egze
egze
  12 marca 2010 (pierwszy post)

Przed nami kolejne zmagania na naszych ligowych boiskach. Po ostatnich meczach sytuacja w tabeli zrobiła się jeszcze bardziej ciekawa.



Piątek, 12 marca
17:45 Odra Wodzisław - Piast Gliwice
20:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Sobota, 13 marca
14:45 Cracovia Kraków - Korona Kielce
17:00 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
18:15 Polonia Bytom - Legia Warszawa
19:15 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Niedziela, 14 marca
14:45 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
17:00 GKS Bełchatów - Lech Poznań

Najciekawszy mecz?
Najsłabsze spotkanie?
Która drużyna sprawi niespodziankę?
Kto zawiedzie?
Onyszko puści wreszcie bramkę?

Życzę kulturalnej dyskusji.

WueRZet
WueRZet
  14 marca 2010

Za Legia.Net:

Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja Legia.Net Jan Urban nie jest już trenerem Legii Warszawa. Wczoraj podczas powrotu z Bytomia szkoleniowiec odebrał telefon od jednego z klubowych włodarzy, który podziękował mu za dotychczasową współpracę. Trener z kolei podziękował zawodnikom za wspólnie spędzony czas i pożegnał się z nimi. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi Urbana na stanowisku trenera. W kuluarach wiele mówi się o tym, że do końca obecnego sezonu rolę tą ma pełnić Stefan Białas.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto by się pisał na coś takiego ?

Ja nie. Wieczorem mogę to uzasadnić.
Gutek909
Gutek909
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto by się pisał na coś takiego ?

ja też odpadam , ekstraklasa to jeszcze, ale 1 liga, to już nie dla mnie, zupełnie mnie ona nie interesuje..
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto by się pisał na coś takiego ?

Ja raczej proponowałbym ligę typerów pocieszenia, dla osób chętnych które już po fazie grupowej żegnają się z "główną imprezą". już kiedyś było coś takiego, ale wtedy mało osób się tym bawiło, teraz więcej odpadnie więc ewentualnie xD
Carlsb
Carlsb
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Za Legia.Net: Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja Legia.Net Jan Urban nie jest już trenerem Legii Warszawa. Wczoraj podczas powrotu z Bytomia szkoleniowiec odebrał telefon od jednego z klubowych włodarzy, który podziękował mu za dotychczasową współpracę. Trener z kolei podziękował zawodnikom za wspólnie spędzony czas i pożegnał się z nimi. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi Urbana na stanowisku trenera. W kuluarach wiele mówi się o tym, że do końca obecnego sezonu rolę tą ma pełnić Stefan Białas.


coś w tym jest .. na TVN Warszawa wczoraj po meczu babka czytająca wiadomości sportowe mówiła, że to prawdopodobnie ostatni mecz Urbana..czyli też jakiś sygnał :)

nawet jak Urban poleci to i tam mało to zmieni... przecież będą ci sami piłkarze.. oprócz Urban powinni polecieć piłkarze ... no ale oni (mam nadzieję) polecą w czerwcu ...

Stefan Białas ? wątpię żeby coś zdziałał .. no ale on tylko na chwilę ...

ciekawe jak dzisiaj Lech .. no bo to mecz pomiędzy dwie drużynami walczącymi o majstra :)

a w Berlinie też mało ciekawie .. Hertha dostała bęcki i leci do drugiej ligi .. no i fani (za granicą fani, w Polsce kibole i bandyci) zaatakowali schodzących po meczu piłkarzy .. chociaż po prawdzie .. coś mało ich się wysypało z trybun

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja raczej proponowałbym ligę typerów pocieszenia, dla osób chętnych które już po fazie grupowej żegnają się z "główną imprezą". już kiedyś było coś takiego, ale wtedy mało osób się tym bawiło, teraz więcej odpadnie więc ewentualnie xD


popieram :) szczególnie, że ta liga pocieszenia jest mi pisana w tym sezonie :P
Gutek909
Gutek909
  14 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja raczej proponowałbym ligę typerów pocieszenia, dla osób chętnych które już po fazie grupowej żegnają się z "główną imprezą". już kiedyś było coś takiego, ale wtedy mało osób się tym bawiło, teraz więcej odpadnie więc ewentualnie xD

oo takie coś może być, tylko oczywiście ligi zagraniczne też a nie tylko polskie :)
egze
egze
  14 marca 2010

Zagłębie prowadzi w Gdyni po bramce Micanskiego z rzutu karnego.

WueRZet
WueRZet
  14 marca 2010
egze
egze: Zagłębie prowadzi w Gdyni po bramce Micanskiego z rzutu karnego.

A nawet zwyciężyło po jego dwóch bramkach. Swoistym paradoksem jest fakt, że zawodnik, który jest leniem o niewyobrażalnych proporcjach jest w tej chwili najlepszym strzelcem Lubina :and:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 marca 2010

Kutwa, znowu sprzedany mecz :/ Lech od 20 min. w 10 po niesłusznej czerwonej kartce.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  14 marca 2010

WIsła wpycha tego lidera Lechowi i Legii już łyżką na siłe ale jak go nie wezmą teraz do buzi to już go nie posmakują.

Donald WHO YOU?

koraspl
koraspl
  14 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: WIsła wpycha tego lidera Lechowi i Legii już łyżką na siłe ale jak go nie wezmą teraz do buzi

:crylol:
Kombatant
Kombatant
  14 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: WIsła wpycha tego lidera Lechowi i Legii już łyżką na siłe ale jak go nie wezmą teraz do buzi to już go nie posmakują.


Cóż... jest w tym dużo prawdy :mrgreen:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 marca 2010

Weźcie mi tego Szulca, to patałach ni sędzia :/ 2 faule na bramkarzu, a on nie gwiżdże :ninja:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

thomas893
thomas893
  14 marca 2010

No to żeby było ciekawiej grają po 10 :D

Gutek909
Gutek909
  14 marca 2010

Kurde Kriwec w słupek :| dalej Lech, jedna bramka i mamy lidera :prosi:

egze
egze
  14 marca 2010

Chyba wykrakałem z tym, że piłkarze Zagłębia będą rycerzami wiosny i z tym, że ta wiosna będzie Micanskiego.

Lech nie poległ w Bełchatowie. Wisła dalej liderem. Kolejne kolejki zapowiadają się jeszcze ciekawiej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.