

krzychu7818
krzychu7818
  19 maja 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Co na to Krzychu?


ale że co ja na to , Liga Mistrzów jak sama nazwa mówi to ma byc Mistrzów a nie wicemistrzów albo druzyn z miejsc 3-4 w swoich ligach
thomas893
thomas893
  19 maja 2010
LouisVanGaal
LouisVanGaal: Łukasz Piszczek oficjalnie w Borussi Dortmund. Szybciej od Lewego! :D

3 Polaków w przyszłym sezonie w Borussi? :)

Villa w Barcelonie! :rock:
DarekLosu
DarekLosu
  19 maja 2010

Przydałby się temat o transferach. Niech ktoś założy:>.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 Polaków w przyszłym sezonie w Borussi? :)

Żeby było ciekawiej Borussia jest także zainteresowana Obraniakiem...

Konto usunięte
Konto usunięte: Villa w Barcelonie!

Valencia doznaje poważnego osłabienia i znowu La Liga będzie cyrkiem gdzie różnica pomiędzy drugim a trzecim zespołem wynosić będzie 30 pkt... :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.