Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  12 grudnia 2012 (pierwszy post)

Krótka piłka:

W tym temacie wklejamy ciekawe "znaleziska" czyli:
filmy z YouTube, ciekawe aukcje, zdjęcia, ciekawostki i artykuły.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji o motoryzacji :)

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Taamhm
Taamhm
  5 listopada 2013

Bardzo możliwe. Opony mają różna mieszankę gumy, różny bieżnik przez co opory toczenia mogą być mniejsze lub większe.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  5 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo możliwe. Opony mają różna mieszankę gumy, różny bieżnik przez co opory toczenia mogą być mniejsze lub większ


:D.
Nie wracam już do poprzedniego rozmiaru, mimo iż na pewno lepiej wyglądał na moim samochodzie.
Na obecnym jeżdzi się dużo lepiej ;D.
:ziober2:
Taamhm
Taamhm
  5 listopada 2013

Zależy co kto lubi. jedni lubią profil "terenowy" a inni naciąg profilu 35.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  5 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy co kto lubi. jedni lubią profil "terenowy" a inni naciąg profilu 35


Ja lubię to na czym mi się lepiej jeździ ;D.
:ziober2:
Taamhm
Taamhm
  5 listopada 2013

O gustach się nie dyskutuje ;)

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  5 listopada 2013

A własnie, że się dyskutuje ;D.

:ziober2:
Taamhm
Taamhm
  8 listopada 2013

Jednak ja jestem zdania nie powinno się dyskutować ;)

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 stycznia 2014
:mrgreen:..
:ziober2:
skaza
skaza
  12 października 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: Przylazłam się pochwalic, że sama sobie migacz naprawiłam . Nie działał, więc wykręciłam lampę, żarówkę wyciagnęłam, okazało się że dobra, ale cos nie stykało, więc skręciłam spowrotem i działa .


ja też :) tyle, że po zderzeniu z wałęsającym się psem. Mój na szczęście tylko wypiął się z zatrzasków więc wielkim mechanikiem się nie nazwę, ale udało mi się i to jest ważne:)
Przy okazji pełen podziw i uznanie dla prowadzących ten dział.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zderzeniu z wałęsającym się psem

:and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mój na szczęście tylko wypiął się z zatrzasków więc wielkim mechanikiem się nie nazwę, ale udało mi się i to jest ważne:)

Ja to od dłuższego czasu planuję tak na poważnie zająć się samochodem moim.
Zostać trochę dłużej po pracy i przy pomocy moich mechaników podłubać z filtrami, zawieszeniem, a nawet rozrządem.
No ale póki co nie mam na to czasu ;c.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przy okazji pełen podziw i uznanie dla prowadzących ten dział.

Toż nikt go nie prowadzi, a każdy kto tu zagląda i tak wypowiada się raz na ruski rok :).
:ziober2:
skaza
skaza
  12 października 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja to od dłuższego czasu planuję tak na poważnie zająć się samochodem moim


ja nie muszę:) nie tak dawno zmieniłam, a właściciel od którego kupiłam na prawdę o niego dbał w najdrobniejszych szczególikach. pozostaje mi utrzymać tylko ten stan i nie trafiać na owczarki i jazdę mam na parę latek:) . Na mechanice bardzo się znam więc się za nią nie biorę i powierzam ją fachowcom choć czasem różnie z tymi "fachowcami" też bywa...

MaqdaIena
MaqdaIena: zawieszeniem, a nawet rozrządem.


zmienic te części i zrobić je dobrze nie jest wcale tak łatwo o czym przekonałam się oddając samochód do mechanika który miał owo zawieszenie zmienić i zmienił ale....po 2 dniach wykręciły się (choć jakim cudem to nie wiem) śruby mocujące koło co było dla mnie szokiem kiedy dotarłam do niego z powrotem. tym bardziej rozrząd ...gdzie właściwie od niego zależy czy jedziemy

MaqdaIena
MaqdaIena: Toż nikt go nie prowadzi, a każdy kto tu zagląda i tak wypowiada się raz na ruski rok


wiem, ale chodzi mi ogólnie o atmosferę tego działu i osoby które się tutaj udzielają. w porównaniu z hyde to istny raj
Toornado
Toornado
  12 października 2014
http://www.wiocha.pl/236480,Koza
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 października 2014

Wiecie, że uszczelniacz na wale w Ferrari wymienia się 27 godzin? :ninja:.

:ziober2:
Karol500v
Karol500v
  16 października 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: uszczelniacz na wale w Ferrari wymienia się 27 godzin?


a co myślałaś, że 5 minut?
Karol500v
Karol500v
  16 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: MaqdaIena: Przylazłam się pochwalic, że sama sobie migacz naprawiłam . Nie działał, więc wykręciłam lampę, żarówkę wyciagnęłam, okazało się że dobra, ale cos nie stykało, więc skręciłam spowrotem i działa .


Wow gratuluje super zaradna jesteś:):)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.