egze
egze
  12 marca 2010 (pierwszy post)

Przed nami kolejne zmagania na naszych ligowych boiskach. Po ostatnich meczach sytuacja w tabeli zrobiła się jeszcze bardziej ciekawa.



Piątek, 12 marca
17:45 Odra Wodzisław - Piast Gliwice
20:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Sobota, 13 marca
14:45 Cracovia Kraków - Korona Kielce
17:00 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
18:15 Polonia Bytom - Legia Warszawa
19:15 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Niedziela, 14 marca
14:45 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
17:00 GKS Bełchatów - Lech Poznań

Najciekawszy mecz?
Najsłabsze spotkanie?
Która drużyna sprawi niespodziankę?
Kto zawiedzie?
Onyszko puści wreszcie bramkę?

Życzę kulturalnej dyskusji.

WueRZet
WueRZet
  15 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli Fornalak ma szanse dać ciała w trzecim z kolei klubie

Chodziło oczywiście o Wieczorka :zonk:
egze
egze
  15 marca 2010

Ryszard Wieczorek sprawdzić może się tylko w jednym klubie, zespole, którego jest legendą, czyli Odrze. Co prawda Piast obecnie z musu, gra w Wodzisławiu, lecz nie sądzę, by to było jakimkolwiek pozytywnym czynnikiem przemawiającym ku właśnie temu trenerowi.

W Koronie na szczeblu ekstraklasy się nie sprawdził. O tym co w Górniku lepiej w ogóle nie gadać. Teraz pewnie spuści Piast z ligi. Dużą stratą dla ekstraklasy to nie będzie. Piast choć wypromował paru piłkarzy (Wilczek, Kasprzik, Glik, Banaś czy Smektała) czy odkurzył (Olszar, Radzewicz) to jednak nie wnosi od pewnego czasu niczego ciekawego do ligi.
I tylko Pawła Gamli mi szkoda, bo to naprawdę charakterny piłkarz, trochę mi przypomina Jacka Wiśniewskiego.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  16 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Padłem

CHyba nie myslales, ze napisalem to na serio ;p

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  16 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: CHyba nie myslales, ze napisalem to na serio ;p

Wiem, ale i tak mnie to nieźle rozwaliło :D
egze
egze
  16 marca 2010

Legia przegrywa mecz za meczem...
Za Urbana to chociaż można było na trenera zwalić...
Po porażce z Ruchem, który nie grał w najsilniejszym składzie, tłumaczyć się muszą tylko zawodnicy.
A ja mam dziwne przeczucie, że Legia i tak do końca będzie się liczyła w walce o mistrzostwo.

Kombatant
Kombatant
  16 marca 2010
egze
egze: Legia przegrywa mecz za meczem...

W weekend w koncu przelamią złą passe
w koncu beda goscic ... Slask Wrocław, ktory jest dramtycznie słaby zwlaszcza na wyjazdach
egze
egze
  16 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w koncu beda goscic ... Slask Wrocław, ktory jest dramtycznie słaby zwlaszcza na wyjazdach


Jagiellonia przerwała złą passę na wyjazdach to i przyparty do muru Śląsk ją przełamie :tak: Legia gra taką padakę, że tego oglądać się nie da. Dziś po paru minutach Pucharu przełączyłem, bo szkoda było się męczyć.
egze
egze
  17 marca 2010

No i Henio zbytnio nie pomógł Wiśle w pierwszym meczu po powrocie :ninja:
Gdyby Skorża zremisował wszyscy by wieszali na nim psy, Kasperczak ma kredyt zaufania, pytanie tylko do kiedy :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.