Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  8 maja 2010

No mi się marzy aby Barca z sześciu trofeów nie obroniła żadnego... :D

Gutek909
Gutek909
  8 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: No mi się marzy aby Barca z sześciu trofeów nie obroniła żadnego... :D

mnie też :D
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 maja 2010

otworzy ktoś temat z typerem

...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  8 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/primera-division/2009-2010/ibrahimovic-o-zdjeciu_sto2318136/story.shtml

na wp to zdjęcie nawet było :lol2: geje :mrgreen:
egze
egze
  8 maja 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/primera-division/2009-2010/ibrahimovic-o-zdjeciu_sto2318136/story.shtml


trudno się dziwić jego oburzeniu :lol2:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  8 maja 2010

Koniec marzeń Realu.

Gutek909
Gutek909
  8 maja 2010

Real - Athletic 5-1 !!

Sevilla - Barca 2-3 :and: no to raczej po mistrzostwie...

WueRZet
WueRZet
  8 maja 2010

Że też się łudziliście :ziober2:

egze
egze
  11 maja 2010

Jutro finał Ligi Europejskiej :ziober2:

Macie jakiś faworytów?

Ja liczę na wygraną Fulham. Należy im się za to co dokonali w tym sezonie :)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 maja 2010

Skład finału beznadziejny... :D No ale z dwojga złego... Już wolę Fulham - chyba.

W finale powinny być takie zespoły jak HSV, LFC, Valencia, Juve czy Werder a nie takie przeciętniaki.

egze
egze
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: takie przeciętniaki.


trudno powiedzieć o Atletico, że jest przeciętniakiem, tym bardziej w porównaniu np. do HSV.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 maja 2010
egze
egze: trudno powiedzieć o Atletico, że jest przeciętniakiem, tym bardziej w porównaniu np. do HSV.

To co widziałem w LM i kilku spotkaniach La Liga utwierdza mnie w tym przekonaniu, że to zespół grający nudny i mało skuteczny futbol. Nie wiem jakim cudem udało im się wygrać z Valencią i z Liverpoolem.
egze
egze
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To co widziałem w LM i kilku spotkaniach La Liga utwierdza mnie w tym przekonaniu, że to zespół grający nudny i mało skuteczny futbol. Nie wiem jakim cudem udało im się wygrać z Valencią i z Liverpoolem.


Z Liverpoolem wygrali tylko dlatego, że klub ten gra najgorszy futbol od dobrej dekady i w dodatku bez kontuzjowanego Torresa.
Nie mniej Atletico to wciąż jeden z najlepszych hiszpańskich zespołów, a trudno powiedzieć by tacy piłkarze jak Sergio Aguero czy Diego Forlan należeli do przeciętniaków.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 maja 2010
egze
egze: Nie mniej Atletico to wciąż jeden z najlepszych hiszpańskich zespołów, a trudno powiedzieć by tacy piłkarze jak Sergio Aguero czy Diego Forlan należeli do przeciętniaków.

Liga Hiszpańska obecnie to jest żart - jak inaczej nazwać fakt, że na kolejkę przed końcem ligii zespół z miejsca czwartego które premiuje grą w LM (!!!) ma do lidera stratę wynoszącą 36 pkt podczas gdy przewaga nad drużyną z miejsca spadkowego wynosi - uwaga - aż 24 pkt?! W Szkocji nie ma takiej błazenady... W Portugalii jest wyższy poziom.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.