kuba92762
kuba92762
  5 października 2009 (pierwszy post)

Już 9 października rozpoczyna sie nowy sezon PLS:)

1.PGE SKRA Bełchatów
2.Asseco Resovia SSA Rzeszów
3.KS Jastrzębski Węgiel SSA
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5.Domex Tytan AZS Częstochowa
6.AZS UWM Olsztyn
7.Delecta Bydgoszcz
8.Neckermann AZS Politechnika Warszawska
9.Jadar Radom
10.Pamapol Siatkarz Wieluń

Q1:Który z zespołów zdobędzie mistrzostwo?
Q2:Czy SKRA nie poniesie w sezonie ani jednej porażki?
Q3:Czy ktoś jest w stanie zagrozić SKRZE?
Q4:Czarny koń sezonu...
Q5:Najwiekszy niewypał sezonu...
Q6:Kto zostanie MVP?
Q7:Czy SKRA wygra LIgę Mistrzów?
Q8:Czy REsovia i Węgiel mogą przejść grupę w LM?

Temat do ogólnej dyskusji o sezonie:)

Gutek909
Gutek909
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, ze Samica nie zostal w Jastrzebiu.Wtedy mogloby byc ciekawie w pojedynkach ze SKRĄ.

w tej kolejce najbardziej podobała mi się gra Resovii, Redwitz bardzo odbrze rozgrywa...
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 121 pkt, a Ty ?


W tej kolejce zdobyłem 145 pkt :mrgreen: heh ale obecnie mam 105 pkt gdyż zrobiłem porządne transfery a jak wiadomo za transfery pkt zabierają :and:
kuba92762
kuba92762
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w tej kolejce najbardziej podobała mi się gra Resovii, Redwitz bardzo odbrze rozgrywa...

Szczerze to, tą kolejke przegapilem niestety.Jedynie obejrzalem mecz Skry.Zobaczymy co Resovia pozniej pokaze, Oivanen to idealny atakujacy.Hernandeza nie ma z tego co pamietam to ciekawe jak sobie poradzi srodek.
Gutek909
Gutek909
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W tej kolejce zdobyłem 145 pkt

no to jesteśmy blisko, bo ja mam teraz 111, zamieniłem Żalińskiego na Grześka :D i narazie Gelu do pierwszej 6stki aż wróci Szampon :]
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  13 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego sie nie zapomina, kwestia paru meczy

mam nadzieję, że przypomni sobie jak się atakuje skutecznie ;P zresztą - pod koniec meczu nieźle było. :)) :tak:
Willoughby
Willoughby
  14 października 2009

wygra SY KY RY A ;-p !

Gutek909
Gutek909
  16 października 2009

Mecze, które zostaną rozegrane w 2 kolejce PlusLigi :
Piątek :
Wieluń - Olsztyn
Sobota:
Warszawa - Kędzierzyn
Bełchatów - Rzeszów wieli hit ! Skra trochę osłabiona, Resovia ma wielką szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu... ;/
Niedziela:
Bydgoszcz - Częstochowa
Poniedziałek:
Radom - Jastrzębie

kuba92762
kuba92762
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Resovia ma wielką szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu... ;/

Bez przesady:D
W tym meczu gra Hebda, Dobrowolski,Wnuk,Plinski, Mozdzonek na libero i przyjecie klasyczne wiec 3:0 dla SKRY.
Gutek909
Gutek909
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez przesady:D

nie byłbym taki pewien :] Resovia pokazała się najlepiej z wszystkich zespołów w pierwszej kolejce, Redwitz może rozrzucić blok Skry... Oczywiście kibicuje Skrze :P
kuba92762
kuba92762
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie byłbym taki pewien :]

Bez Hernandeza moga nic nie zrobic.Watpie, ze sam Oivanen rozniesie caly zespol.W przyjmujacych Resovii nie wierze.
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez Hernandeza moga nic nie zrobic.Watpie, ze sam Oivanen rozniesie caly zespol.W przyjmujacych Resovii nie wierze.


Heh przecież Resovia na przyjęciu ma Wikę czy Akhrema którzy są to świetni gracze. Redwitz niezły rozgrywający do tego Oivanen i środek Grzyb . Szykuje się niezłe widowisko :mrgreen: Myslę że pieciosetówka może być :tak: A kto wygra to cięzko powiedzieć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wieluń - Olsztyn


Wieluń dobrze się spisał w meczu ze Skrą. Byli nawet bardzo blisko tie breaka. A Olsztyn na razie nic nie pokazał, słaby mecz z Częstochową. Myślę że Wieluń wygra 3-1.

Konto usunięte
Konto usunięte: Warszawa - Kędzierzyn


ZAKSA zaczeła od przegranej z Delectą a Warszawa gładko przegrała z mocnym Jastrzębiem. Stawiam tu na wygraną ZAKSY gdyż mają bardzo dobry skład a Warszawa nie dysponuje dobrym składem. 1-3 dla ZAKSY.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bydgoszcz - Częstochowa


Kolejny bardzoo ciekawy mecz. Delecta bez Gruszki więc mają lukę na przyjęciu. Myślę że Częstochowa tanio skóry nie sprzeda. Uważam że na pięciosetówkę możemy tu liczyć. Wygra Częstochowa :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Radom - Jastrzębie


No i nareszcie będę mógł obejrzeć Węgiel w TV ;D Wiadomo kto jest faworytem. Wygrana Jastrzębia 3-0 :tak:
kuba92762
kuba92762
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Heh przecież Resovia na przyjęciu ma Wikę czy Akhrema którzy są to świetni gracze. Redwitz niezły rozgrywający do tego Oivanen i środek Grzyb . Szykuje się niezłe widowisko Myslę że pieciosetówka może być A kto wygra to cięzko powiedzieć.

Oivanena podziwiam, Grzyb to w ostatnich czasach dla mnie dno.Nic nie zrobi przeciwko srodkowym SKRY.Wika po kontuzji to nie wiem czy w formie jest, ale tak samo jak Akhrem, raczej sobie nie poradza, przynajmniej tak mi sie wydaje.
Gutek909
Gutek909
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Akhrem

bardzo dobry zawodnik... :]
Gutek909
Gutek909
  16 października 2009

Pamapol Siatkarz Wieluń -AZS UWM Olsztyn 3-0 (26:24, 25:22, 25:17)
:szok2:
Olsztyn się będzie musiał przed spadkiem bronić w tym sezonie... :szok2:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dobry zawodnik... :]


Też tak uważam. Pewnie Kuba zmieni opinię o nim po najbliższym meczu :ssh: :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pamapol Siatkarz Wieluń -AZS UWM Olsztyn 3-0 (26:24, 25:22, 25:17)


No Pamapol zagrał świetny mecz szczególnie Lubiejewski i ten Marcin Nowak :lol2: Ładnie rozgrywał piłki Stelmach czy przyzwoicie zagrał Błoński. A myslałem przed sezonem że to będzie drużyna do "golenia" . A teraz to Olsztyn jest w trudnej sytuacji.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.