Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  18 listopada 2009 (pierwszy post)

Jak wasze wrażenia po meczu? Mimo wszystko mecz nie miarodajny bo przeciwnik niby wyżej w rankingu ale nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że Kanada jest lepsza, u nich piłka to coś takiego jak u Nas Football Amerykański.

Najlepsi u Nas moim zdaniem Peszko oraz Dudka, Rybus też nieźle ale głównie przez pryzmat gola.

Pewnie mnie ktos zaraz pojedzie ale znowu powiem coś na Roberta L. Moze czasem zagra coś efektownego ale z niego taki snajper jak z koziej d...y wiadomo co. Do tego nie wiem albo chłopak w ogóle nie pokazuje zmęczenia po sobie albo naprawde rusza sie zdecydowanie najmniej ze wszystkich:/ Czasem żal serce ściska jak się go ogląda

Donald WHO YOU?

Nimfoman69
Nimfoman69
  18 listopada 2009

dobry mecz ale duzo nie wykorzystanych sytuacji
Janusz Gancarczyk niczym Piotr Polczak xd

lampard16XxxX
lampard16XxxX
  18 listopada 2009

Ogolnie mecz przecietny. Duzo starconych sytuacji ... szkoda bo wynik mogl byc duzo wyzszy. Widac bylo zaangazowanie ze strony naszych pilkarzy. Podobala mi sie gra Rybusa..Nie chodzi wcale o bramke, ktora strzelil swietna ale ogolnie o jego postawe na boisku;p Troche zawiodl mnie Kosowski ;/ dobry byl ten bramkarz ich;D najpierw takie glupie bledy popelnial a potem niesamowite pilki wyciagal ;p

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  18 listopada 2009

Brakowało mi rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, który dograłby dwie, trzy piłki do Lewandowskiego. Dużo strzałów z dystansu, ale to świadczy o tym, że trudno było nam się przedostać w pole karne przeciwnika.

Sędzia pozwalał na bardzo wiele, szczególnie w obrębie piątki, gdzie teoretycznie bramkarz powinien czuć się bezkarnie.

Co do wszystkich zawodników to podobał mi się Dudka, który solidnie popracował w destrukcji (aczkolwiek wiele do roboty nie miał) i pokazał kilka groźnych strzałów.
Obraniak jak zwykle prezentował świetne stałe fragmenty gry.

Smuda skłamał. Obiecał, że każdy otrzyma swą szansę. Tymczasem Kamil Glik nie pojawił się na boisku ani na minutę.

Co do krytykowanego tak Roberta Lewandowskiego, to na boga, jakie on ma warunki fizyczne, nigdy nie będzie snajperem z prawdziwego zdarzenia (takim Van Nistelrooyem czy Inzaghim). Do jego kompetencji należy przede wszystkim rozbijanie obrony przeciwnika (z tego wywiązywał się bardzo dobrze) i szukanie sytuacji bramkowych (raz strzelił ze spalonego, drugi raz piłkę w ostatniej chwili wybił mu Kanadyjczyk).

Zawiedli mnie Kosowski i Peszko. O ile ten drugi jeszcze w końcówce próbował coś strzelać (były to raczej strzały rozpaczy) to ten drugi trochę przespał mecz.
Ale przecież mecz z Kanadą to nie to samo co wielkie widowisko w Lidze Mistrzów.

Ciepło trzeba się wypowiedzieć o Rybusie.
Zawodnik ten w lidze jest praktycznie bez konkurencji i jak na swój wiek gra bardzo dużo. Dlatego też często przydarzają mu się słabe mecze. Ale jak już gra mu się układa, to wygląda to bardzo dobrze. Mam nadzieję, że z wiekiem jego forma się ustabilizuje. Widać, że Smuda mu ufa.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  18 listopada 2009

Algieria kolejnym finalistom przyszłorocznych Mistrzostw Świata.
Trochę szkoda Egiptu, gdyż uważam, że mogliby oni więcej zdziałać w RPA.

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: finalistom


finalistą*

co ja piszę :martuska:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Algieria kolejnym finalistom przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Trochę szkoda Egiptu, gdyż uważam, że mogliby oni więcej zdziałać w RPA.

Tak to jest, trafił im się dziś słabszy dzień...
WueRZet
WueRZet
  18 listopada 2009

Grecja kolejnym finalistą Mundialu !

Meczu z Kanadą całego nie widziałem jedynie ostatnie 20 minut. Ale to było najlepsze 20 minut w ostatnich 5 spotkaniach.

krzychu7818
krzychu7818
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Algieria kolejnym finalistom przyszłorocznych Mistrzostw Świata.


dobry mecz był , na chwilę obecną Algierczycy klepneliby nam z 3-0

a tak btw to która stacja u nas ma prawa do mundialu w RPA ?
krzychu7818
krzychu7818
  18 listopada 2009

Słowenia- Rosja 1-0 po 1 połowie i na razie Rosja poza mundialem

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 listopada 2009

No dużo sytaucji ale szkoda, że Małecki nie zagral od początku mogłoby być lepiej z wynikiem. Z dobrej strony pokazał się ponownie Kosa. Duzo dobrego także ze strony Dudki i Obraniaka.
Fajnie się oglądało 2 połowę i nontoper przelaczanie kamery na minę Szczęsnego tego starszego po interwencjach syna:ziober2:
Ogólnie dobrze, że zwycięstwo. Byle jakie, ale zawsze buduje;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Canas7
Posty: 1787 (po ~147 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Canas7
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słowenia- Rosja 1-0 po 1 połowie i na razie Rosja poza mundialem


A po 35 minutach Francja przegrywa z Irlandią 0:1, takiego scenariusza trudno było przewidzieć..zobaczymy jak to się wszystko zakończy.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak btw to która stacja u nas ma prawa do mundialu w RPA ?

yy polat?:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Słowenia- Rosja 1-0 po 1 połowie i na razie Rosja poza mundialem

leci jakiś meczyk rewanzowy kwalifikacji na eurosporcie??

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

krzychu7818
krzychu7818
  18 listopada 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: yy polat?


własnie nie wiem , TVP chyba ale pewien nie jestem

NuTiiiiii
NuTiiiiii: leci jakiś meczyk rewanzowy kwalifikacji na eurosporcie??


:nie:

brawo Irlandia , tak dalej :rock:
WueRZet
WueRZet
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak btw to która stacja u nas ma prawa do mundialu w RPA ?

TVP :tak:

Sensacyjne wyniki baraży.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.