Gutek909
Gutek909
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

Postanowiłem reaktywować tą zabawę, która będzie dotyczyć tak jak ostatnio takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, jeśli chcecie jeszcze jakąś dyscyplinę to dajcie propozycję.. :]
Pierwszą zagadkę zadam ja...
Kto odgadnie zagadkę, czeka na potwierdzenia i zadaje następną.. Przypominam zasady ponieważ, ktoś z nowych może nie znać owych zasad.. Jeśli coś z zasad pominąłem to dopiszcie proszę :mrgreen:

No to teraz pierwsza zagadka:
piłka nożna :mrgreen:

Chłopak ma 20 lat, jest nadzieją afrykańskiej piłki. Na ostatnim turnieju rangi mistrzowskiej został wybrany najlepszym graczem całego turnieju..

Zagadka bardzo łatwa jak na początek.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

Basket

Polski koszykarz, który najlepsze czasy miał kilkanaście lat temu.W Polsce zwiedził dużą ilość klubów, grał również trochę zagranicą. Można powiedzieć, że to był polski Shaq bo masa bardzo duza, przepchnąć go pod koszem to trzeba by Savickasa:) Mimo tego dobrze rzucał za 3. Jeszce jest trochę aktywny. Pewnie prosta zagadka:)

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 listopada 2009

Rafał Bigus ?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

Nie, Rafał jest wzrostu Shaqa, bohater zagadki mial masę porownywalna do Shaqa ale miał troche mniej niz 210cm:) Po za tym Bigus i rzut za 3?? :)

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

Napisisałem jakby nie żył w czasie przeszlym sorki:)

Donald WHO YOU?

OlsenDarek
OlsenDarek
  28 listopada 2009

Piotr Szybilski

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

TAk, dajesz zagadkę

Donald WHO YOU?

OlsenDarek
OlsenDarek
  28 listopada 2009

Skoki narciarskie.

Zawodnik ten był pierwszym skoczkiem, który miał możliwość wygrania wszystkich 4 konkursów w jednym Turnieju Czterech Skoczni, jednak po wygraniu 3 z nich świadomie zrezygnował ze startu w Bischofshofen i przez to oddał zwycięstwo innemu skoczkowi. Powodem rezygnacji były przygotowania do mistrzostw świata które miały się odbyć w jego kraju.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

Bjorn Wirkola?

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 listopada 2009

ten Japończyk

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 listopada 2009

Kasaya czy jakoś tak

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

Rywal Fortuny racja

Donald WHO YOU?

OlsenDarek
OlsenDarek
  28 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Bjorn Wirkola?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kasaya czy jakoś tak

Tak. Jeśli nie trzeba podawać imienia to zgadłeś i teraz Ty zadajesz:)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak. Jeśli nie trzeba podawać imienia to zgadłeś i teraz Ty zadajesz:)


Yukio miał na imię :tak:

Piłka Nożna

urodzony w Wodzisławiu Śl., grę w piłkę zaczął w Niemczech, grał w młodzieżowych reprezentacjach Polski na pozycji obrońcy, obecnie jest zawodnikiem rezerw jednego z klubów bundesligi.
WueRZet
WueRZet
  28 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Piłka Nożna urodzony w Wodzisławiu Śl., grę w piłkę zaczął w Niemczech, grał w młodzieżowych reprezentacjach Polski na pozycji obrońcy, obecnie jest zawodnikiem rezerw jednego z klubów bundesligi.

Jeśli czegoś nie przegapiłem to wg. 90minut.pl żaden z Polaków grających w Niemczech nie urodził się w Wodzisławiu Śl. :and:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli czegoś nie przegapiłem to wg. 90minut.pl żaden z Polaków grających w Niemczech nie urodził się w Wodzisławiu Śl.


a no tak, bo ostatnio grał na wypożyczeniu na wschodzie Europy :)
tak to jest jak się pisze zagadki z głowy ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.