MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam, zastanawiam się nad zmianą motocykla, celuję w poj 750-1100, chodzi oczywiście o przecinaka, żadne enduro itp mnie nie interesują. I teraz potrzebowałbym jakichś rad co w tej pojemności dobrać? Który motocykl będzie najlepszym rozwiązaniem? Z kasą tak do 10500zł ale nie koniecznie musi być za tą cenę, skłonny bym był kupić nawet ninje zx9 95 za jakieś 6tys. Przyznam szczerze, że przy wyborze 600 nie miałem takiego problemu jak teraz, w większych poj praktycznie wszystkie mi się podobają, zx9,r1,zx10,cbr929,zx7,gsxr750-1000 no jak widać jest tego sporo a ja wciąż nie wiem za co się szarpać. Kusi mnie Ninja ZX9R

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011

Jeżeli Włocha miałbym brać to na chwile obecną Aprilię RSV4 ;P Tylko skąd tyle kasy? :P

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie skoro masz sobie cos takiego kupic to nie lepiej kupic ładną urne ??? spalic sie i mniej bólu bedzie bo sie nie rozpier.... i może ci kasy cos jjeszcze zostanie. osobiscie nie lubie kolesi na motorach tepie ich jak się tylko da a to zajade mu boczkiem aalbo wyprzede po poboczu i przestrasze :) np taaki dziadzio dziswiaj chyba miał zawał jak go przed Olkuszem wyprzedzałem po praawej stronie :)

A ja tepie takich kolesi jak ty bo ty Hu:cenzura:u siedzisz zamkniety jak w klatce i to ze zdechniesz w wypadku jest o 70% mniejsze niz to ze motocyklista umrze czasem tak czytem co po niektore posty i mysle skad ci sie ludzie urwali co was boli ze kolo na motorze was pobiera ?! Bo widocznie ma jaja zeby to zrobic a was nie stac na wystarczajaco szybki 2 slad zeby chociaz rure powachac nie nawidze takich ludzi albo kolo w tirze ponad tachograf kilometry bije i jeszcze naj:cenzura:any jedzie ludzie troche oleju do głowy wam by pasowało i to taki full synth

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

damianPPC
damianPPC
  11 kwietnia 2011
KoTyy
KoTyy: 70% mniejsze

gdzie Ty to wyczytałes omg podczas wypadku uderzasz autem a podczas wypadku z udzialem motocykla uderzasz wlasnym cialem, chyba wynik jest jasny
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie Ty to wyczytałes omg podczas wypadku uderzasz autem a podczas wypadku z udzialem motocykla uderzasz wlasnym cialem, chyba wynik jest jasny

Ale to wy barany nie zważacie na nas, zamiast spojrzeć w lusterko 2x to patrzycie raz i jeb! 2 Tyg tem w taki sposób zginął mój kolega i wcale nie jechał szybko! Na dozwolonej 90 licznik po uderzeniu zatrzymał się na 80, jechało ich 3 z czego 2 zdążyło przyejechać a 3 juz nie... bo sobie jakiś stary dziad zamknięty w puszce zawracał na ruchliwej drodze nie spoglądając widocznie dokładnie w lusterko pomijając fakt, że tam nie wolno zawraca... C*uj wam w d*pe!
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  11 kwietnia 2011

Marcin nie kluc sie z psem takim ludziom nic nie udowodnisz

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  11 kwietnia 2011
KoTyy
KoTyy: nie kluc sie z psem

:crylol::piwo: hahaha...
WujekBeton
WujekBeton
  11 kwietnia 2011
KoTyy
KoTyy: Bo widocznie ma jaja

Skoro ma takie jaja to niech liczy się z niebezpieczeństwem.

Konto usunięte
Konto usunięte: barany nie zważacie na nas

Ciężko pojąć, że w samochodzie jest milion rzeczy do zrobienia poza patrzeniem w lusterka na motocyklistów, a śp. kolegi współczujemy.

KoTyy
KoTyy: co was boli

nic nie boli, ale niech robi to po ludzku:woot:.
damianPPC
damianPPC
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to wy barany nie zważacie na nas, zamiast spojrzeć w lusterko 2x to patrzycie raz i jeb!

no wlasnie bo motyckli nie widać na drodze dlatego stwarzaja zagrożenie.

@KoTyy:
no wlasnie jak sam Twoj nick wskazuje bedzies uciekał przed pesem hahah
damianPPC
damianPPC
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pesem

psem*
damianPPC
damianPPC
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko pojąć, że w samochodzie jest milion rzeczy do zrobienia poza patrzeniem w lusterka na motocyklistów, a śp. kolegi współczujemy.

dokładnie, nie wspominajać ze takiego przecinaka predzej slychać niz widać, a zadko sie zdaza ze taki wolno jedzie. Dlatego jestem taki uprzedzony bo od 3 lat moj kolega jezdzi na wózku po ostrym wypadku w ktorym oprocz kregoslupa polamal wszystkie zebra, przebil pluco, i obydwie rece polamane i wcale szybko nie jechal, i tez go kierowca ciagnika nie widzial. Dzisiaj dziekuje Bogu ze zyje ale mowi ze co to za zycie jak mu nawet nie staje bo sparalizowany od pasa w dol. Taki zapalony motocyklista a teraz mowi ze szkoda ze kiedykolwiek wsiadl na taki sprzet. I niech mi nikt nie wpiera ze jazda na motocyklu jest bezpieczna !! bo pjerdoli po prostu glupoty !!
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro ma takie jaja to niech liczy się z niebezpieczeństwem

Szczerze mówiąc w tych czasach juz nawet nie trzeba patrzeć na motocyklistów, bo teraz to i rowerem wyjedziesz i nie wiesz czy wrócisz...
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, nie wspominajać ze takiego przecinaka predzej slychać niz widać, a zadko sie zdaza ze taki wolno jedzie. Dlatego jestem taki uprzedzony bo od 3 lat moj kolega jezdzi na wózku po ostrym wypadku w ktorym oprocz kregoslupa polamal wszystkie zebra, przebil pluco, i obydwie rece polamane i wcale szybko nie jechal, i tez go kierowca ciagnika nie widzial. Dzisiaj dziekuje Bogu ze zyje ale mowi ze co to za zycie jak mu nawet nie staje bo sparalizowany od pasa w dol. Taki zapalony motocyklista a teraz mowi ze szkoda ze kiedykolwiek wsiadl na taki sprzet. I niech mi nikt nie wpiera ze jazda na motocyklu jest bezpieczna !! bo pjerdoli po prostu glupoty !!

No miał pecha i tyle współczucia dla kolegi. Nie wiem dlaczego sie tak zapieracie, no trzeba sobie szczerze wyznać, że na naszych drogach kultury nie ma! Nie wiem skąd nienawiść do motocyklistów, chyba tylko dlatego, że żal d*pe ściska, że w oczach wam uciekają a wasze potwory mocy jęczą a rady nie dają, no paranoja. A propo Twojego kolegi, tak sie załatwił Tobie żal, a mnie życzysz smierci pacanie yebany? Uważaj żeby czasami tobie jakaś latarnia przed maską nie wyrosła!
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie bo motyckli nie widać na drodze dlatego stwarzaja zagrożenie.

tak? To wyobraź sobie jak by nie było w ogóle samochodów na drogach, czyż nie byłoby zayebiście bezpiecznie? Przecież motocykli jest w stosunku do samochodów garstka.
damianPPC
damianPPC
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a mnie życzysz smierci pacanie yebany? Uważaj żeby czasami tobie jakaś latarnia przed maską nie wyrosła!

pierwszy zacząłeś głupie gadanie! akurat ja mam szanse przezyć zderzenie z latarnia, bo mam pol samochodu i poduchy. i w ogole gadanie że ktoś zazdrości ze szybko jezdzicie? kto ? kazdy by mógł sobie kupić ścigacza, gazować i szybko jeździć. Osobiście nie widze w tym nic przyjemnego, ubrany w kondom, kask na głowie, piździ z każdej strony, jedyne co dobre to dzwiek silnika i dlatego tylko lubie popatrzeć na motocykle ale w życiu nie jeździć. Wole jak mnie wciska w fotel a nie z niego zrzuca.
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  11 kwietnia 2011

Ja zacząłem głupie gadanie? Weź zobacz od początku wątek...
No dobra, że Ty nie lubisz, ale przynajmniej wyraź szacunek dla tych co lubią, bo to wcale nie jest powód do potępienia i życzenia śmierci, gdzie masz człowieku mózg?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.