Gutek909
Gutek909
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

Postanowiłem reaktywować tą zabawę, która będzie dotyczyć tak jak ostatnio takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, jeśli chcecie jeszcze jakąś dyscyplinę to dajcie propozycję.. :]
Pierwszą zagadkę zadam ja...
Kto odgadnie zagadkę, czeka na potwierdzenia i zadaje następną.. Przypominam zasady ponieważ, ktoś z nowych może nie znać owych zasad.. Jeśli coś z zasad pominąłem to dopiszcie proszę :mrgreen:

No to teraz pierwsza zagadka:
piłka nożna :mrgreen:

Chłopak ma 20 lat, jest nadzieją afrykańskiej piłki. Na ostatnim turnieju rangi mistrzowskiej został wybrany najlepszym graczem całego turnieju..

Zagadka bardzo łatwa jak na początek.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście..


haha strzał kompletny.

No to teraz...
Piłka Nożna :Ziober2:

Piłka o którym myślę grał w wielu czołowych drużynach świata... w Hiszpanii, Anglii, Holandii czy Francji... Był w kadrze na MŚ 98, ale miał tam zbyt wielką konkurencję w drużynie, by odegrać wielką rolę. Obecnie w kadrze już nie występuje, a szkoda, bo jego reprezentacja jest uważana za jednego z głównych faworytów przyszłorocznych MŚ. Zawodnik ten niedawno podpisał kontrakt z pewnym klubem na Wyspach.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 grudnia 2009

Podp. Jest Holendrem.

Renifer1
Renifer1
  5 grudnia 2009

Boudewijn Zenden.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Boudewijn Zenden.


oczywiście.
Renifer1
Renifer1
  5 grudnia 2009

To teraz ja :)
Piłka nożna.
Bardzo silny Apacz, w dzieciństwie miał bardzo nie przyjemny wypadek można powiedzieć że teraz jest jego znakiem rozpoznawalnym .Karierę zaczynał jak "każdy" piłkarz z tego regionu Świata , biegając na bosaka po ulicach za piłką . Ostatnio podpadł większej części miasta w którym występuje/wał

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  6 grudnia 2009

może jeszcze jakaś podpowiedź, bo temat stoi :and:

Renifer1
Renifer1
  7 grudnia 2009

Argentyńczyk :)

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  7 grudnia 2009

Carlos Tevez ;D

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  7 grudnia 2009

Jestem pewny ze to on więc daję zagadkę bo temat stoi :and:

Piłka nożna.

Nie imponował wyszkoleniem technicznym, obdarzony był jednak niezwykłym instynktem strzeleckim, nieprzeciętną szybkością, potrafił wykorzystać warunki fizyczne, dobrze grał głową. Zagrał po jednym sezonie w każdej z 3 największych drużyn argentyńskich. Był związany prawie 10 lat z pewnym włoskim klubem. Strzelił w tym klubie ponad 160 bramek.

Banał ;)

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  7 grudnia 2009

Gabriel Batistuta

AmoTiAmo
AmoTiAmo
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Carlos Tevez ;D

A jak że :))
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gabriel Batistuta


Tak jest ;) Zadajesz ;D
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  8 grudnia 2009

No coś ze skoków narciarskich.
Skoczek, który już nie występuje... w swoich występach zdobył, aż 3 medale IO w tym 1 złoty. Po za medalami z Igrzysk miał 6 medali MŚ, a pierwsze zwycięstwo w pucharze świata odniósł w Villach.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  8 grudnia 2009

MASAHIKO HARADA :D

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: MASAHIKO HARADA :D

Tak zgadza się
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.