Miwik88
Posty: 140 (po ~222 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Miwik88
  19 marca 2010 (pierwszy post)

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

Olympique Lyon - Bordeaux
Bayern Monachium - Manchester United
Arsenal - FC Barcelona
Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Pary półfinałowe:

Bayern / Manchester United - Olympique Lyon / Bordeaux
Inter / CSKA - Arsenal / Barcelona

jak obstawiacie półfinały?
finał sprzed roku możliwy barca-manu? Manchester ma w miarę prosta drogę,a Barca hmmm... musi pokazać klasę z Arsenalem pewnie przejdzie a półfinał zapewne z Interem... będzie ciekawie:D

Gutek909
Gutek909
  21 kwietnia 2010

Zasłużona ta czerwień dla Francuza :]

Kombatant
Kombatant
  21 kwietnia 2010

W tym temacie niedawno napisalem ze ja typuje final Bayern - Inter
i mnie wysmiano :)

narazie obie ekipy sa blizej tego celu niz Lyon i Barca

egze
egze
  21 kwietnia 2010

Faktem jest, że czerwień dla Toulalana trochę z dupy, ale mniejsza z tym. Bayern pokazał jak powinno się grać w dziesiątkę. Z drugiej strony ta drużyna bez Robbena traci 80 procent siły ofensywnej.

Carter90
Carter90
  21 kwietnia 2010

strasznie bedzie slaby final jak zagraja Inter i te szwaby... gorzej juz byc nie moze :and:

Kombatant
Kombatant
  21 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: strasznie bedzie slaby final jak zagraja Inter i te szwaby


jak final moze byc slaby gdy jedna ekipa wyeliminuje obronce trofeum, faworyta tegorocznej LM, wczesniej odprawiajac z kwitkiem Chelsea, a druga pokona waleczny Lyon ktory sprawil niespodzianke wyrzucajac Real oraz pokonujac mistrza swojego kraju...

:woot:
egze
egze
  22 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: strasznie bedzie slaby final jak zagraja Inter i te szwaby... gorzej juz byc nie moze


akurat słabszego finału od tego, który był w zeszłym sezonie to już sobie nie wyobrażam. Nuda, nuda, nuda :ziew:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  22 kwietnia 2010

Ja z meczu niewiele pamiętam - obie czerwone kartki słuszne.
Obrona Bayernu - zagrali wprost fantastycznie. Robben to jest gość!

W środę mają zwołać komisję która zadecyduje czy Franck zagra w ewentualnym finale. Ostatnie dni są dla Francuza koszmarem, najpierw ta afera a teraz czerwień w półfinale LM. :and:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  23 kwietnia 2010
http://www.tvn24.pl/12694,1653204,0,1,portsmouth-wiatr-w-oczy-wieje,wiadomosc.html

Wiedziałem, że tak będzie.
egze
egze
  23 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: obie czerwone kartki słuszne.


trudno nazwać słuszną żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę przyznaną za zagranie bez kontaktu z nogą przeciwnika.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: http://www.tvn24.pl/12694,1653204,0,1,portsmouth-wiatr-w-oczy-wieje,wiadomosc.html Wiedziałem, że tak będzie.


mogliby to miejsce jakiejś polskiej drużynie oddać :Ziober2:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  23 kwietnia 2010
egze
egze: trudno nazwać słuszną żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę przyznaną za zagranie bez kontaktu z nogą przeciwnika.

Nie trudno jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że sędzia stał za Schweinsteigerem i tego zagrania dobrze nie widział. Ja jednak uważam, że za sam zamiar takiego ataku należała się kartka i to od razu czerwona bo gdyby noga Toulalana powędrowała kilka cm wyżej Szwajni prawdopodobnie nie pojechałby na MŚ.
egze
egze
  23 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Nie trudno jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że sędzia stał za Schweinsteigerem i tego zagrania dobrze nie widział. Ja jednak uważam, że za sam zamiar takiego ataku należała się kartka i to od razu czerwona bo gdyby noga Toulalana powędrowała kilka cm wyżej Szwajni prawdopodobnie nie pojechałby na MŚ.


i vice versa. Przecież Szwajni uderzył w piłkę w ten sam sposób :)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  24 kwietnia 2010
egze
egze: i vice versa. Przecież Szwajni uderzył w piłkę w ten sam sposób :)

Tyle, że sędzia tego nie widział. :mrgreen:
ManUtd1878
ManUtd1878
  26 kwietnia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W środę mają zwołać komisję która zadecyduje czy Franck zagra w ewentualnym finale. Ostatnie dni są dla Francuza koszmarem, najpierw ta afera a teraz czerwień w półfinale LM.

Mam nadzieje ,ze nie zagra.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  26 kwietnia 2010

Zarząd HSV nie wytrzymał i w rewanżu przeciwko Fulham zespół poprowadzi niejaki Ricardo Moniz. Bruno poleciał po tym jak w Niedzielę prowadzony przez niego Hamburger przegrał na wyjeździe z "Wieśniakami" 1:5.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  26 kwietnia 2010

Sytuacja kadrowa Bayernu przed meczem z Lyonem jest tragiczna.

Klose, Demichelis, Van Buyten, Contento i Tymoszczuk są kontuzjowani.
Tak więc Van Gaal w rewanżu ma na ten moment do dyspozycji aż... 14 graczy. :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.