MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam, zastanawiam się nad zmianą motocykla, celuję w poj 750-1100, chodzi oczywiście o przecinaka, żadne enduro itp mnie nie interesują. I teraz potrzebowałbym jakichś rad co w tej pojemności dobrać? Który motocykl będzie najlepszym rozwiązaniem? Z kasą tak do 10500zł ale nie koniecznie musi być za tą cenę, skłonny bym był kupić nawet ninje zx9 95 za jakieś 6tys. Przyznam szczerze, że przy wyborze 600 nie miałem takiego problemu jak teraz, w większych poj praktycznie wszystkie mi się podobają, zx9,r1,zx10,cbr929,zx7,gsxr750-1000 no jak widać jest tego sporo a ja wciąż nie wiem za co się szarpać. Kusi mnie Ninja ZX9R

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  9 kwietnia 2011

Racja ale za kwotę którą mam do dyspozycji kupię starszy model max 2001 rok ;p

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  9 kwietnia 2011

Generalnie R1 są zajeżdżone ;| ostro są pałowane i własnie tu jest ten problem by kupić coś w dobrek kondycji

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  9 kwietnia 2011
http://otomoto.pl/kawasaki-zxr-zx9r-M2536402.html
Czyż ona nie jest piękna? :P Nie no napalam się na tą ZX9 ;P:P
luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

noo tzn ona tez fajna
ale tak jakbym widział na zywo pewnie tez by mnie wzieło
na foto jest taka w stosunku do r1 troche mała wysoka i wgl
r1 wpadła mi w oko :P
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na foto jest taka w stosunku do r1 troche mała wysoka i wgl r1 wpadła mi w oko :P

a w rzeczywistości to r1 jest sporo mniejsza :D
luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011

pozatym wiesz no mozesz nastawić sie na tą ninja aa szukac troche r1
a nóz znajdziesz w dobrym stanie
bo ta r1 (sorry za obraze uczuć do ZX9 :P)
ale r1 zaaajebista
az mysle zeby na a isc teraz :P

damianPPC
damianPPC
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hhahah a wiesz co jest najlepsze? Że ja taki kwit juz mam, łyso? Tylko nie bij za ton ok? Przestraszyłeś mnie, nie udzielaj się juz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia

prostacki żal.
REDEVIL25
REDEVIL25
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mam pytanie skoro masz sobie cos takiego kupic to nie lepiej kupic ładną urne ??? spalic sie i mniej bólu bedzie bo sie nie rozpier.... i może ci kasy cos jjeszcze zostanie. osobiscie nie lubie kolesi na motorach tepie ich jak się tylko da a to zajade mu boczkiem aalbo wyprzede po poboczu i przestrasze :) np taaki dziadzio dziswiaj chyba miał zawał jak go przed Olkuszem wyprzedzałem po praawej stronie :)
luk0712
luk0712
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

heh aa Cie ktoś zjebie... :mrgreen:
damianPPC
damianPPC
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: heh aa Cie ktoś zjebie...

dobrze prawi, motocykliści stwarzaja jedynie zagrożenie na drogach..
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie skoro masz sobie cos takiego kupic to nie lepiej kupic ładną urne ??? spalic sie i mniej bólu bedzie bo sie nie rozpier.... i może ci kasy cos jjeszcze zostanie. osobiscie nie lubie kolesi na motorach tepie ich jak się tylko da a to zajade mu boczkiem aalbo wyprzede po poboczu i przestrasze :) np taaki dziadzio dziswiaj chyba miał zawał jak go przed Olkuszem wyprzedzałem po praawej stronie :)

Słuchaj no, każdy ma inną pasję, a z drugiej strony, nie każdy co ma przecinak zapier*ala jak głupi. Tak czy siak w 70 % wina jest po stronie puszkarzy jeśli chodzi o wypadki z udziałem motocyklistów ;]
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pozatym wiesz no mozesz nastawić sie na tą ninja aa szukac troche r1 a nóz znajdziesz w dobrym stanie bo ta r1 (sorry za obraze uczuć do ZX9 :P) ale r1 zaaajebista az mysle zeby na a isc teraz :P

No tak R1 piękna sprawa, ale chyba jednak zostanę przy tej ZX9, no wiesz sentyment do kawasaki :)
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prostacki żal.

Sam jesteś prostackim żalem, bo co? Bo cie zjadło, że jednak kwity juz mam od dawna? Tak jak juz powiedziałem nie udzielaj się w tym poście bo nic fajnego tu nie wnosisz chamie
luk0712
luk0712
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś prostackim żalem, bo co? Bo cie zjadło, że jednak kwity juz mam od dawna? Tak jak juz powiedziałem nie udzielaj się w tym poście bo nic fajnego tu nie wnosisz chamie

hah pocisk :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte:

hm no w sumie taka zielona strzała tez sliczna :P
kurde chyba sie na moto przezuce bo taa r1 mi sie spodobała i to bardzo :D
lamiluzje89
lamiluzje89
  10 kwietnia 2011

Wybrałeś kijowy moment na kupno... na wiosne nie kupuje sie motocykli i nie kupuj emocjami bo bedziesz pozniej płakał że wjeb.... kupe kasy... poszukaj pomarudz... poczytaj opinie uzytkowników for poswieconych danemu modelowi...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.