Gutek909
Gutek909
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

Postanowiłem reaktywować tą zabawę, która będzie dotyczyć tak jak ostatnio takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, jeśli chcecie jeszcze jakąś dyscyplinę to dajcie propozycję.. :]
Pierwszą zagadkę zadam ja...
Kto odgadnie zagadkę, czeka na potwierdzenia i zadaje następną.. Przypominam zasady ponieważ, ktoś z nowych może nie znać owych zasad.. Jeśli coś z zasad pominąłem to dopiszcie proszę :mrgreen:

No to teraz pierwsza zagadka:
piłka nożna :mrgreen:

Chłopak ma 20 lat, jest nadzieją afrykańskiej piłki. Na ostatnim turnieju rangi mistrzowskiej został wybrany najlepszym graczem całego turnieju..

Zagadka bardzo łatwa jak na początek.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Piotr Rocki ?


tak ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ok. Ja tu jestem nowy nie znam się:)


no bez przesady :)
po prostu przyklejać mogą tylko wybrani FT.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 listopada 2009

Pilkarz

Niegdyś bardzo utalentowany pomocnik, mówilo sie ze moze to byc podpora reprezentacji, wielki talent, wszystko na to wskazywalo... ale gdy odszedł z jednego z silniejszych polskich klubów do zespolu "z prowincji", jego wartosc oraz walory pilkarskie zaczely systematycznie spadac... niedawno wrocil do Polski znow grac po nieudanym badz co badz pobycie zagranica...

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 listopada 2009

Jakas telepatia ja dzisiaj myslalem o zagadce z Wrightem :D

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009

Madej Łukasz Madej :nutki:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 listopada 2009
:tak: dobrze
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009

Piłka Nożna

W reprezentacji Polski zagrał ponad 40 razy, grał w jednym silnym zagranicznym klubie i jednym mniej silnym :rotfl:
zdobył jedno mistrzostwo Polski z Legią, a obecnie jest trenerem.
występował jako obrońca.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 listopada 2009

Dariusz kubikcki bo tak glupio myslaem o Białasie,Janasie,Jozwiaku i innych i zostal mi tylk on po eliminacji

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  29 listopada 2009

Mam nadzieje, ze o niego chodzilo dobranoc;p

Donald WHO YOU?

WueRZet
WueRZet
  29 listopada 2009

Mnie bardziej pasuje Wdowczyk Dariusz :ninja:

OlsenDarek
OlsenDarek
  29 listopada 2009

Ja bym prosił o sprostowanie, bo to chodzi, że zdobył mistrzostwo jako piłkarz czy trener? Bo trochę nie jasno napisałeś:) Ale Kubicki na pewno odpada, bo nie zdobył tytułu z Legią ani jako piłkarz, ani trener(był asystentem Okuki) i grał w kilku klubach za granicą. Wdowczyk by pasował jeśli chodziłoby o mistrzostwo jako trener, bo jako piłkarz też nie zdobył mistrzostwa z Legią.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009

Ani Kubicki ani Wdowczyk.

mistrzostwo zdobył jako piłkarz.
trenerem jest mniej znanym niż ta dwójka.

OlsenDarek
OlsenDarek
  29 listopada 2009

Więc myślę, że to będzie niedawny gość Polsatu w studiu Ligi Mistrzów Piotr Czachowski.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc myślę, że to będzie niedawny gość Polsatu w studiu Ligi Mistrzów Piotr Czachowski.


oczywiście.
OlsenDarek
OlsenDarek
  29 listopada 2009

Piłka nożn

Bardzo znany piłkarz który w początkowych latach swojej kariery podpisał kontrakt z 2 klubami jednocześnie. Przez to dostał zakaz gry w tym kraju skąd były te kluby i trafił do innego gdzie został jedną z największych gwiazd.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  1 grudnia 2009

temat stoi :and: może jakaś podpowiedź czy coś?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.