Gutek909
Gutek909
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

Postanowiłem reaktywować tą zabawę, która będzie dotyczyć tak jak ostatnio takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, jeśli chcecie jeszcze jakąś dyscyplinę to dajcie propozycję.. :]
Pierwszą zagadkę zadam ja...
Kto odgadnie zagadkę, czeka na potwierdzenia i zadaje następną.. Przypominam zasady ponieważ, ktoś z nowych może nie znać owych zasad.. Jeśli coś z zasad pominąłem to dopiszcie proszę :mrgreen:

No to teraz pierwsza zagadka:
piłka nożna :mrgreen:

Chłopak ma 20 lat, jest nadzieją afrykańskiej piłki. Na ostatnim turnieju rangi mistrzowskiej został wybrany najlepszym graczem całego turnieju..

Zagadka bardzo łatwa jak na początek.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

Dajesz pytanko?CHyba, ze jak Ci sie niechce egzekutor to ja moge zarzucic cos;p

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 listopada 2009

namieszałem z tym Rączką.

pytaj Predator.

OlsenDarek
OlsenDarek
  28 listopada 2009

A tak trochę na marginesie. Może warto byłoby podwiesić ten temat na górę to może więcej osób by się nim zainteresowało, bo na początku to jeszcze jakoś wam szło, a teraz jest trochę zastój.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  28 listopada 2009

podwieszenie tematu moim zdaniem niewiele da. poza tym i tak znając życie po 2 tyg będzie miał za dużo stron i trzeba będzie założyć nowy o ile idea zabawy przetrwa...

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

RAcja bo wisza inne durne tematy a ten zjeżdza.

Piłka nożna

Piłkarz, który w pewnym momencie przez niektórych był uważany za przyszłego "następce" Maradony. Wyszedł mu jeden duzy turniej. BArdzo filigranowy gracz, grywał w trzech ligach w Europpie. Najczesciej grał na skrzydle

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 listopada 2009

Javier Saviola - czysty strzal :ninja:

OlsenDarek
OlsenDarek
  28 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podwieszenie tematu moim zdaniem niewiele da. poza tym i tak znając życie po 2 tyg będzie miał za dużo stron i trzeba będzie założyć nowy o ile idea zabawy przetrwa...

No to wtedy ktoś by założył nowy i by go znowu podwiesili, a ten by zdjęli:)

Predator007TSW
Predator007TSW: Piłkarz, który w pewnym momencie przez niektórych był uważany za przyszłego "następce" Maradony. Wyszedł mu jeden duzy turniej. BArdzo filigranowy gracz, grywał w trzech ligach w Europpie. Najczesciej grał na skrzydle

Ariel Ortega.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  28 listopada 2009

TAk, Ortega.

Donald WHO YOU?

OlsenDarek
OlsenDarek
  28 listopada 2009

Piłka nożna.

Znany i bramkostrzelny czarnoskóry napastnik który zakończył karierę jakiś czas temu. Jego rodzony i adptowany syn też grają w piłkę.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znany i bramkostrzelny czarnoskóry napastnik który zakończył karierę jakiś czas temu. Jego rodzony i adptowany syn też grają w piłkę.


Ian Wright ;)
OlsenDarek
OlsenDarek
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ian Wright ;)

No wiedziałem, że można na Ciebie liczyć:D Jutro rano jak zdarzę pierwszy to odpowiem na Twoje pytanie, bo teraz spadam. Trzymaj się.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to wtedy ktoś by założył nowy i by go znowu podwiesili, a ten by zdjęli:)


tyle, że z podwieszeniami tematów to jest tu ogólny problem, zanim by się temat podwiesiło, to już by trzeba nowy zakładać...
poza tym większość osób używa funkcji najnowsze na górze
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiedziałem, że można na Ciebie liczyć:D Jutro rano jak zdarzę pierwszy to odpowiem na Twoje pytanie, bo teraz spadam. Trzymaj się.


no to zadam zagadkę prostą.

Urodzony na tym samym osiedlu co Wojtek Kowalczyk zawodnik (warszawskie Brudno).
jakoś nigdy nie był specjalnie związany z warszawskimi klubami, nie tak dawno grał w Legii, gdzie nie do końca ciepło przywitali go kibice...
znany z ciekawych cieszynek.
ma pseudonim filmowy.
banał.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 listopada 2009

Piotr Rocki ?

OlsenDarek
OlsenDarek
  29 listopada 2009

No i dupa. Jednak nie poszedłem, a i tak Leon mnie wyprzedził:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: tyle, że z podwieszeniami tematów to jest tu ogólny problem, zanim by się temat podwiesiło, to już by trzeba nowy zakładać... poza tym większość osób używa funkcji najnowsze na górze

Ok. Ja tu jestem nowy nie znam się:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.