Duratorq
Duratorq
  13 marca 2013 (pierwszy post)

Jako, że wiele użytkowników na portalu posiada własne samochody, postanowiłem, że stworzę temat w którym będziemy prezentować swoje wozidła.
Oczywiście dodajemy tylko swoje samochody.
Do zdjęć dodajemy opis tzn: silnik, wyposażenie, historia itd.

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  17 marca 2013

Jeśli chodzi o glebę... :)

Citroen Xantia 1.9 D 1995 rok produkcji osobiście sprowadzony z Belgii



Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
PanSmarki
PanSmarki
  17 marca 2013

dla jednego codzienny użytek auta to przewieść swoja zasrana dupę i czuć jak ci fotele grzeją jajka dla drugiego gleba to przyjemność z jazdy nawet niech mu twardo będzie ale czuje się przyjemnie , te audi za wysoko? zamiast brać w kredo audi było kupić sobie traktor ;o na wsi byś miał tyle samu do lansu z zetorem co tą a4 ..

PanSmarki
PanSmarki
  17 marca 2013


Póki co 316i e30 standard w najbliższym czasie wpadnie m60b40 bądź m30b35 bardziej dailycar ale z planem do amatorki driftu :)
WujekBeton
WujekBeton
  17 marca 2013

Nawet z domu Ci się nie chciało wyjść zdjęcie zrobić :/.

Co do gleby, to w aucie, którym muszę jeździć na co dzień do roboty nie założyłbym gleby (takiej fest), bo wiadomo jakie mamy drogi, jak są odśnieżane, jak łatane są dziury itd. itp. A w łikendowym dupowozie to czemu nie, gleba i fela na niskim profilu zawsze ładnie wyglądają.

PanSmarki
PanSmarki
  17 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970


Bunia miała wypadek mały za mojej kadencji i póki co w tym tygodniu wjeżdża na garaż i czas rozebrać pospawać po szpachlować i na silnik polować :)

A co do gleby ja tam mogę i codziennie jeździć i nie przeszkadza to ani trochę :)
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  17 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zamiast brać w kredo audi było kupić sobie traktor

w kredo to ci rodzice mozg wzieli i nie moga go jeszcze spłacić bo sie psuje .
zapracowałem sobie na niego a tylko idiota bierze auto w kredo ,widocznie ty wzioles stara bemke w kredo i ciezko ci ja spłacic i naginasz do innych
auto mi jest potrzebne do pracy sprawne .bo dojeżdżam codziennie 60km ,proponujesz mi sprzedac i kupic stara krowe ???i martwic sie rano i w czasie drogi czy ja dojadę

Nie obrażaj innych pilnuj siebie
beatka2335
Posty: 79 (po ~72 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 5
beatka2335
  17 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dla jednego codzienny użytek auta to przewieść swoja zasrana dupę i czuć jak ci fotele grzeją jajka dla drugiego gleba to przyjemność z jazdy nawet niech mu twardo będzie ale czuje się przyjemnie , te audi za wysoko? zamiast brać w kredo audi było kupić sobie traktor ;o na wsi byś miał tyle samu do lansu z zetorem co tą a4 ..

Zazdrość przemawia przez tego człowieka ewidentnie .
adiluki jak bys miał własnie taka stara krowe to pewnie miał bys tu większy szacunek ,a tak to 19-sto latek ma problemik z sobą
PanSmarki
PanSmarki
  17 marca 2013

ojej gościu ściągnij ją z avatara bo dupy nie lecą na seryjne auta :) hue hue wziąłeś jak już stare ale jare : ) psuje mózg widzę ,że dywersja bombarderia i nuklearny pocisk nic mi nie kupili bo kurcze ich nie miałem :C ale pompuj pompuj ambicje na forum racja 1.9 tdi 10 lansu :)

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  17 marca 2013

nie interesuje mnie czy masz czy nie wali mnie to .
a co masz do 1.9 co cie interesuje czym kto jeździ ,,, żałosny jesteś .
jak kogo stac tak go znać

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  17 marca 2013

ty sory ,przepraszam .teraz zauważyłem ty jestes od obrony aut na gaz dlatego ci przeszkadza 1.9tdi .no nic ale zagazować auto to jest styl i szpan w końcu to BMW

beatka2335
Posty: 79 (po ~72 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 5
beatka2335
  17 marca 2013

adiluki daj spokój .przejmujesz sie takimi ludźmi
on jest przykładem człowieka który potrafi tylko zazdrościć

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  17 marca 2013

może jest normalny ale teraz przemawia przez niego zazdrość , wiec olewam takich ludzi.Jak spotkam ojca to powiem mu zeby sprzedał auto bo jest wieśniakiem szpanującym i żeby sobie kupił traktor

PanSmarki
PanSmarki
  17 marca 2013

racja zazdrosc , 4 litry w e30 falka 300 konna i mam czuc zazdrosc prosze cie mistrzu :) propsyy !

WujekBeton
WujekBeton
  18 marca 2013

4 litry to Ty masz jeszcze w planach, Panowie skończcie tą inteligentną wymianę zdań, bo znowu narobi się syfu i będzie po temacie.

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  18 marca 2013

zrób foto pokaz....po pierwsze taki silnik mi jest nie potrzebny ,bo prowadzę normalne życie,gdzie oszczędność to podstawa i mnie ,po drugie Ty takiego nie masz , (zrób foto pokaz ),po trzecie mając 4.0 w gazie to jest szpan na którego ledwie ci starcza gdybyś miał .A następnie napisze Ci tak ,normalny człowiek który pracuje i dba o rodzinę ,nie w chodzi z dziećmi w konwersacje która nie ma sensu ,mnie nie interesuje co ty masz czego nie masz, tylko człowiek dąży do czegoś ,zapewnia bezpieczeństwo , mając córkę 1,5 roczna mam ja wozić w aucie jakim ......... bezpieczniej ma w twoim bmw czy u mnie. ciężko mi jest nie powiem ale jestem dumny chociaż z tego co mam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.