Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  12 grudnia 2012 (pierwszy post)

Krótka piłka:

W tym temacie wklejamy ciekawe "znaleziska" czyli:
filmy z YouTube, ciekawe aukcje, zdjęcia, ciekawostki i artykuły.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji o motoryzacji :)

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
regerege
regerege
  5 lipca 2013

GT-R fajniutki, ale i tak wolę coś w stylu GC8 na przelocie i skuwce :D

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  22 lipca 2013

Przylazłam się pochwalic, że sama sobie migacz naprawiłam :ziober2:.
Nie działał, więc wykręciłam lampę, żarówkę wyciagnęłam, okazało się że dobra, ale cos nie stykało, więc skręciłam spowrotem i działa :ziober2:.

:ziober2:
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  24 lipca 2013

Mechanior z Ciebie :mrgreen:

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 sierpnia 2013

Baby za kółkiem są przygłupie ogólnie no.

Dzisiaj trzy razy z winy innej baby bym przywaliła albo w nią, albo ona we mnie, bo kuźwa nie wiedziała, ze w lusterka sie patrzy jak chce się wyprzedzić autobus, dzizys.

Prosty przykład, lecę lewym pasem dośc szybko, a taka małpa wypieprza mi niemal przed nosem z prawego, normalnie jakbym miała jakąś spluwę, to pewnie w koło bym babiszonowi strzeliła.

:ziober2:
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  2 sierpnia 2013

Nooo a jeszcze dwie baby za kółkiem na jednej drodze to mieszanka wybuchowa :rotfl:

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
WujekBeton
WujekBeton
  3 sierpnia 2013

Na budowie, na drodze szerokości 5 metrów Pani nie potrafiła cofnąć na prostych kołach obok stojącej tuż przy krawężniku koparki New Holland. Doszło do tego, że starała się zawrócić na 3, albo raczej 33, ale to też jej nie wyszło. Dopiero operator wysiadł, wsiadł w Pani auto i wyjechał...

No ale wg statystyk to kobiety są lepszymi kierowcami.

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  14 października 2013

Statstyka feministyczna kłamie zwłaszcza po kilku glebszych....

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 października 2013

Kurdę chłopaki, wrzucał ktoś kiedyś jakąs stronę bodajże, gdzie był przelicznik rozmiaru opon.
W sensie, że mam takie i takie i jakie mogę na daną felgę założyć, pamieta ktoś ?

Muszę kupić opony zimowe, bo na starych się zabiję przy pierwszym przymrozku, a przed chwilą znajomy dał mi cynka na fajne opony za spoko cenę, niestety rozmiar różni się od moich i teraz nie wiem czy będą pasować.

I tak jestem leniem, nie chce mi się samej szukać :ziober2:.

:ziober2:
WujekBeton
WujekBeton
  1 listopada 2013
http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/

Poważnie, albo jesteś taka leniwa, albo się za nami stęskniłaś :lol:.
A tu jeszcze przy okazji jakby ktoś rozmiar chciał zmieniać:
http://www.v10.pl/narzedzia/Kalkulator,-,dobor,rozmiaru,opon,204.html
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 listopada 2013

No pewnie, że się stęskniłam :ziober2:.

Kurdę wychodzi na to, że moja potencjalnie nowa opona będzie pasować.

A teraz jak to ma się ma do spalania ?
Mam obecnie zalożoną 195/55 R15, a mogę mieć 185/60 R15 ;D. Róznica pewnie jakas będzie tylko w którą stronę ?

I tak się zastanawiam na jakiej stacji tankujecie swoje auta ?
Ja zazwyczaj tankuję na Orlenie, bo mam go pod pracą, ostatnio zatankowalam na Dzecie, bo obawiałam się, że na Orlen nie dojadę ;D. Zazwyczaj wlewam tyle samo paliwa jednorazowo i wydaje mi sie mocno, że po Dzetowej wizycie przejechałam mniej kilometrów niz zazwyczaj :).

:ziober2:
WujekBeton
WujekBeton
  1 listopada 2013

Sprawdź jeszcze czy ta nowa, wyższa nie będzie Ci nigdzie ocierać. Jak nie masz już miejsca między nadkolem a oponą to będzie ciężko. Co do spalania to chyba będą to jakieś tam minimalne różnice, ale nie orientuje się, w którą stronę.Tankuje na tej co jest koło bazy, bo mam po drodze :lol:, a nie tankuje na małych stacjach po wioskach, bo to ku... i złodzieje.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 listopada 2013

Z tyłu na pewno nie, Mazda ma tam tyle miejsca że pewnie od małego traktora opona by weszła :rotfl:.
Z przodu własnie nie wiem, muszę wymacać ile mam tam przestrzeni.
W ogóle tak jak kiedyś zastanawiałam się mocno nad zmianą samochodu (zakładałam tu temat), tak od kilku dni poważnie rozważam odpicowanie Mazdy i zajeżdzenie jej na śmierć. Kurdę za bardzo lubię ten samochód żeby się go pozbywać. Boli to, że muszę sporo kasy w nią włożyć : zawieszenie, hamulce, rozrząd, filtry, olej, uszczelkę pod glowicą muszę wymienić, czujnik ABSu w koncu by się przydalo zamontować itd itd. Chyba nawet dam ją zrobić pod kątem blacharsko lakierniczym ;D. Ale będzie wtedy piękna ;D.

:ziober2:
WujekBeton
WujekBeton
  1 listopada 2013

Jeżeli zajeżdżać do śmierci to albo zrobić porządnie wszystko, albo zwyczajnie jeździć aż się rozpadnie. A jeżeli z przodu jest ciasno to przy maksymalnym skręcie może ocierać. Miałem tak w seicento na zimówkach, pomogło zdjęcie osłon nadkoli.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 listopada 2013

Wybieram opcję numer 1, zdecydowanie. Zwłaszcza, że Mazda jak na swoje lata wygląda całkiem nieźle, więc pewnie będzie służyla drugie 20 :mrgreen:.

:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  4 listopada 2013

Mam założone nowe opony :w00t:.

I kurdę odnoszę wrażenie, że auto nie dość, że ciszej (bardziej cicho?) jedzie wtf, to na dodatek szybciej się rozpedza :rotfl:.
Mozliwe to ? ;D.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.