egze
egze
  12 marca 2010 (pierwszy post)

Przed nami kolejne zmagania na naszych ligowych boiskach. Po ostatnich meczach sytuacja w tabeli zrobiła się jeszcze bardziej ciekawa.

Piątek, 12 marca
17:45 Odra Wodzisław - Piast Gliwice
20:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Sobota, 13 marca
14:45 Cracovia Kraków - Korona Kielce
17:00 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
18:15 Polonia Bytom - Legia Warszawa
19:15 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Niedziela, 14 marca
14:45 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
17:00 GKS Bełchatów - Lech Poznań

Najciekawszy mecz?
Najsłabsze spotkanie?
Która drużyna sprawi niespodziankę?
Kto zawiedzie?
Onyszko puści wreszcie bramkę?

Życzę kulturalnej dyskusji.

WueRZet
WueRZet
  13 marca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: W ogóle ta nasza liga jest chora, każdy wygrywa z każdym.

Czyli mega mocna byłaby w momencie, gdy w walce o mistrzostwo liczyłyby się jedynie dwa zespoły poza zasięgiem dla reszty zespołów ?
egze
egze
  13 marca 2010

Dodam tylko, że na pierwszym froncie Górnik Łęczna pokonał GKS Katowice 1-0 po golu Nakoulmy. Sytuacja w pierwszej lidze robi się coraz ciekawsza.

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym pierwszym się zgodzę, a GKS nie zasługuję na nic.

Dlaczego nie zasługuje?

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda ?? Dla kogo ??

Mi szkoda bo to drużyna, która jakoś lubie chociaż mieszkam w ogóle gdzie indziej.
I kibicuje jej od zawsze.
A tu taka kibicowsko-piłkarska lipa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  13 marca 2010
egze
egze: Swoją drogą jeśli dojdzie do zwolnienia w tej chwili trenerów Legii, Wisły czy Polonii, to będzie to tylko i wyłącznie świadczyć o tym, jak słaba wciąż ona jest.

Jaki jest sens trzymać trenera, którego zawodnicy, delikatnie mówiąc, mają w dupie ?
Renifer1
Renifer1
  13 marca 2010
egze
egze: Dodam tylko, że na pierwszym froncie Górnik Łęczna pokonał GKS Katowice 1-0 po golu Nakoulmy. Sytuacja w pierwszej lidze robi się coraz ciekawsza.

A Wata została oszukana przez sędziego z Warszawy i przegrała z Widzewem 0:2...
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli mega mocna byłaby w momencie, gdy w walce o mistrzostwo liczyłyby się jedynie dwa zespoły poza zasięgiem dla reszty zespołów ?

Nie o to mi chodziło. Raczej o mocy drużyn świadczy fakt, że właśnie każdy może wygrać z każdym. Chodzi mi o to, że nie widać ewidentnego lidera. Chyba, że jutro w Bełchatowie się wyłoni.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest sens trzymać trenera, którego zawodnicy, delikatnie mówiąc, mają w dupie ?

jaki sens jest sprowadzać nowego trenera na 10 kolejek przed końcem sezonu?
do tego trzeba powiedzieć "przypadkowego" trenera, będącego aktualnie bez klubu.

Po sezonie rozumiem, nie wyszło - zmieniamy, ale w środku sezonu.

zresztą jeżeli mają w dupie trenera, to należy ich wymienić, nie szkoleniowca.
Renifer1
Renifer1
  13 marca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dlaczego nie zasługuje?

Bo wg to początek końca Bełchatowa.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mi szkoda bo to drużyna, która jakoś lubie chociaż mieszkam w ogóle gdzie indziej. I kibicuje jej od zawsze. A tu taka kibicowsko-piłkarska lipa.

Chyba że tak :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chodzi mi o to, że nie widać ewidentnego lidera.

Widać . Lech dwa mecze 6 bramek zdobytych 1 stracona . Jutro nie wypada nie skorzystać z takiego prezentu. Kto powstrzyma Peszkina bez głowy ?? Kto powstrzyma Siergiej Kriwica który nie pokazuje nawet 50 % możliwości jakie pokazywał w BETA??
Swoją drogą nie zdziwię się jak mistrzem wiosny będzie Odra :) Życzę sobie aby Onyszko dotrzymał słowa :)
WueRZet
WueRZet
  13 marca 2010
egze
egze: jaki sens jest sprowadzać nowego trenera na 10 kolejek przed końcem sezonu?

Porządne pier:cenzura:nięcie może podziałać na zespół.

egze
egze: zresztą jeżeli mają w dupie trenera, to należy ich wymienić, nie szkoleniowca.

Ale przecież to nie wina zawodników, że trener nie ma koncepcji na zespół.
Renifer1
Renifer1
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Porządne piernięcie może podziałać na zespół.

Przyszedł Petrescu i nic nie zadziałało. Nie na naszą mentalność.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przecież to nie wina zawodników, że trener nie ma koncepcji na zespół.

Koncepcja koncepcją ale Brożki tak będą robić swoje.Jeżeli Trener stracił szacunek może być taktycznym a piłkarz tak będzie robił swoje.
Predator007TSW
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyszedł Petrescu i nic nie zadziałało. Nie na naszą mentalność.

Zadziałało by w końcu bo wystarczyło żeby CUpiał nie patrzył na początkowe wyniki i lament baletnic a Dan kontynuował by tutaj prace.

I jak tutaj WIsła ma nie być mistrzem. Ja juz nie wiem do jakiego rynsztoku spadła Polska liga...

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Koncepcja koncepcją ale Brożki tak będą robić swoje.Jeżeli Trener stracił szacunek może być taktycznym a piłkarz tak będzie robił swoje.

Brożek nie wie co to strzał na bramke nawet jak brat mu cos zagra zeby sie poruszał to sie krzywo na niego patrzy, Boguski myslami nie wiem gdzie, Sobolewski cień piłkarza z przed kontuzji, Łobodzinski to nie wiem czy zdał jakies badania wydolnościowo motoryczne bo nie wiem czy do A klasy opwinien byc dopuszczony, Małecki ma nie poukładane w głowie, Marcelo to cień gracza, który siał postrach przy obu bramkach i tak mozna wyliczac. Jeżeli przychodzi Ba stąd skąd przychodzi i jest wyrozniającym sie graczem to swiadczy to o wiadomo czym:/ Obecnie we Wiśle jedynie nie mozna duzo zarzucić ALvrarezovi, Głowackiemu i moze piotrowi Brożkowi.

Niestety wychodzi fatalna polityka. Nic sie nie osiągnie jezeli przez 10lat nie zbudowało sie dobrego systemu wyławiania i szkolenia piłkarzy. Jeżeli tego nie ma to przynajmniej powinno sie wydawać jakieś solidne pieniadze na transfery a to z czasem też odeszło. Jak dorzucimy do tego to, że zwalniało sie dobrych trenerów to mamy obraz nędzy i rozpaczy.

Kasperczak akurat pasował do WIsly a gdyby w niej został to dzisiaj pewnie walczył by o siódme z rzedu mistrzostwo.

Skorża miał kapitalny pierwszy sezon ale wszystko sie posypało mniej wiecej od dwumeczu z Kogutami. NIe mozna sie zasłaniac ciągle tym, ze nie ma transferów. Ci sami gracze w 90% potrafili rok czy 2 lata temu pewnie zdobywać mistrzostwo i nie doprowadzzać do takich cyrków jak 3 ostatnie mecze bądz jesienne mecze z Legią Craxą i wiadomo Levadią.

Donald WHO YOU?

egze
egze
  13 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Porządne piernięcie może podziałać na zespół.

jeśli na nich nie działa chęć zdobycia mistrzostwa, to nic na nich nie zadziała.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przecież to nie wina zawodników, że trener nie ma koncepcji na zespół.

nowy trener zanim zdążyłby jakąkolwiek koncepcję wpoić, sezon by się skończył.

Zresztą to typowo polska moda - zwalnianie trenera w środku rundy.
Renifer1
Renifer1
  13 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Zadziałało by w końcu bo wystarczyło żeby CUpiał nie patrzył na początkowe wyniki i lament baletnic a Dan kontynuował by tutaj prace

Żeby nie było jestem zwolennikiem Petrescu.

Predator007TSW
Predator007TSW: Łobodzinski to nie wiem czy zdał jakies badania wydolnościowo motoryczne bo nie wiem czy do A klasy opwinien byc dopuszczony

Święta racja. Dziwię się dlaczego on swego czasu dostawał powołania.

Predator007TSW
Predator007TSW: Małecki ma nie poukładane w głowie

I to bardzo!!
Enkido
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  14 marca 2010

Mam pewien pomysł i chciałem się dowiedzieć co o tym wszyscy myślicie.

A mianowicie chciałbym stworzyć Ligę Typerów skupiającą się tylko na meczach polskiej Ekstraklasy i I ligi.

Trwałoby to 10 kolejek począwszy od następnego weekendu, bez podziału na grupy.

Kto by się pisał na coś takiego ?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.