kuba92762
kuba92762
  5 października 2009 (pierwszy post)

Już 9 października rozpoczyna sie nowy sezon PLS:)

1.PGE SKRA Bełchatów
2.Asseco Resovia SSA Rzeszów
3.KS Jastrzębski Węgiel SSA
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5.Domex Tytan AZS Częstochowa
6.AZS UWM Olsztyn
7.Delecta Bydgoszcz
8.Neckermann AZS Politechnika Warszawska
9.Jadar Radom
10.Pamapol Siatkarz Wieluń

Q1:Który z zespołów zdobędzie mistrzostwo?
Q2:Czy SKRA nie poniesie w sezonie ani jednej porażki?
Q3:Czy ktoś jest w stanie zagrozić SKRZE?
Q4:Czarny koń sezonu...
Q5:Najwiekszy niewypał sezonu...
Q6:Kto zostanie MVP?
Q7:Czy SKRA wygra LIgę Mistrzów?
Q8:Czy REsovia i Węgiel mogą przejść grupę w LM?

Temat do ogólnej dyskusji o sezonie:)

Gutek909
Gutek909
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Winiarski jakos niestety na razie w wielkiej formie tez nie jest

tak, tylko Winiar do wielkiej formy wróci a Świder już raczej nie :| Gacek Zaksie nie zabezpieczy przyjęcia, mogą mieć problem w tym elemencie :] Siła środkowych też raczej po stronie Skry.. Zobaczymy jak prezentować się będzie młody Zatorski, bo to bardzo ryzykowny ruch Skry, ale być może się opłaci :P Atakujący zdecydowanie po stronie Skry :) Wlazły bije Jarosza we wszystkich aspektach, no może zagrywkę moją porównywalną, bo Kuba w ostatnim czasie bardzo swoją poprawił :)
Oczywiście rozegranie stoi po stronie Kędzierzyna.. To będzie ostatni sezon Falasci i Antigi w barwach Skry...

Matej Cernic blisko Resovii :o ale czy on nie ma już lat świetności za sobą... ?
WueRZet
WueRZet
  29 maja 2010

Podopieczni Daniela Castellaniego udanie zaczęli reprezentacyjny sezon. W meczu towarzyskim rozegranym w Rzeszowie aktualni mistrzowie Europy pokonali wicemistrzów Francuzów 3:2.

kuba92762
kuba92762
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, tylko Winiar do wielkiej formy wróci a Świder już raczej nie :| Gacek Zaksie nie zabezpieczy przyjęcia, mogą mieć problem w tym elemencie :] Siła środkowych też raczej po stronie Skry.. Zobaczymy jak prezentować się będzie młody Zatorski, bo to bardzo ryzykowny ruch Skry, ale być może się opłaci :P Atakujący zdecydowanie po stronie Skry :) Wlazły bije Jarosza we wszystkich aspektach, no może zagrywkę moją porównywalną, bo Kuba w ostatnim czasie bardzo swoją poprawił :) Oczywiście rozegranie stoi po stronie Kędzierzyna.. To będzie ostatni sezon Falasci i Antigi w barwach Skry...

Akurat postawilbym nawet zagrywke na Jarosza niestety, ale ma o wiele systematyczniejsza.Fakt, Wlazly jak trafi to male szanse na odbior, ale ile mu sie takie cos zdarza.Raz, gora dwa.I wcale z tym przyjeciem nie bylbym taki pewny w SKRZE, najsolidniejsze ma Bakiewicz z ktorego jednak rzadko korzysta Nawrocki.Ze srodkiem to nie wiem, duzo lepszy sezon ma za soba Czarnowski od Mozdzonka i na niego raczej stawialbym.
Oczywiscie kibicuje SKRZe, ale nie stawialbym ich teraz w roli takiego ogromnego faworyta.Nie wiemy co jest w stanie zagrac jeszcze Swiderski.
Gutek909
Gutek909
  30 maja 2010

Dziś Polacy przegrali z Francją 0-3, ale nasi zagrali w składzie Łomacz-Kłos-Wiśniewski-Bartman-Kurek-Jarosz-Gacek.. Francuzi natomiast w swoim najmocniejszym zestawieniu :]

Gutek909
Gutek909
  31 maja 2010

jedna z najlepszych siatkarek na świecie, Holenderka Debby Stam, zagra w przyszłym sezonie w Muszyniance Fakro Muszyna.
no to się zdziwiłem :o

egze
egze
  31 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jedna z najlepszych siatkarek na świecie, Holenderka Debby Stam, zagra w przyszłym sezonie w Muszyniance Fakro Muszyna. no to się zdziwiłem :o


jedna jaskółka wiosny nie czyni :Ziober2:
Gutek909
Gutek909
  31 maja 2010

Matej Černić nowym zawodnikiem Resovii Rzeszów !

egze
egze
  1 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Matej Černić nowym zawodnikiem Resovii Rzeszów !


Żeby kiedyś w piłce nożnej takie transfery były :mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  1 czerwca 2010
egze
egze: Żeby kiedyś w piłce nożnej takie transfery były

chyba za parę wieków, jeśli wcześniej końca świata nie będzie :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  1 czerwca 2010

Ja jakos sie tym trensferem Cernica zbytnio nie podniecam.
Fakt, wzmocnienie jest, ale mam wrazenie, ze koles najlepsze lata ma za soba i w walce z taka SKRA czy ZAKSA zbytnio nie pomoze, chociaz jesli Grozer wezmie tez w wiekszosci ciezar gry na siebie to kto wie.

egze
egze
  1 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba za parę wieków, jeśli wcześniej końca świata nie będzie


pytanie tylko czy to polska siatkówka jest tak silna czy siatkówka jako taka jest tak niszowym sportem, że nawet do Polski zaglądają wielkie gwiazdy.
Gutek909
Gutek909
  1 czerwca 2010
egze
egze: pytanie tylko czy to polska siatkówka jest tak silna czy siatkówka jako taka jest tak niszowym sportem, że nawet do Polski zaglądają wielkie gwiazdy.

widocznie gwiazdy traktują naszą ligę jako silną dlatego tutaj lgną, choć największe gwiazdy typu Kazijski,Juantorena czy wielu innych są za mocni na naszą ligę i za drodzy.. Cernic wybrał Polskę dlatego, że niektóre włoskie kluby mają problemy ze sponsorami i spóźniają się parę miesięcy z wypłatami dla zawodników..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jakos sie tym trensferem Cernica zbytnio nie podniecam. Fakt, wzmocnienie jest, ale mam wrazenie, ze koles najlepsze lata ma za soba i w walce z taka SKRA czy ZAKSA zbytnio nie pomoze, chociaz jesli Grozer wezmie tez w wiekszosci ciezar gry na siebie to kto wie.

Cernic to taki Antiga czy Abramov.. Myślę, że przy pomocy Grozera, który go odciąży w ataku może być się wyróżniającym zawodnikiem w naszej lidze..
kuba92762
kuba92762
  2 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cernic to taki Antiga czy Abramov.. Myślę, że przy pomocy Grozera, który go odciąży w ataku może być się wyróżniającym zawodnikiem w naszej lidze..

Odpowiedzialem Ci w temacie o transferach:d
Ja jestem wlasnie najbardziej ciekaw Grozera, szwab bo szwab, kozaczyl w Friedrichschaften, ale zobaczymy jak sie wkomponuje w druzyne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.