egze
egze
  12 marca 2010 (pierwszy post)

Przed nami kolejne zmagania na naszych ligowych boiskach. Po ostatnich meczach sytuacja w tabeli zrobiła się jeszcze bardziej ciekawa.



Piątek, 12 marca
17:45 Odra Wodzisław - Piast Gliwice
20:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Sobota, 13 marca
14:45 Cracovia Kraków - Korona Kielce
17:00 Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
18:15 Polonia Bytom - Legia Warszawa
19:15 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Niedziela, 14 marca
14:45 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
17:00 GKS Bełchatów - Lech Poznań

Najciekawszy mecz?
Najsłabsze spotkanie?
Która drużyna sprawi niespodziankę?
Kto zawiedzie?
Onyszko puści wreszcie bramkę?

Życzę kulturalnej dyskusji.

egze
egze
  15 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Zobaczymy już niedługo. 50na50 mozesz miec racje a możesz sie wtopic na całej linii.


będzie kontynuował to co robił Skorża, wyniki Wisły będą zależały od tego czy piłkarze się odbudują.
Kasperczak to mistrz prowadzenia poukładanych zespołów, nie nadaje się do tworzenia czegoś z niczego...
Ciężko widzę los Wisły w tym sezonie.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 marca 2010

Ja ide o zakład, ze i tak bedzie mistrzem przybijasz?

Zakłąd o honor no i kto przegra to robi sobie podpis np: Ty Predator007TSW jest zajabiesty badz ja tak o tobie. Stoi?:D

Donald WHO YOU?

egze
egze
  15 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Ja ide o zakład, ze i tak bedzie mistrzem przybijasz? Zakłąd o honor no i kto przegra to robi sobie podpis np: Ty Predator007TSW jest zajabiesty badz ja tak o tobie. Stoi?:D


nie zakładam się, po pierwsze Wisła wciąż jest liderem i do mistrzostwa jej najbliżej, po drugie wolę do końca satysfakcjonować się walką trzech najsilniejszych drużyn w lidze bez sprzyjania którejś z nich, a po trzecie w moim podpisie nie ma miejsca na takie rzeczy ;)
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 marca 2010

We Wiśle obecnie zawodnicy sa bez formy ale jest to w 90% ta sama druzyna co rok temu i w 50% ta co 2 lata temu. Nie jest tak, ze gracze są nie zgrani i zpaomnieli o stylu gry.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 marca 2010

Napisales, ze ciezko widzisz los a ja mimo wsyzstko jestem pewny mistrzostwa dla Wisły. Lech nie ma jaj i cwaniactwa do tego a Legia to już wiadomo. ROk temu o tej porze już odgwizdano mistrza dla Lecha a jak sie skonczyło?Jak zwykle

Donald WHO YOU?

egze
egze
  15 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Napisales, ze ciezko widzisz los a ja mimo wsyzstko jestem pewny mistrzostwa dla Wisły. Lech nie ma jaj i cwaniactwa do tego a Legia to już wiadomo. ROk temu o tej porze już odgwizdano mistrza dla Lecha a jak sie skonczyło?Jak zwykle


Wystarczy zobaczyć jak gra Wisła i jak gra Lech, by wskazać większego faworyta do mistrzostwa. To, że w zeszłym sezonie się nie udało, nie oznacza, że teraz również się nie uda. Piłka nie rządzi się takimi prawami. Poza tym w zeszłym roku to była inna Wisła i inny Lech. Najlepszym snajperem był piłkarz z Krakowa, teraz jest z Poznania, Lech przez długi czas grał w europejskich pucharach i liga zeszła na drugi plan.
W tym roku jest już zdecydowanie inaczej.

Inna sprawa, że nasza liga bywa nieprzewidywalna. Dlatego nie zaskoczy mnie nawet zwycięstwo w niej Legii. Bo niby dlaczego drużynę, która ma raptem 3 punkty straty do lidera, skazywać na porażkę?

Im dłużej nic nie będzie jasne tym lepiej.

Zresztą podobnie sprawa ma się w strefie spadkowej. Teoretycznie najbliżej degradacji jest Piast, teoretycznie Polonia łatwo powinna się wydostać ze swej pozycji, ale przykład Górnika w zeszłym sezonie pokazał, że to nie takie łatwe.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 marca 2010

ROk temu Lech tez ponoć pieknie gral na poczatek a Wisła bardzo brzydko. A w UEFA nie grali przeciez do maja.

Oj bedzie nowy Uche w lidze czyli Łobo no i nowy Szymkowiak cyzli Jirsak :mrgreen:

Donald WHO YOU?

egze
egze
  15 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: ROk temu Lech tez ponoć pieknie gral na poczatek a Wisła bardzo brzydko. A w UEFA nie grali przeciez do maja. Oj bedzie nowy Uche w lidze czyli Łobo no i nowy Szymkowiak cyzli Jirsak


Tyle, że w zeszłym sezonie Lech nie grał tej piłki, którą gra teraz, mimo iż świetnie sobie radził w Europie. Nie było aż takiej przewagi w stylu gry nad innymi polskimi drużynami. Legia miała Chinyamę, Wisła Brożka...

Na dzień dzisiejszy Wisła to jedyna drużyna, która wiosną nie strzeliła gola, to nie wróży niczego dobrego. Aczkolwiek tak jak mówiłem karta zawsze się może odwrócić.
Jednakże ciężko przypuszczać, że nagle Wisła złapie wiatr w żagle, Lech zaś przestanie czarować swą grą...
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 marca 2010

TYlko, ze we Wiśle nie grają debiutanci, nie zapomnieli jak sie strzela bramki i ladnie gra bo nawet w zeszłej rundzie kilka razy zagrali bardzo fajnie. Jeden dobry mecz i moze byc dobrze

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  15 marca 2010

A piszesz, ze Kasperczak potrafi prowadzic jedynie ulozone zespoly. Jest w tym troche racji ale miał raz ciezko okres. Jesien 2003 po odejsciu Kosowskiego,Uche oraz Kuźby i kontuzji Głowackiego. Musial grac wtedy Paszulewiczem,Jopem,Brasilią,Strąkiem,Paterem w wygral pewnie mistrza jesieni i WIsla grala wtedy ladnie w co drugim meczu ładujac po 4 bramki. Pamietny mecz z Groclinem 0-2 po 10minutach a potem 3-2. Co prawda Żuraw mial olbrzymi udział ale zawsze. Była tez wtedy porazka z drwalami z Oslo ale trafl sie akurat taki dwumecz trudno. Takze nie wsyzstko bylo takie zle.

Donald WHO YOU?

ManUtd1878
ManUtd1878
  15 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Weźcie mi tego Szulca, to patałach ni sędzia :/ 2 faule na bramkarzu, a on nie gwiżdże

to podobno sedzia z Warszawy takze Lech nie mogl wygrac tego meczu :zonk:

egze
egze: hahahahaha Heniu, gorzej wybrać nie mogli

fakt,nie wiem czym sie kierowali wybierajac go.
egze
egze
  15 marca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: A piszesz, ze Kasperczak potrafi prowadzic jedynie ulozone zespoly. Jest w tym troche racji ale miał raz ciezko okres. Jesien 2003 po odejsciu Kosowskiego,Uche oraz Kuźby i kontuzji Głowackiego. Musial grac wtedy Paszulewiczem,Jopem,Brasilią,Strąkiem,Paterem w wygral pewnie mistrza jesieni i WIsla grala wtedy ladnie w co drugim meczu ładujac po 4 bramki. Pamietny mecz z Groclinem 0-2 po 10minutach a potem 3-2. Co prawda Żuraw mial olbrzymi udział ale zawsze. Była tez wtedy porazka z drwalami z Oslo ale trafl sie akurat taki dwumecz trudno. Takze nie wsyzstko bylo takie zle.


mógł se wygrywać nawet po 7-0. Mi wystarczy, że spuścił Górnika z ligi.
WueRZet
WueRZet
  15 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kasperczak trenerem Wisły !!

Ulubieniec sekretarek znów na starych śmieciach :mrgreen:
Proszę o przypomnienie...ile lat temu ten pan osiągnął jakiś sukces ?

Predator007TSW
Predator007TSW: nowy Uche w lidze czyli Łobo

Padłem :crylol:
WueRZet
WueRZet
  15 marca 2010
egze
egze: Dariusz Fornalak zwolniony z Piasta Gliwice, jaką następcą został Ryszard Wieczorek.

Czyli Fornalak ma szanse dać ciała w trzecim z kolei klubie. Jakim cudem ten trener ciągle dostaje propozycje pracy to nie wiem :nie:
ManUtd1878
ManUtd1878
  15 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakim cudem ten trener ciągle dostaje propozycje pracy to nie wiem

Jest tani,nazwisko znane latwo pomylic z Fornalikiem to i dostaje propozycje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.