kuba92762
kuba92762
  5 października 2009 (pierwszy post)

Już 9 października rozpoczyna sie nowy sezon PLS:)

1.PGE SKRA Bełchatów
2.Asseco Resovia SSA Rzeszów
3.KS Jastrzębski Węgiel SSA
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5.Domex Tytan AZS Częstochowa
6.AZS UWM Olsztyn
7.Delecta Bydgoszcz
8.Neckermann AZS Politechnika Warszawska
9.Jadar Radom
10.Pamapol Siatkarz Wieluń

Q1:Który z zespołów zdobędzie mistrzostwo?
Q2:Czy SKRA nie poniesie w sezonie ani jednej porażki?
Q3:Czy ktoś jest w stanie zagrozić SKRZE?
Q4:Czarny koń sezonu...
Q5:Najwiekszy niewypał sezonu...
Q6:Kto zostanie MVP?
Q7:Czy SKRA wygra LIgę Mistrzów?
Q8:Czy REsovia i Węgiel mogą przejść grupę w LM?

Temat do ogólnej dyskusji o sezonie:)

kuba92762
kuba92762
  22 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: będą musieli stoczyć ciężki bój o niego z Kędzierzynem.. Zagumnego do gry w Zaksie może przekonać Świderski..

To prawda, chociaz Masny w miare sie spisuje jeszcze w tej ZAKSIE.
ZAKSA chce chyba sobie caly sklad wymienic, co jest troche glupota, ale w sumie z Gackiem, Zagumnym, Swiderskim, CZarnowskim, Gladyrem i JAroszem maja szanse wygrac ze SKRA.
Gutek909
Gutek909
  22 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ZAKSA chce chyba sobie caly sklad wymienic, co jest troche glupota, ale w sumie z Gackiem, Zagumnym, Swiderskim, CZarnowskim, Gladyrem i JAroszem maja szanse wygrac ze SKRA.

no nie wiem, mi się wydaję, że na Skrę to i tak za mało :]
ja się ucieszyłem, że Gacek odchodzi ze Skry, ponieważ ostatnio miał bardzo słabe przyjęcie.. Z drugiej strony niespełna 20letni Zatorski, wielka szansa przed tym młodzianem..
Gutek909
Gutek909
  23 maja 2010

Rafał Buszek zawodnikiem Resovii.. No jeśli Resovia chce walczyć o finał na następny sezon musi przeprowadzić większe wzmocnienia.. Buszek to dobry zawodnik, ale ten sezon nie należał do jego najlepszych...

kuba92762
kuba92762
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem, mi się wydaję, że na Skrę to i tak za mało :] ja się ucieszyłem, że Gacek odchodzi ze Skry, ponieważ ostatnio miał bardzo słabe przyjęcie.. Z drugiej strony niespełna 20letni Zatorski, wielka szansa przed tym młodzianem..

Ogolem dziwi mnie, ze Castelani odeslal Ignaczaka i stawia na Gacka.
Niby na SKRE za malo, ale Jastrzebie Zagumny potrafil osmieszyc rzucajac ciagle na pojedynczy blok w lidze mistrzow.Kto wie czy nie bedzie tak ze SKRA, jednak widac roznice miedzy Zagumnym a Falasca.CHociaz tak czy siak bede kibicowal SKRZE.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafał Buszek zawodnikiem Resovii.. No jeśli Resovia chce walczyć o finał na następny sezon musi przeprowadzić większe wzmocnienia.. Buszek to dobry zawodnik, ale ten sezon nie należał do jego najlepszych...

Ale zawsze to wieksza szansa na rozwiniecie sie w Resovii niz na Politechnice.
Gutek909
Gutek909
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolem dziwi mnie, ze Castelani odeslal Ignaczaka i stawia na Gacka.

ciekawy jestem jak się spisze Zatorski, kto wie czy to nie on będzie na MŚ naszym pierwszym libero, choć sądzę, że jeszcze ma czas i Castellani pewnie też nie zaryzykuje..
Gacek ostatnio był naprawdę w słabej formie w przyjęciu, może trochę się wypalił grając w Skrze, zobaczymy jak mu pójdzie w LŚ

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zawsze to wieksza szansa na rozwiniecie sie w Resovii niz na Politechnice.

zwłaszcza, że Politechnika spadła z ligii..
kuba92762
kuba92762
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gacek ostatnio był naprawdę w słabej formie w przyjęciu, może trochę się wypalił grając w Skrze, zobaczymy jak mu pójdzie w LŚ

No nie byl zbyt dobrym punktem w przyjeciu dlatego stawialbym na Ignaczaka.
Gutek909
Gutek909
  24 maja 2010

Krzysztof Gierczyński podpisał kontrakt z AZS Częstochowa, a więc to kolejny zawodnik, który opuszcza Resovie... Na wylocie są także Marcin Wika i Paweł Papke :)

Gutek909
Gutek909
  25 maja 2010

Michele Baranowicz (syn Wojciecha Baranowicza, byłego reprezentanta Polski, zawodnika m.in. Gwardii Wrocław) jest wychowankiem Bre Banca Lannutti Cuneo. Ostatnie dwa sezony grał na zapleczu włoskiej Serie A1 w Samgas Crema. Urodzony w Mondovi zawodnik, grał w młodzieżowej kadrze Włoch (był jej kapitanem), a w tym sezonie reprezentacyjnym został powołany do szerokiego składu pierwszej reprezentacji tego kraju. Michele posiada polski paszport.

Gutek909
Gutek909
  25 maja 2010

zapomniałem dodać, że został nowym rozgrywającym Resovii Rzeszów :mrgreen:

Gutek909
Gutek909
  27 maja 2010

Georg Grozer nowym atakującym Asseco Resovii.

Urodzony w Budapeszcie, reprezentujący Niemcy, Georg Grozer w poprzednich dwóch sezonach grał w barwach VfB Friedrichshafen, mistrza Niemiec. Z zespołem tym występował w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Bardzo dobry transfer Resovii, nic nie stracą na odejściu Oivanena :] Blisko Resovii jest Łukasz Kadziewicz :)

kuba92762
kuba92762
  27 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Georg Grozer nowym atakującym Asseco Resovii.

No atakujacy bardzo dobry, pare w lapie tez ma konkretna, ale jednak szwab wiec nie da sie go lubic:P
Rozgrywajacy jednak przydalby sie porzadniejszy i nie jestem pewien czy Buszek bedzie wzmocnieniem na przyjeciu.
Gutek909
Gutek909
  28 maja 2010

Paweł Zagumny został nowym zawodnikiem Zaksy Kędzierzyn Koźle :] Oj Zaksa robi mocną ekipę :)

kuba92762
kuba92762
  28 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj Zaksa robi mocną ekipę :)

No pierwszy raz moze nie tyle co boje sie o SKRE, ale wiem, ze bedzie miala bardzo ciezka przeprawe do mistrzostwa:tak:
Gutek909
Gutek909
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No pierwszy raz moze nie tyle co boje sie o SKRE, ale wiem, ze bedzie miala bardzo ciezka przeprawe do mistrzostwa

wg mnie Skra i tak zwycięży :] Skład Zaksy będzie taki : Zagumny-Czarnowski-Gladyr(?)-Świderski-Ruciak-Jarosz-Gacek..

Moim zdaniem skład na góra 2 miejsce w lidze, bd mieli problem z atakiem.. Świderski po kontuzji, już to nie to samo, Ruciak dobry w ataku na słabsze zespoły, ale na Skrę już nie.. Jest geniusz Zagumny, ale on sam ze Skrą nie wygra :)
kuba92762
kuba92762
  29 maja 2010

Winiarski jakos niestety na razie w wielkiej formie tez nie jest, o Antidze nawet nie wspomne.Ruciaka moze jeszcze wymienia na kogos i juz wtedy bedzie bardzo ciezko.
Swiderski po kontuzji, ale jednak ma to doswiadczenie, to samo z Winiarskim, wiec mecze beda bardzo wyrownane i o wiele lepszy rozgrywacz po stronie ZAKSY

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.