Duratorq
Duratorq
  13 marca 2013 (pierwszy post)

Jako, że wiele użytkowników na portalu posiada własne samochody, postanowiłem, że stworzę temat w którym będziemy prezentować swoje wozidła.
Oczywiście dodajemy tylko swoje samochody.
Do zdjęć dodajemy opis tzn: silnik, wyposażenie, historia itd.

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  14 marca 2013

modyfikacje -yyyyyyy nie ma ,bo auto ma jeździć!!! nie świecić lampeczkami
ps.
auta nie polecam bo ma mało miejsca w środku



beatka2335
Posty: 79 (po ~72 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 5
beatka2335
  14 marca 2013
adiluki
adiluki: modyfikacje -yyyyyyy nie ma ,bo auto ma jeździć!!! nie świecić lampeczkami ps. auta nie polecam bo ma mało miejsca w środku

prawda prawda .......
a Ty czasem nie jesteś często w Piotrkowie Tryb.Nie jestem pewna ale prawdopodobnie to ty mnie ochlapałeś koło banku !!!!!!!!!!!!!!!
w poniedziałek koło10.00
Duratorq
Duratorq
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne słupki pasują do ciemnego wnętrza?


Nawet tak, bo góra jest jasna(podsufitka i słupki)a od słupków w dół jest czarno.Przez to trochę się też środek rozjaśnił.
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki nowy samochód i nie ma takich podstawowych rzeczy?


Nowy to on był..ale w 2003r :P. A tak na serio to Ford zaskakuje...i to bardzo, szczególnie pod względem wyposażenia.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten przełącznik to tak sobie wisi czy masz zamiar go jakoś zamontować porządnie?


Mnie samego to irytuje...myślę że w niedługim czasie będzie tak jak trzeba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Modyfikacja roku.


dlatego piszę "modyfikacje" w cudzysłowie :)

A co do maski...to nie był mój pomysł :|

adiluki
adiluki: co właściciel włożył więcej pracy niz tuningu z allegro

W tym problem, że z allegro nic nie ma w tym samochodzie :D.
To co ja robie, można bardziej nazwać doposażeniem niż "tjuningiem"
Ogółem na celu jest coś takiego
http://moto.allegro.pl/mondeo-2-0-tdci-131km-ghia-skora-alu-17-polecam-i3072195735.html
jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny.
WujekBeton
WujekBeton
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak na serio to Ford zaskakuje...i to bardzo, szczególnie pod względem wyposażenia.


Ale chyba negatywnie, skoro zwykłego potencjometru i lampki z tyłu nie miał.

Konto usunięte
Konto usunięte: z allegro nic nie ma w tym samochodzie


Chyba nie chodzi o samo pochodzenie części z tego serwisu, ale o ich chińską jakość, bo uwierz mi, że na allegro trafiają się porządne rzeczy, ewentualnie gadżety do samochodu. Allegro samo w sobie nie jest złe. A co do linku, który wkleiłeś to powiem tak, dupy nie urywa, szału nie ma więc nie widzę sensu modyfikacji. Jeżeli jest to robione tylko po to, żeby samochód wyglądał o te kilka lat młodziej, bo będzie jak poliftowy, to słaby argument. Ale każdy może robić co mu się podoba ze SWOIM samochodem.
Duratorq
Duratorq
  14 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale chyba negatywnie, skoro zwykłego potencjometru i lampki z tyłu nie miał


Też.Choć pozytywnie czasami się zdaża.0
Co do allegro to wiem, że czasami jest coś godnego uwagi, ale większość jak to sam napisałeś jest chińska.
A do tego z linku jeszcze fordowskie felgi 18' i ewentualnie gleba...przynajmniej taki by mi się podobał. Zresztą tak jak już napisałeś
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy może robić co mu się podoba ze SWOIM samochodem.
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  14 marca 2013

auto w kombi i jeszcze gleba . porażka .no ale cóż nie moja sprawa
d83dde33

Duratorq
Duratorq
  15 marca 2013

No widzisz, a dla mnie porażką są VAG'i.Ale cóż, są gusta i guściki.

PanSmarki
PanSmarki
  16 marca 2013


|

Porażka?
WujekBeton
WujekBeton
  16 marca 2013

Kombi to z założenia auto rodzinne, do wożenia dużej ilości osób i sprzętu. Jak ktoś jeździł na glebie to wie, że w normalnym kombi gleba nie ma sensu. Więc porażka, ale dla normalnego użytkownika.

Duratorq
Duratorq
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kombi to z założenia auto rodzinne, do wożenia dużej ilości osób i sprzętu.


Ależ oczywiście :)
Ale znam też normalnych ludzi, którym w codziennym użytkowaniu, gleba nie przeszkadza.Nawet pozwolę sobie zacytować jego słowa:
"Jazda na lajcie, nie wszędzie się wjedzie, na chodniku nie zaparkujesz. Poprzednim żona latała i nie narzekała teraz też da rade "
A oto ten poprzedni samochód:
http://img838.imageshack.us/img838/1166/dsc05397b.jpg
Obecny jest jeszcze niższy.
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale znam też normalnych ludzi, którym w codziennym użytkowaniu, gleba nie przeszkadza.


co ty pierdzielisz człowieku .gleba nie przeszkadza .Chyba tym niedzielnym kierowcom ,....
ten co powie mi ze gleba mu nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu auta ,zaznaczam codziennym ,to dla mnie jest cykniętym na dekiel . Może pomyślicie ze jestem walniętym człowiekiem ale nie uznaje czegoś takiego .Dla mnie auto ma jeździć i wyglądać normalnie jak samochód,czysty ,zadbany , pachnący w środku,i żebym czuło sie komfort jazdy a nie jak na wozie .Jak dla mnie do moje audi jest juz za niskie i to mi przeszkadza
shinu
shinu
  16 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale znam też normalnych ludzi, którym w codziennym użytkowaniu, gleba nie przeszkadza


ja mam glebe i mimo, ze miejscami mozna cwiczyc skoki narciaskie w samochodzie to nie przeszkadza mi ona ani troche. Gusta i gusciki.
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  16 marca 2013

chodzi ci o hondę Twoja ze ma glebe taka jak masz na foto .'jesli tak to nie jest jeszcze taka gleba straszna .

shinu
shinu
  16 marca 2013

-35mm jest zalozone wiec jeszcze na maxa nie jest spuszczona. ale mocno juz czuc obnizenie, tym bardziej, ze siedza twarde sprzezyny. ale badz co badz jak droga w miare prosta i w miare nowa to siedzi jak zaba:)

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  17 marca 2013

ja wieku 18 lat majac astre wpakowałem alusy ats 225 tył przod 205 , trochę obniżona ale moja fobia sie zakończyła po 2 miesiącach.Choc ładnie trzymała sie drogi ale spalanie mnie denerwowało ,słabsza tez była jak na 1.7

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.