Gutek909
Gutek909
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

Postanowiłem reaktywować tą zabawę, która będzie dotyczyć tak jak ostatnio takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, jeśli chcecie jeszcze jakąś dyscyplinę to dajcie propozycję.. :]
Pierwszą zagadkę zadam ja...
Kto odgadnie zagadkę, czeka na potwierdzenia i zadaje następną.. Przypominam zasady ponieważ, ktoś z nowych może nie znać owych zasad.. Jeśli coś z zasad pominąłem to dopiszcie proszę :mrgreen:

No to teraz pierwsza zagadka:
piłka nożna :mrgreen:

Chłopak ma 20 lat, jest nadzieją afrykańskiej piłki. Na ostatnim turnieju rangi mistrzowskiej został wybrany najlepszym graczem całego turnieju..

Zagadka bardzo łatwa jak na początek.

Renifer1
Renifer1
  2 grudnia 2009

Jak dla mnie to Emanuel Ekwueme:
+Podpisał kontrakt z Lechem Poznań i Aris Saloniki
+Dostał krótki zakaz gry,
Tylko że...
-To nie był początek jego Kariery
+Przeszedł do Veria FC gdzie rzeczywiście był gwiazdą , ale to nadal Grecki klub.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  2 grudnia 2009

Czy ja wiem czy Ekwueme to aż taki znany zawodnik...
poza tym reszta się też nie zgadza.

OlsenDarek
OlsenDarek
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie to Emanuel Ekwueme:

Nie.

Na zakończenie kariery grał w tym kraju w który dostał zakaz na początku i w każdy sezonie zdobywał mistrzostwo z klubem w którym grał.
Gutek909
Gutek909
  2 grudnia 2009

Minęły 3 dni od zadania zagadki i odpowiedzi nie widać, więc albo jakaś podpowiedź, która naprowadzi kogoś na dobrą odpowiedź albo Olsen podaj odpowiedź :P
Ja tam nawet nie strzelam, bo pojęcia nie mam :P

OlsenDarek
OlsenDarek
  2 grudnia 2009

Przecież to jest proste:and: Jest Portugalczykiem i zdobył złotą piłkę.

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  2 grudnia 2009

Luis Figo ;D

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  2 grudnia 2009

Dobra to zadam zagadkę bo jestem pewien że to Figo ;)

Piłka nożna.

Ofensywny pomocnik lub snajper. Był zaskakująco szybki na krótkich dystansach i miał nie zwykłą siłę, szczególnie w lewej nodze. Z CSKA Sofia przeszedł do czołowego klubu z Hiszpanii. Był najlepszym strzelcem na pewnym turnieju. Był to szczytowy moment w jego karierze.

OlsenDarek
OlsenDarek
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra to zadam zagadkę bo jestem pewien że to Figo ;)

No przecież to od początku było proste.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ofensywny pomocnik lub snajper. Był zaskakująco szybki na krótkich dystansach i miał nie zwykłą siłę, szczególnie w lewej nodze. Z CSKA Sofia przeszedł do czołowego klubu z Hiszpanii. Był najlepszym strzelcem na pewnym turnieju. Był to szczytowy moment w jego karierze.

Tak jak to:D Christo Stoichkow.
Gutek909
Gutek909
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Luis Figo
o kurde, nie pomyślałbym, że to o Niego chodzi :P
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Christo Stoichkow.


Dokładnie. Proste jak byk. :mrgreen:
OlsenDarek
OlsenDarek
  2 grudnia 2009

To ja rezygnuje z zadania zagadki:D Nich ktoś inny zada:)

WueRZet
WueRZet
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja rezygnuje z zadania zagadki:D Nich ktoś inny zada:)

No niech będzie :P

Jeden z najsłynniejszych piłkarzy w swoim kraju.(dla wielu nawet najsłynniejszy w całym regionie z którego pochodzi) Na prawie 80 występów strzelił ponad 40 bramek. W swojej karierze grał w 9 zespołach, ale największe sukcesy osiągał w jednej z najsilniejszych lig Europy. Karierę zakończył w zespole gdzie grało kilku znanych Polaków (a obecnie gra jeden bardzo znany). Obecnie jest managerem zespołu w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Nie był związany z klubami niemieckimi, szkockimi i holenderskimi. Piłkarz ten uczestniczył w dwóch Mundialach. Może pochwalić się imponującym jak na napastnika wzrostem (ponad 190 cm). Zawodnik ten pochodzi z państwa w którym jest naprawdę ciepło. W swojej karierze grał w "lidze emerytów", jednak w porównaniu do wielu swoich znakomitszych kolegów nie zakończył tam kariery.
WueRZet
WueRZet
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: (a obecnie gra jeden bardzo znany).

Źle. W tym zespole już tego zawodnika nie ma !

Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie jest managerem zespołu w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki.

Źle. Już nim nie jest !

A po za tym wszystko ok.
WueRZet
WueRZet
  3 grudnia 2009

Podpowiedź.
Grał przeciwko naszym Orłom w czasie ostatniego Mundialu :ninja:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  3 grudnia 2009

Paulo Wanchope ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.