Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  18 listopada 2009 (pierwszy post)

Jak wasze wrażenia po meczu? Mimo wszystko mecz nie miarodajny bo przeciwnik niby wyżej w rankingu ale nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że Kanada jest lepsza, u nich piłka to coś takiego jak u Nas Football Amerykański.

Najlepsi u Nas moim zdaniem Peszko oraz Dudka, Rybus też nieźle ale głównie przez pryzmat gola.

Pewnie mnie ktos zaraz pojedzie ale znowu powiem coś na Roberta L. Moze czasem zagra coś efektownego ale z niego taki snajper jak z koziej d...y wiadomo co. Do tego nie wiem albo chłopak w ogóle nie pokazuje zmęczenia po sobie albo naprawde rusza sie zdecydowanie najmniej ze wszystkich:/ Czasem żal serce ściska jak się go ogląda

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 listopada 2009

Oczywiście trzeba skrytykować ale trzeba też wczuć się w jego sytuacje i potencjalnie w swoją w takim momencie. Zrobił źle, ale w każdym meczu piłkarze oszukują i nie wiem czemu taka heca z tego powodu.

Donald WHO YOU?

tibauld
tibauld
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba prócz Francuzow nikt im nie będzie kibicował

to tu Cię zdziwię :ziober2:
sam jestem za nimi :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodnie z zasadami gry w piłkę nożną zagranie ręką występuje wtedy, kiedy sędzia zagwiżdże, a nie wtedy kiedy zawodnik ręką zagra. Nie rozumiem jak można obwiniać Henry,ego za zagranie ręką, zrobił to - ok, ale to do sędziego należy rozpatrzenie tej sytuacji na korzyść Irlandii. I Henry nie miał tu nic do gadania. Ba nawet gdyby upominał się o zmianę decyzji, mógłby w myśl przepisów otrzymać kartkę koloru żółtego.

właśnie, proste ;p
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 listopada 2009

Irlandzka Federacja złożyła już wniosek do FIFA z "prośbą" o powtórzenie spotkania z Francją... ;>

http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pala-zdjecia-henryego-i-spiewaja-o-nim-piosenki,1399154 :mrgreen:

krzychu7818
krzychu7818
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Irlandzka Federacja złożyła już wniosek do FIFA z "prośbą" o powtórzenie spotkania z Francją... ;>


i bardzo dobrze , choć pewno za wiele nie osiągną :and:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i bardzo dobrze , choć pewno za wiele nie osiągną

Jak się wmiesza Platini to nie sądzę, by były jakiekolwiek szanse na powtórzenie meczu.
ManUtdFun
ManUtdFun
  19 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Zrobił źle, ale w każdym meczu piłkarze oszukują i nie wiem czemu taka heca z tego powodu.

Moze dlatego że nie kazdy mecz to baraze do mistrzostw swiata.

Co do samego zagrania pilki reka to nie jestem zdziwiony bo pewnie wieksozsc pilkarzy tak samo by postąpila jak Henry,z jednej strony nienawisc z strony Irlandzkich kibicow a z drugiej hmm... jakie zachowanie Francuskich gdyby nawet Henry sie przyznal do tego ,że zagral nieprzepisowo to jak by to przyjeli kibice reprezentacji Francji? na pewno nie byliby szczesliwi tak wiec trzeba sie postawic w jego sytuacji i trzeba miec wieksze pretensje nie do pilkarza ale do sedziow. Mnie sie bardziej nie podobala sama reakcja Henrego ktory cieszyl sie po zdobyciu bramki,Gallas wiedzial co sie stalo i potrafil sie powstrzymac,naprawde nie przystoji tak wielkiemu pilkarzowi takie zachowanie.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje ,że Francja odpadnie po meczach grupowych , chyba prócz Francuzow nikt im nie będzie kibicował

Dokladnie

oszusci powinni odpasc odrazu w grupie

:tak:

bo sportowo nie zasluzyli na awans

Predator007TSW
Predator007TSW: Przeciez udawanie fauli i wymuszanie karnych jest na porządku dziennym i się tak nie oburzacie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ok, ale to do sędziego należy rozpatrzenie tej sytuacji na korzyść Irlandii.


Dlatego dziwi mnie ze nie ma sedziów na liniach obok bramki :woot:
tak jak to bylo podczas jakiegos ostatnio turniej u-17 czy u-19 ?

wprowadzic dodatkowych sedziów na liniach koncowych :)
w tym wypadku mieliby jak na dloni specjalne zagranie Henry ktore nijak sie ma do zasad fair play.
W Irlandii zapewne ma juz od wczoraj status - persona non grata :mrgreen:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  19 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: tak jak to bylo podczas jakiegos ostatnio turniej u-17 czy u-19 ?

W Lidze Europejskiej tak jest :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Lidze Europejskiej tak jest :)

Tym bardziej jestem zdumiony :wtf:
w lidze mistrzów nie ma, w eliminacjach nie ma... a w lidze europejskiej jest

hahah ciekawe, pewnie losowali gdzie beda a gdzie nie :lol:

moim zdaniem to rozwiazanie, z dodatkowymi sedziami jest bardzo dobre:)
czy maja zamiar to wprowadzic w eliminacjach, turniejach glownych?

oby jak najszybciej, wyeliminowaloby to oszukiwanie, zagrywanie reka w polu karnym do minimum.

Konto usunięte
Konto usunięte: rlandzka Federacja złożyła już wniosek do FIFA z "prośbą" o powtórzenie spotkania z Francją... ;> http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pala-zdjecia-henryego-i-spiewaja-o-nim-piosenki,1399154

Badzmy szczerze, zadnych szans na pozytywne rozpatrzenie:)
no ale dobrze ze takie pismo zlozyli, bo nie mozna sie zgadzać na takie chamstwo i łamanie zasad fair play, nie na tym poziomie...
Henry powinien zostac ukarany, za swiadome zagranie reka, a jego pieprzenie ze przypadkiem pilka odbila sie od barku(?)
czy jakos tak, jest zalosne.

Henryyyyyyyyyyyy koncz kariere, wstydu oszczedz ! :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009

a teraz cos na wesolo...



i komentarz do zdjecia...

Konto usunięte
Konto usunięte: CO ROBI KAROL STRASBURGER NA ZDJECIU?? NIE POWINIEN BYC W STUDIO FAMILIADY I OPOWIADAC ANEGDOTY?~! , 19.11.2009 11:43

:rotfl:
krzychu7818
krzychu7818
  19 listopada 2009

a kiedy jest losowanie grup ? i jak tam z podziałem na koszyki ? Francja pewno w pierwszym będzie :nie:

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  19 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: w lidze mistrzów nie ma, w eliminacjach nie ma... a w lidze europejskiej jest


bo jest to dopiero testowane, a z tego co zauważyłem w kilku meczach Ligi Europejskiej, to sędziowie ci zamiast pomagać, wręcz przeszkadzają.

LeonGrande
LeonGrande: oby jak najszybciej, wyeliminowaloby to oszukiwanie, zagrywanie reka w polu karnym do minimum.


ale skąd od razu teza o tym, że ktokolwiek chciał kogokolwiek oszukać.
zagranie piłki ręką jest tak samo integralną częścią gry jak faul, czy wyjście piłki na aut. Czy gdyby Henry wybił piłkę zza linii bocznej i nie powiedziałby o tym sędziemu to też byłby oszustem?

Po co wprowadzać nowych sędziów, po co robić powtórki Video?
Przecież to zabija magię sportu. Sportu, w którym czasem dochodzi do pomyłek.

LeonGrande
LeonGrande: no ale dobrze ze takie pismo zlozyli, bo nie mozna sie zgadzać na takie chamstwo i łamanie zasad fair play, nie na tym poziomie...


gdzie tu widzisz chamstwo?
zwykłe zagranie ręką, którego nie uchwycił sędzia.
zdarza się, mylić się jest rzeczą ludzką...
równie dobrze można powiedzieć, że chamsko zachował się wczoraj sędzia w meczu Polska-Kanada, bo piłka się od niego odbiła i Kanadyjczycy mogli nas skontrować lub dlatego, że nie widział jak wielokrotnie piłkarze faulowali bramkarzy w polu pięciu metrów...
krzychu7818
krzychu7818
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie tu widzisz chamstwo?


ordynarne , chamskie , z premedytacją nieczyste zagranie , gdzie tu zasada fair play ? , do dupy z takim sportem , Irlandczycy zostali oszukani i tyle , tak jak napisałem wczesniej , mam nadzieje, że oliwa będzie sprawiedliwa i Francuzi nie wyjda z grupy na mundialu

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jest to dopiero testowane, a z tego co zauważyłem w kilku meczach Ligi Europejskiej, to sędziowie ci zamiast pomagać, wręcz przeszkadzają.

A ja ogladalem mistrzostwa te u cos tam cos tam i wcale nie zauwazylem by przeszkadzali :woot:
sprawnie to szlo...

cos trzeba zrobic zeby zmniejszyc liczbe bledow sedziowskich, niech wygrywa lepszy na boisku a nie oszusta:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale skąd od razu teza o tym, że ktokolwiek chciał kogokolwiek oszukać.

Pilka nozna to gra nogą, tak mi sie do wczoraj zdawalo ?

:)
gol uznany nieprawidlowo, oczywiscie wina sedziego ale Henry tą piłke zagarnął z pelna swiadomoscia ze nie dosiegnie jej nogą widac bylo ruch reka

Konto usunięte
Konto usunięte: zagranie piłki ręką jest tak samo integralną częścią gry jak faul, czy wyjście piłki na aut.

ale tutaj wypaczylo wynik to zagranie

trzeba eliminiwac takich pseudo pilkarzy ktorzy posuwaja sie do takich zagran, tak samo jak sie eliminuje tych co graja brutalnie i faulują a sedzia nie zauwazy faulu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Po co wprowadzać nowych sędziów, po co robić powtórki Video? Przecież to zabija magię sportu

Tak jak pisalem, po to zeby wnik byl odzwierciedleniem umiejetnosci i gry nogą a nie reka czy symulowaniem faulu :)
ot co

Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie tu widzisz chamstwo?

Moze uzylem nieodpowiedniego slowa, ale oszustwo pasuje idealnie

Konto usunięte
Konto usunięte: ale skąd od razu teza o tym, że ktokolwiek chciał kogokolwiek oszukać.

No jak chce grac reka to niech sie przepisze do reprezentacji pilki siatkowej lub pilki recznej :tak:

oszukal sedziego, tak samo jak oszukuja Ci co symuluja karnego przewracajac sie z niczego.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z premedytacją nieczyste zagranie

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież to zabija magię sportu.


:ziober2:

fajna mi to magia sportu, ekhm
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.