WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009

Może gramatycznie mało ładnie mi to wyszło, ale wiecie wszyscy co chciałem przekazać ;)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 listopada 2009

mogłeś jednak bardziej się postarać z szata graficzną tematu :)
bo to tak.. bez urazy .. "ni kupy ni dupy" się trzyma :D

...Ignorance is bliss...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 listopada 2009

a tam, nie o gramatykę przecież tu chodzi ;)

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  22 listopada 2009

Justyna Kowalczyk przeciętnie zaczęła sezon- 12 miejsce na 10 km. Miejmy nadzieję, że z czasem pójdzie w górę.

thomas893
thomas893
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Justyna Kowalczyk przeciętnie zaczęła sezon- 12 miejsce na 10 km. Miejmy nadzieję, że z czasem pójdzie w górę.

po ciężkim okresie przygotowawczym jest ;]
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Justyna Kowalczyk przeciętnie zaczęła sezon- 12 miejsce na 10 km. Miejmy nadzieję, że z czasem pójdzie w górę.


powiedziałbym, że bardzo dobrze zaczęła, nie ma się co teraz sprężać :)
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  22 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)
...podobno polski związek wyznaczył takie minima dla zawodników ,ze nasza reprezentacja będzie naprawdę znikoma...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Justyna Kowalczyk przeciętnie zaczęła sezon- 12 miejsce na 10 km.

zaczęła od pierwszego w sprincie :woot:

po za tym.. jest po ciężkim okresie przygotowawczym a jak sama mówiła złoto obiecuje dopiero za 4 lata, teraz liczy na medal
Oby złoty :tak:
...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  23 listopada 2009
RexMundi
RexMundi: mogłeś jednak bardziej się postarać z szata graficzną tematu :) bo to tak.. bez urazy .. "ni kupy ni dupy" się trzyma :D

Wiem, wiem :D Temat o Igrzyskach będzie "ładniejszy" :P Ten zakładałem na szybko bo nie mam od wielu dni dostępu do netu w domu, więc czasu też nie było :D Ale najważniejsze żeby wszystko było w jednym miejscu. Choć dziwie się, że SzaraQ jeszcze nie podwiesił tematu jak prosiłem :woot: ;)
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  23 listopada 2009
RexMundi
RexMundi: a jak sama mówiła złoto obiecuje dopiero za 4 lata, teraz liczy na medal

Mówiła też, że spodziewała się takiego początku, jeżeli zdobędzie medal na IO to cały sezon będzie można uważać za udany...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 listopada 2009

podwiesić to!!!

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podwiesić to!!!

ZROBIĆ NOWE , LEPSZE ..... i PODWIESIĆ :ninja:
...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  26 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Choć dziwie się, że SzaraQ jeszcze nie podwiesił tematu jak prosiłem


FP nie maja takiej możliwosci

ciekawe czy dziś poskaczą w Kuusamo , bo tradycyjnie tam hula wiatr

WueRZet
WueRZet
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: FP nie maja takiej możliwosci

Mea culpa. Nie wiem dlaczego myślałem, że jest z FT :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.