Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  18 listopada 2009 (pierwszy post)

Jak wasze wrażenia po meczu? Mimo wszystko mecz nie miarodajny bo przeciwnik niby wyżej w rankingu ale nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że Kanada jest lepsza, u nich piłka to coś takiego jak u Nas Football Amerykański.

Najlepsi u Nas moim zdaniem Peszko oraz Dudka, Rybus też nieźle ale głównie przez pryzmat gola.

Pewnie mnie ktos zaraz pojedzie ale znowu powiem coś na Roberta L. Moze czasem zagra coś efektownego ale z niego taki snajper jak z koziej d...y wiadomo co. Do tego nie wiem albo chłopak w ogóle nie pokazuje zmęczenia po sobie albo naprawde rusza sie zdecydowanie najmniej ze wszystkich:/ Czasem żal serce ściska jak się go ogląda

Donald WHO YOU?

krzychu7818
krzychu7818
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież to zabija magię sportu. Sportu, w którym czasem dochodzi do pomyłek.


w hokeju są te analizy video i jakoś nikomu to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009

Inaczej na ta sprawe patrzylbym gdyby pilka faktycznie przypadkowo odbila sie od reki...

ale nie w przypadku dogrywki, meczu o wszystko i tak znany pilkarz posluguja sie reka by tylko zmienic los wydarzen...

stracil w moich oczach wiele :)

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ordynarne , chamskie , z premedytacją nieczyste zagranie , gdzie tu zasada fair play ? , do dupy z takim sportem , Irlandczycy zostali oszukani i tyle , tak jak napisałem wczesniej , mam nadzieje, że oliwa będzie sprawiedliwa i Francuzi nie wyjda z grupy na mundialu


w niemal każdym spotkaniu mamy do czynienia z podobnymi zagraniami, może nie zagraniem ręką, ale na przykład uderzeniem łokciem, czy przytrzymywaniem za koszulkę.

oczywiście waga tego spotkania i tej bramki była bardzo duża, ale nie zapominajmy, że nie raz nie dwa w futbolu takie rzeczy się zdarzały.

LeonGrande
LeonGrande: A ja ogladalem mistrzostwa te u cos tam cos tam i wcale nie zauwazylem by przeszkadzali sprawnie to szlo... cos trzeba zrobic zeby zmniejszyc liczbe bledow sedziowskich, niech wygrywa lepszy na boisku a nie oszusta


w Lidze Europejskiej często podejmowali dziwne decyzje, nie zauważali rzutów rożnych itp.

LeonGrande
LeonGrande: Pilka nozna to gra nogą, tak mi sie do wczoraj zdawalo ? :) gol uznany nieprawidlowo, oczywiscie wina sedziego ale Henry tą piłke zagarnął z pelna swiadomoscia ze nie dosiegnie jej nogą widac bylo ruch reka


ale przecież takie zachowanie jest jak najbardziej odruchowe, nie tylko jemu się zdarzało... a że sędzia nie zauważył to jego sprawa...
nadal uważam, że Henry nie ma sobie nic do zarzucenia.

LeonGrande
LeonGrande: ale tutaj wypaczylo wynik to zagranie trzeba eliminiwac takich pseudo pilkarzy ktorzy posuwaja sie do takich zagran, tak samo jak sie eliminuje tych co graja brutalnie i faulują a sedzia nie zauwazy faulu :)


mi to przypomina starą śpiewkę o zwalczaniu ściągania w szkole.
nic się z tym nie zrobi... taki urok tego sportu.
przez niemal 100 lat takie rzeczy się zdarzały.

LeonGrande
LeonGrande: No jak chce grac reka to niech sie przepisze do reprezentacji pilki siatkowej lub pilki recznej oszukal sedziego, tak samo jak oszukuja Ci co symuluja karnego przewracajac sie z niczego.


ale przecież umiejętne oszukanie sędziego jest jednym z elementów gry, zawsze tak było, teraz w dobie zapisów video próbuje się to zmienić, nie wiadomo po co...
spryt też powinien być nagradzany...

poza tym gdyby Irlandczycy strzelili gola więcej to nie byłoby o czym dyskutować.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w hokeju są te analizy video i jakoś nikomu to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie


tak, tylko hokej to zupełnie inna bajka...
tam ogólnie mało widać, więc kamery były bardziej potrzebne...
w piłce pomyłki sędziowskie i kontrowersje zdarzają się znacznie rzadziej i są moim zdaniem elementem wpisanym w tą grę.

LeonGrande
LeonGrande: Inaczej na ta sprawe patrzylbym gdyby pilka faktycznie przypadkowo odbila sie od reki... ale nie w przypadku dogrywki, meczu o wszystko i tak znany pilkarz posluguja sie reka by tylko zmienic los wydarzen... stracil w moich oczach wiele :)


no i właśnie to jest patrzenie nieobiektywne.
zagranie ręką to zagranie ręką, czy celowe czy nie, czy w 50 czy w 120 minucie, kogo to obchodzi.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi to przypomina starą śpiewkę o zwalczaniu ściągania w szkole. nic się z tym nie zrobi... taki urok tego sportu. przez niemal 100 lat takie rzeczy się zdarzały.

Rzadko bo rzadko na tym poziomie o taka stawke...
dlatego moze czas najwyzszy to zmienic, tak jak kolega krzychu napisal.. video w hokeju nie zabilo tego sportu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: że Henry nie ma sobie nic do zarzucenia.

Ma i to wiele, zwykly oszust i tyle
gardze takimi pilkarzami

Konto usunięte
Konto usunięte: ale przecież umiejętne oszukanie sędziego jest jednym z elementów gry

A gdzie tu sprawiedliwosc?
Rozumiem Irlandczykow, moga czuc sie oszukani i skrzywdzeni:)
zasluzli na awans a chociazby na szanse rozstrzygniecia w karnych, choc nie dawalem im szans przed barazami
nieslusznie

Konto usunięte
Konto usunięte: spryt też powinien być nagradzany...

Tak, dyskwalifikacja i wierze ze do tego dojdzie

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale na przykład uderzeniem łokciem

Czesto sie zdarza ze po meczu, gdy sedzia nie zauwazyl zagrania dochodzi do dyskwalifikacji danego zawodnika na pare meczy.
Ba... pragne przypomniec, że za niecodzienny sposob radowania sie ze zdobycia gola (Adebayor w meczu Man City - Arsenal przebiegł przez cale boisko i na kolanach wslizgiem zakonczyl swoj maraton przed kibicami Arsenalu) zostal ukarany po meczu przez federacje.

Takze i w tym wypadku cos powinni zrobic z Henry :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zagranie ręką to zagranie ręką

Racja, ale celowe wzbudza we mnie jeszcze wieksza odraze

przeciez nawet sedziowie na to inaczej patrzą, nie gwizdza karnego gdy pilka odbije sie od reki w polu karnym nie z winy obroncy :)
tudziez gdy nie ma widoczengo ruchu ręka, tzw nabita...

w tym wypadku nie ma co dyskutowac, Henry zachowal sie mega nagannie i niedopuszczalnie, tyle.
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 listopada 2009

LeonGrande

Prosze uspokój się. Na jego miejscu zrobiłbyś to samo na bank, to się tak prosto mówi z boku. Gdybyś był piłkarzem, Polska grala dogrywke o awans na MŚ i mialbys taką okazje to byś tego nie wykorzystał co nie? Przestań naprawdę pisac bzdury

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 listopada 2009

Grając w A klasie moglbym sie przyznac ale nie w takim momencie. Po za tym to juz niee jest romantyczny sport z przed wojny czy tuż po

Donald WHO YOU?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Prosze uspokój się

Po czym sugerujesz ze jestem niespokojny ?

jestem jak najbardziej spokojny :mrgreen:

Predator007TSW
Predator007TSW: Na jego miejscu zrobiłbyś to samo na bank, to się tak prosto mówi z boku. Gdybyś był piłkarzem, Polska grala dogrywke o awans na MŚ i mialbys taką okazje to byś tego nie wykorzystał co nie?

bla bla bla

nie lubie takiego gdybania :) co by bylooo gdyby cos tam cos tam

a po drugie, zawsze staralbym sie grac uczciwie, w tym wypadku Henry tak nie zagral

Predator007TSW
Predator007TSW: Przestań naprawdę pisac bzdury

Pokaz mi gdzie pisze te "bzdury" ?

:)
ja tylko wyrazam swoje zdanie, to juz tez tego nie wolno w Twoich tematach ?
oui

--------------------------------

btw. znamy juz rozstawienie na koszyki przed lutowym losowaniem el. me2012

Koszyk 1
Hiszpania 39964 pkt.
Niemcy 38294
Holandia 37821
Włochy 35838
Anglia 34819
Chorwacja 33677
Portugalia 33226
Francja 32551
Rosja 32477

Koszyk 2
Grecja 31268
Czechy 30871
Szwecja 30695
Szwajcaria 30395
Serbia 29811
Turcja 29447
Dania 29222
Słowacja 28228
Rumunia 28145

Koszyk 3
Izrael 28052
Bułgaria 27198
Finlandia 26827
Norwegia 26210
Irlandia 25971
Szkocja 25646
Irlandia Północna 24518
Austria 24381
Bośnia i Hercegowina 24365
W koszyku trzecim znalazłyby się Ukraina (28133) i Polska (26620).

Koszyk 4
Słowenia 24221
Łotwa 23303
Węgry 23048
Litwa 22071
Białoruś 21515
Belgia 21426
Walia 21274
Macedonia 19409
Cypr 18791

Koszyk 5
Czarnogóra 18751
Albania 18319
Estonia 17792
Gruzja 15819
Mołdawia 15734
Islandia 15404
Armenia 15164
Kazachstan 14730
Liechtenstein 13581

Koszyk 6
Azerbejdżan 13500
Luksemburg 11872
Malta 11517
Wyspy Owcze 10620
Andora 9197
San Marino 7783

nie chcialo mi sie specjalnego tematu zakladac, wiec tu wrzucilem :mrgreen:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  19 listopada 2009

ciekawe, że Azerbejdżan jest niżej rozstawiony od Liechtensteinu :O

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe, że Azerbejdżan jest niżej rozstawiony od Liechtensteinu :O

i zauwazmy ze Polska jest w 3 koszyku :and:

jak beda slabo grali w sparingach i na euro, czy grozi nam 4 przy el. ms 2014 ?
ManUtdFun
ManUtdFun
  19 listopada 2009
LeonGrande
LeonGrande: w tym wypadku nie ma co dyskutowac, Henry zachowal sie mega nagannie i niedopuszczalnie, tyle.

zgadzam sie z tą wypowiedzią,nie ma co sie rozwodzic nad tym co my bysmy zrobili bo my nie jestesmy pilkarzami i takie porownania sa nie na miejscu,Henry zachowal sie zle i takie zachowania trzeba krytykowac a nie jeszcze je usprawiedliwiac,zagranie bylo jak najbardziej celowe widac bylo doskonale ruch reki,dobrze chociaz ze sie przyznal ze to zrobil,na pewno naleza sie Irlandczykom przeprosiny od...sedziow,wszyscy to widzieli tylko nie oni,meczu oczywiscie powtarzac nikt nie bedzie tym bardziej jak sie w to wszystko wmiesza Platini,po za tym gdyby ten mecz powtorzono to bylby to poczatek wierzcholka gory lodowej kazdy by chcial pozniej powtarzac mecze i nagle by sie okazalo ze w takiej Anglii zamiast 38 meczow w lidze rozgrywane by bylo ze 50,tak wiec powtarzanie meczu-nie,trzeba zrobic jednak wszystko zeby do takich sytuacji nie dochodzilo a pilkarzy tak zagrywajacych surowo karac.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  19 listopada 2009

Hiszpania
Szwecja
Polska
Słowenia
Gruzja
Azerbajedżan

lub

Wlochy
Dania
Polska
Słowenia
Gruzja
Azerbejdżan

ale bysmy mieli grupe smierci z naszymi :rotfl:

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 listopada 2009

Zachowanie było złe ale piętnowanie tego aż tak jest bez sensu. To tak jakbyście sami ukradli milion a piętnowali tego co ukradł 2. Sami w życiu oszukiwaliście jak każdy setki czy tysiące razy choćby w szkole. Ale chybba nie chodziliście do nauczycieli i nie przyznawaliście sie do ściągania? Także naprawdę troche rozsądku.

Donald WHO YOU?

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  19 listopada 2009

Ja nie wymagam od Henrye'go tego żeby zrobił nie wiadomo co w tej sprawie bo sam wiem, ze w życiu tez oszukiwałem i Wy tak samo

Konto usunięte
Konto usunięte: a pilkarzy tak zagrywajacych surowo karac.

Taki urok sportu, a takie gadanie prowadzi do paranoji. Ciężko znależć piłkarza, ktory by nie oszukiwał, nie grał na czas, nie symulował faulu, nie oszukiwał sędziego. Ukarzmy więc wsyzstkich solidarnie a jaaak. To tak jakby karać tych co kadną wielką kasę z banków ale tych co rabują staruszków z 200złotych puszczać wolno.

Donald WHO YOU?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.