MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam, zastanawiam się nad zmianą motocykla, celuję w poj 750-1100, chodzi oczywiście o przecinaka, żadne enduro itp mnie nie interesują. I teraz potrzebowałbym jakichś rad co w tej pojemności dobrać? Który motocykl będzie najlepszym rozwiązaniem? Z kasą tak do 10500zł ale nie koniecznie musi być za tą cenę, skłonny bym był kupić nawet ninje zx9 95 za jakieś 6tys. Przyznam szczerze, że przy wyborze 600 nie miałem takiego problemu jak teraz, w większych poj praktycznie wszystkie mi się podobają, zx9,r1,zx10,cbr929,zx7,gsxr750-1000 no jak widać jest tego sporo a ja wciąż nie wiem za co się szarpać. Kusi mnie Ninja ZX9R

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 kwietnia 2011

zamknijcie ten temat bo aż mi was żal :Rotfl:

damianPPC
damianPPC
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zacząłem głupie gadanie?

"z tego co slyszalem to za mlody jestes na takie motocykle" czy wedlug Ciebie to jest glupie gadanie ? zwrócilem tylko uwage ze masz 19 lat i ze prawo jazdy jest od 24 a Ty sie spultałeś do mnie z jakimiś hamskimi odzywkami. Nie mam zamiaru juz sie tu wiecej wypowiadać, bo nie warto. nara
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście nie widze w tym nic przyjemnego, ubrany w kondom, kask na głowie, piździ z każdej strony, jedyne co dobre to dzwiek silnika i dlatego tylko lubie popatrzeć na motocykle ale w życiu nie jeździć. Wole jak mnie wciska w fotel a nie z niego zrzuca.


bo ciotki tak maja...

po twoich wypowiedziach odnosze wrazenie ze moto nawet z bliska nie widziales.... wiec badz tak uprzejmy i nie wypowiadaj sie na temat o ktorym nie masz bladego pojecia...
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "z tego co slyszalem to za mlody jestes na takie motocykle" czy wedlug Ciebie to jest glupie gadanie ? zwrócilem tylko uwage ze masz 19 lat i ze prawo jazdy jest od 24 a Ty sie spultałeś do mnie z jakimiś hamskimi odzywkami. Nie mam zamiaru juz sie tu wiecej wypowiadać, bo nie warto. nara

Bo mi pojechałeś wcześniej nie pytając czy takie kwity mam. Masz racje nie wypowiadaj sie juz, bo niezbyt Cię tu widzę lubią..

misza1 --->:piwo:
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  12 kwietnia 2011

Marcin nie lubi moto bo jakże mógł by założyć kask na ten wyżelowany łeb ? przeca to było by -50 do szacunku na wsi

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  12 kwietnia 2011

Marcinie on nie lubi moto bo jakże mógł by założyć kask na ten wyżelowany łeb ? przeca to było by -50 do szacunku na wsi :) Post lekko zmodyfikowany od poprzedniego :)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  12 kwietnia 2011

Hehehe dajcie mu juz spokój, bo sie powiesi ;p

WujekBeton
WujekBeton
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem skąd nienawiść do motocyklistów

Nikt nie mówił tu o nienawiści, sam chętnie bym sobie spróbował jazdy na ścigaczu, ale pewnie bym się zabił więc nawet skutery i inne motorynki omijam szerokim łukiem. A tak w ogóle to dajcie sobie Panowie na luz, bo po co się tak spinać
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie mówił tu o nienawiści

A życzenie śmierci komuś na motocyklu to nie jest nienawiść?
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie bo motyckli nie widać na drodze dlatego stwarzaja zagrożenie. @KoTyy: no wlasnie jak sam Twoj nick wskazuje bedzies uciekał przed pesem hahah

Taki z ciebie pies ze nawet biegu nie zredukuje a na drzewie skonczysz, nie umiesz nawet baranie po polsku poprawnie pisać, tatus cie na stanowisko posadził więc zamilknij bo na takiego jak ty wystarczy dobry rzut dobrym nozem przy 120 km/h wiec bij z tego tematu albo zmień profesje ( do moderatorów groźba spowodowana Życzeniem Śmierci dla kolegi wyzej)

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

WujekBeton
WujekBeton
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A życzenie śmierci komuś na motocyklu to nie jest nienawiść?

to tak, ale jeden nie mówi w imieniu wszystkich.
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to tak, ale jeden nie mówi w imieniu wszystkich.

Ale wiesz każdą taką zyebaną jednostkę trzeba tępić czym prędzej ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.