kuba92762
kuba92762
  5 października 2009 (pierwszy post)

Już 9 października rozpoczyna sie nowy sezon PLS:)

1.PGE SKRA Bełchatów
2.Asseco Resovia SSA Rzeszów
3.KS Jastrzębski Węgiel SSA
4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5.Domex Tytan AZS Częstochowa
6.AZS UWM Olsztyn
7.Delecta Bydgoszcz
8.Neckermann AZS Politechnika Warszawska
9.Jadar Radom
10.Pamapol Siatkarz Wieluń

Q1:Który z zespołów zdobędzie mistrzostwo?
Q2:Czy SKRA nie poniesie w sezonie ani jednej porażki?
Q3:Czy ktoś jest w stanie zagrozić SKRZE?
Q4:Czarny koń sezonu...
Q5:Najwiekszy niewypał sezonu...
Q6:Kto zostanie MVP?
Q7:Czy SKRA wygra LIgę Mistrzów?
Q8:Czy REsovia i Węgiel mogą przejść grupę w LM?

Temat do ogólnej dyskusji o sezonie:)

kuba92762
kuba92762
  16 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dobry zawodnik... :]

On, Wika czy Oivanen bez srodka nic nie zrobia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pamapol Siatkarz Wieluń -AZS UWM Olsztyn 3-0 (26:24, 25:22, 25:17

To juz wiedzialem przed sezonem.Bez Zagumnego czy Szymanskiego nic nie zrobia.Po co Siezieniewski tam przechodzil.

Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak uważam. Pewnie Kuba zmieni opinię o nim po najbliższym meczu

Spokojnie:mrgreen: ja go uwazam za bardzo dobrego zawodnika..po prostu czuje, ze jeszcze Wika nie doszedl do maksymalnej formy, a bez konkretnego srodka nic nie zrobia:ziober2:
Franek300000
Franek300000
  17 października 2009
Marzyłeś kiedyś o luksusowym samochodzie, bogatym domu i pięknych kobietach? Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia.

Gotowy do wyjścia z cienia? Uwierz mi... jest wiele sposobów na zdobycie władzy o której nie śniłeś.


http://www.gangsters.pl/index.php?polec=19975
Gutek909
Gutek909
  17 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bez srodka nic nie zrobia.

właśnie dlaczego na środku gra Gawryszewski a nie Perłowski ? Łukasz ma nadal kontuzję ?
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  17 października 2009

Ależ widowisko było :szok2: SKRA wygrywa 3-2 z Resovią.
Tak jak mówiłem Ahkrem czy Wika zagrali świetnie nie mówiąc już o Oivanenie. A w Skrze kolejne spotkanie dobrze zagrał Kurek czy Możdzonek. No i co wyprawiali nasi libero : Gacek czy Igła. No masakra po prostu. Oby więcej takich spotkań w Pluslidze :mrgreen:

A i jak się cieszę ze mam Oivanena i Kurka w składzie( Manager:ssh:) :lol2:

Gutek909
Gutek909
  17 października 2009

Skra - Resovia 3-2
Świetny, kapitalny mecz :] Mówiłem ,że Skra będzie miała ciężko...

kuba92762
kuba92762
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Możdzonek

Mnie tam on zawiodl.Nonszalancko gra.
Mecz swietny, oby dzisiejszy byl podobny.
Gutek909
Gutek909
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie tam on zawiodl.Nonszalancko gra

przecież Możdżonek zagrał bardzo dobry mecz :P Kuba, popatrz w statystyki :D
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież Możdżonek zagrał bardzo dobry mecz :P Kuba, popatrz w statystyki :D


Dokładnie. Przecież zdobył bodajże 16 pkt co na środkowego jest bardzo dużo. Był drugim najlepszym punktującym w tym meczu po Kurku.

I dziś kolejny meczyk czeka :mrgreen: Liczę na 5setówkę :pavarotti: A i taka mała informacja ZAKSA wczoraj pewnie pokonała 3-0 z Politechniką .
kuba92762
kuba92762
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież Możdżonek zagrał bardzo dobry mecz :P Kuba, popatrz w statystyki :D

Wiem, duzo tez po nim sie spodziewam, ale nie podoba mi sie to gdy jest walka na siatce a on walczy jedna reka gdzie wtedy szanse na wygranie ma niewielkie.

Zaluje strasznie, ze Novotny nie gra, nie rozumiem, czemu Hebda jest drugim atakujacym skoro Novotnemu na razie moze buty wiazac, ale moze to po prostu jeszcze kwestia zgrania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Liczę na 5setówkę

To samo ja, mam nadzieje, ze kobiety szybko skoncza dzis grac, bo siostra w przeciwnym razie nie dopusci mnie do tv:mrgreen:
Gutek909
Gutek909
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Był drugim najlepszym punktującym w tym meczu po Kurku.

w ekipie Skry oczywiście :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaluje strasznie, ze Novotny nie gra

Novotny dopiero wraca po kontuzji bodajże, nie jest jeszcze gotowy do gry...

Konto usunięte
Konto usunięte: Liczę na 5setówkę


Konto usunięte
Konto usunięte: To samo ja

i ja również :D
kuba92762
kuba92762
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Novotny dopiero wraca po kontuzji bodajże, nie jest jeszcze gotowy do gry...

Gdzies czytalem, ze jest juz gotowy do gry, ale to mogly byc plotki.
Gutek909
Gutek909
  18 października 2009

I kolejny kapitalny mecz w naszej lidze :] choć trochę Bydgoszcz mnie zawiodła w TB :|

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejny bardzoo ciekawy mecz. Delecta bez Gruszki więc mają lukę na przyjęciu. Myślę że Częstochowa tanio skóry nie sprzeda. Uważam że na pięciosetówkę możemy tu liczyć. Wygra Częstochowa


Tak jak mówiłem. Bedzie pieciosetówka i wygrana Częstochowy :mrgreen:
Mecz nie taki jak wczoraj ale mógł się podobać. Dużo błędów szczególnie w przyjęciu u Delecty... widać było brak Gruszki. A u Czestochowy ładny mecz Murka czy Wiśniewskiego.
Gutek909
Gutek909
  18 października 2009

z lig zagranicznych : Paris Volley pokonał Poitiers 3:1 (25:21, 25:19, 17:25, 25:17) a Marcel Gromadowski został wybrany MVP spotkania, Polak uzyskał 21 pkt ;)

Gutek909
Gutek909
  18 października 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 21

przepraszam, 23 :]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.