WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

WueRZet
WueRZet
  3 grudnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Może w koncu Sikora się zrównoważy z formą

Zapowiadał, że PŚ potraktuje ulgowo. Bardziej spina się na Igrzyska. Więc rewelacji to raczej nie będzie.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  3 grudnia 2009

Czuje, że puchar wygra Greis bo jezeli SIkora potraktuje puchar ulgowo to nie wiem jak ulgowo potraktuje go Ole Einra, ktory puchar traktuje jako zabawę od paru lat a mimo to zawsze wysoko:)

WueRzet masz zarąbistą liczbe postów 16666:D

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  3 grudnia 2009

Bjoerndalen obojętnie jak ulgowo by nie potraktował PŚ to i tak będzie stał na podium, a prawdopodobnie go wygra.
W tym sezonie postawiłbym na Rosjan. Moim zdaniem będą bardzo dobrze przygotowani szybkościowo.

krzychu7818
krzychu7818
  3 grudnia 2009

słabiuteńko dziś Sikora :and:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: słabiuteńko dziś Sikora

no nie tylko On dziś nawalił
ci Francuscy bracia wyglądają na niebezpiecznych
...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  3 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: no nie tylko On dziś nawalił


no tak, wprawdzie do IO jeszcze troche czasu jest , ale początek sezonu mało optymistyczny
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  3 grudnia 2009

moim zdaniem te zawody zarówno kobiet jak i mężczyzn są mało miarodajne.
wiadomo, że jak ktoś po 2 strzelaniach straci szansę na jakikolwiek dobry wynik, to biegowo sobie odpuszcza.

ciekawe jak nasi zaprezentują się w sprintach w sobotę i niedzielę.

krzychu7818
krzychu7818
  4 grudnia 2009

przyszłotygodniowe zawody PŚ w skokach w Harrachovie odwołane z powodu braku śniegu

krzychu7818
krzychu7818
  4 grudnia 2009

Adam wygrał dzisiejsze kwalifikacje :rock:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przyszłotygodniowe zawody PŚ w skokach w Harrachovie odwołane z powodu braku śniegu


to jest jakaś kompletna paranoja żeby planować zawody PŚ w skokach w grudniu w Czechach, gdy wiadomo, że na 80 procent na pewno o tej porze śniegu się tam nie uświadczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Adam wygrał dzisiejsze kwalifikacje


Nie wiem czy ta wielka forma nie przyszła zbyt szybko.
krzychu7818
krzychu7818
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest jakaś kompletna paranoja żeby planować zawody PŚ w skokach w grudniu w Czechach, gdy wiadomo, że na 80 procent na pewno o tej porze śniegu się tam nie uświadczy.


no własnie , przecież to już nie pierwszy raz się zdarza , grudniowe zawody PŚ powinny być jedynie na północy gdzie wiadomo że beda warunki

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 grudnia 2009

Hahaaaa fajny konkurs.

jestem pewny, że gdyby nie to, że Morgenstern prowadził, to dawno by go przerwali ;]

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  5 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem pewny, że gdyby nie to, że Morgenstern prowadził, to dawno by go przerwali ;]


Dokładnie tak samo myślę ... :and: ehh ten Hofer :zly: Adam ma szansę wygrać nawet konkurs jeśli postara się na rozbiegu...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 grudnia 2009

No i mamy pierwsze podium Małysza w tym sezonie i 4 Polaków w 30.
Jest lepiej niż się spodziewałem.

Gutek909
Gutek909
  6 grudnia 2009

Schlirenzauer jest ostro porąbany :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.