WueRZet
WueRZet
  22 listopada 2009 (pierwszy post)

Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień to sezon zimowych sportów ruszył już na dobre. Sezon szczególny gdyż przypada on w czasie rozgrywania Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kanadyjskim mieście Vancouver. Temat założony w celu dyskusji na temat wszelkich sportów zimowych (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie etc.)

krzychu7818
krzychu7818
  27 listopada 2009

Adam odpadł w kwalifikacjach :and:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 listopada 2009

No to coz, z dniem dzisiejszym zwlaszcza po zakonczonych niedawno kwalifikacjach zaczyna sie wysmiewanie z Adama Malysza przez troli :pup:

nawet nie chce mi sie zagladac na onet i komentarze bo wiem jakie beda w 70 %

a co do kwalifikacji, moze to bedzie w koncu sezon Stocha?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 listopada 2009

Moze w koncu Kamil wieczny talent ebdzie reguralnie wskakiwł do 15nastki

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  27 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: No to coz, z dniem dzisiejszym zwlaszcza po zakonczonych niedawno kwalifikacjach zaczyna sie wysmiewanie z Adama Malysza przez troli :pup: nawet nie chce mi sie zagladac na onet i komentarze bo wiem jakie beda w 70 %


a to leszcze co nic w życiu nie osiągneli , szkoda słów
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a to leszcze co nic w życiu nie osiągneli , szkoda słów


I zwykli prowokatorzy, ktorzy moze tak normalnie nie mysla, a pisza tylko po to by powkurzac prawdziwych kibicow...

metoda nie karmij trola - jak najbardziej powinna byc egzekwowana

swoja droga jak wypadl Ahonen ? :woot:
krzychu7818
krzychu7818
  27 listopada 2009

pierdzielić te skoki , kurde mać z jakiej paki cała grupa ma powtarzać :-/

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  27 listopada 2009

Adam w drużynówce całkiem przyzwoity skok.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 listopada 2009

Walter Hoffer musi odejść :tak:

Polska ekipa powinna złożyć oficjalny protest do Światowej Federacji Narciarskiej po tym co dzisiaj miało miejsce. Najpierw Małysz zostaje puszczony w niedozwolonych warunkach, potem kompletnie wbrew jakiemukolwiek regulaminowi powtarza się serię po której Polacy mają 26 pkt przewagi nad drugą drużyną.

Zadowolony jestem z tego co nasi prezentują, szczególnie młody Miętus.

koraspl
koraspl
  27 listopada 2009

Mysle ze jezeli protest zostalby zgloszony to jest szansa ze Malysz wystapi w konkursie.
Zdarzaly sie juz w historii skokow podobne przypadki.Z innej beczki dawno Adam Malysz na poczatku sezonu nie byl w tak dobrej formie.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 listopada 2009

W zasadzie w takiej formie na poczatku nie byl od sezonu 2002/03 gdy wygrywal wsyzstko do T4S ale potem wpiepszyl sie Hannavald oraz Amman:)

Oczywiscie nie jest to taka forma ale proporcjonalnie do wieku to podobna:)

Donald WHO YOU?

koraspl
koraspl
  27 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: W zasadzie w takiej formie na poczatku nie byl od sezonu 2002/03 gdy wygrywal wsyzstko do T4S ale potem wpiepszyl sie Hannavald oraz Amman:)

O czym ty mowisz czlowieku.W sezonie 2003/03 Malysz pierwsze zawody wygral w lutym a tymi zawodami byly MS.Pozostawal ponad rok bez wygranej.Przed MS Tajner zabral Malysza do Ramsau gdzie Polak odzyskal blysk.Wygral MS na skoczni duzej i normalnej pozniej 3 konkursy w Turnieju Nordyckim po czym wygral generalke PS.
thomas893
thomas893
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Walter Hoffer musi odejść

Austriak Austriakowi musi pomóc :zonk:

Cytat jednej z "zasad Hofera" z nonsensopedii:
Konto usunięte
Konto usunięte: 8. Austriacy mają przewagę w skokach, bo dyrektorem PŚ jest Hofer. Nikt nie śmie się sprzeciwić, bo jak to zrobi, to wiadomo co.

:ziober2:
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Predator007TSW:W zasadzie w takiej formie na poczatku nie byl od sezonu 2002/03 gdy wygrywal wsyzstko do T4S ale potem wpiepszyl sie Hannavald oraz Amman:) O czym ty mowisz czlowieku.W sezonie 2003/03 Malysz pierwsze zawody wygral w lutym a tymi zawodami byly MS.Pozostawal ponad rok bez wygranej.Przed MS Tajner zabral Malysza do Ramsau gdzie Polak odzyskal blysk.Wygral MS na skoczni duzej i normalnej pozniej 3 konkursy w Turnieju Nordyckim po czym wygral generalke PS.

Zwykła pomyłka po prostu napisałem nie to co myślałem:)

Chodziło mi o ten poczatek sezonu 01/02 gdy Adam wygrał w Kuopio raz, 2razy w Predazzo, raz w Villach oraz Engelbergu

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 listopada 2009

W tamtym czasie byl ten historyczny "wyczy; druzyny 3miejsce w Villach na k90. Do tego chociazby Risto Jussilainen błyszczał po raz ostatni, żal wspominać:)

W Kuopio podzielił sie z Adamem wygranymi, w ENgelbergu byly te slynne jaja z notami i wygrana, pierwsza i ostatnie Hocke no i potem dominacja w Engelbergu. Tylk do dzisiaaj myślę jak to sie moglo stac, ze w tydzien Adam tyle stracił a Hannavald tyle zyskał. ALe cóż takie skoki.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  27 listopada 2009

DOminacja w predazzo oczywiscie kurde ide spac chyba bo juz niewidze co pisze;p

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.