Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  18 listopada 2009 (pierwszy post)

Jak wasze wrażenia po meczu? Mimo wszystko mecz nie miarodajny bo przeciwnik niby wyżej w rankingu ale nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że Kanada jest lepsza, u nich piłka to coś takiego jak u Nas Football Amerykański.

Najlepsi u Nas moim zdaniem Peszko oraz Dudka, Rybus też nieźle ale głównie przez pryzmat gola.

Pewnie mnie ktos zaraz pojedzie ale znowu powiem coś na Roberta L. Moze czasem zagra coś efektownego ale z niego taki snajper jak z koziej d...y wiadomo co. Do tego nie wiem albo chłopak w ogóle nie pokazuje zmęczenia po sobie albo naprawde rusza sie zdecydowanie najmniej ze wszystkich:/ Czasem żal serce ściska jak się go ogląda

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  21 listopada 2009

WLasnie dlatego, ze gra idzie o taka stawke to zrobil tutaj nie gra sie o czapke gruszek zeby sie przyznac

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A najlepsze jest to, że Irlandia do baraży dostała się też dzięki błędom sędziów ;)


hmmm czyzby chodzilo Ci o mecz Irlandia - Gruzja i karny podyktowany dla wyspiarzy w 71 min ?
fakt karnego nie bylo, ale tutaj zaden z irlandczykow nie symulowal jedenastki co za tym idzie NIE OSZUKIWAŁ, zreszta... nawet jakby Irlandia ten mecz przegrala 0:1 awansowala by i tak i tak do barazy z 2 miejsca z dorobkiem 15pkt.
Wiec ten meczy niczego w ukladzie w tabeli by nie zmienil :)

chyba ze o jeszcze innym meczu mowa?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: awansowala by i tak i tak do barazy z 2 miejsca z dorobkiem 15pkt


no chyba ze 15 pkt byloby za malo zeby zagrac w barazach...
tak czy siak to byla 70 min wiec kto wie moze strzelilby jeszcze te 2 gole

zreszta jak pisalem wyzej, tutaj zaden irlandczyk nie oszukiwal, nie wymuszal karniaka.

Coz... stalo sie jak sie stalo Francja zagra na mś ale bedzie miala przeciwko sobie kibiców, tak mi sie wydaje :)
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  21 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: Coz... stalo sie jak sie stalo Francja zagra na mś ale bedzie miala przeciwko sobie kibiców, tak mi sie wydaje :)


przecież Francja w Afryce będzie czuła się jak u siebie :)
80 procent ich piłkarzy pochodzi z tego kontynentu :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie czuła się jak u siebie :)


Konto usunięte
Konto usunięte: 80 procent ich piłkarzy pochodzi z tego kontynentu


ta, europejska reprezentacja = 4 białych



:ninja:
smencik
smencik
  22 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: ta, europejska reprezentacja = 4 białych

W reprezentacji Francji nawet biali przeważnie nie są biali :jezyk2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.