MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam, zastanawiam się nad zmianą motocykla, celuję w poj 750-1100, chodzi oczywiście o przecinaka, żadne enduro itp mnie nie interesują. I teraz potrzebowałbym jakichś rad co w tej pojemności dobrać? Który motocykl będzie najlepszym rozwiązaniem? Z kasą tak do 10500zł ale nie koniecznie musi być za tą cenę, skłonny bym był kupić nawet ninje zx9 95 za jakieś 6tys. Przyznam szczerze, że przy wyborze 600 nie miałem takiego problemu jak teraz, w większych poj praktycznie wszystkie mi się podobają, zx9,r1,zx10,cbr929,zx7,gsxr750-1000 no jak widać jest tego sporo a ja wciąż nie wiem za co się szarpać. Kusi mnie Ninja ZX9R

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  10 kwietnia 2011

W nowszych modelach zx-ów ludzie narzekali na pękające ramy a dokładniej na spawy w okolicach główki ramy , w r1 i r6 były problemy ze skrzyniami biegów i kiepskim momentem obr. od dołu ale....dużo zależy od tego jak traktujesz motocykl ja w tym sezonie obstawiłem na fazera 600 98r , oblukaj gsxa k1 , co do Twojej wypowiedzi o kierowcach puszek jestem w 100% zgodny :)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybrałeś kijowy moment na kupno... na wiosne nie kupuje sie motocykli i nie kupuj emocjami bo bedziesz pozniej płakał że wjeb.... kupe kasy... poszukaj pomarudz... poczytaj opinie uzytkowników for poswieconych danemu modelowi...

W kupnie nie jestem laikiem , troche się przewinęło sprzętów przez ręce więc wiem co i jak przy zakupie. A no widzisz kijowy moment ale potrzebowałem gotówki a że dopiero teraz znalazł się klient na moją Kawe ZX6R to wiesz ;p
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W nowszych modelach zx-ów ludzie narzekali na pękające ramy a dokładniej na spawy w okolicach główki ramy , w r1 i r6 były problemy ze skrzyniami biegów i kiepskim momentem obr. od dołu

Ja w takie rzeczy kompletnie nie wierzę. To są totalne bzdury. Pomyśl .. gdyby tak było rzeczywiście to czy ludzie ze stajni kawasaki czy tam yamahy czy hondy etc nie pracowaliby nad tym by usterki usuwać? Przecież gdyby tak było, motocykle japońskie przestałyby się sprzedawać a tymczasem od wielu lat są liderami na rynku ;] Weźmy np pod uwagę tą pękającą ramę, no w sumie nie dziwie jak jak ktoś nie doświadczony wybije w powietrze przednie motocykla ważącego ponad 200kg i nagle brutalnie opuści przód na glebe no jakąś wytrzymałość to ma, ale od takiego traktowania to się materiał wkońcu zmęczy. No takie jest moje zdanie, nie wierze w bajki na temat danego modelu itp. JAK KTO DBA TAK MA ;)
damianPPC
damianPPC
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś prostackim żalem, bo co? Bo cie zjadło, że jednak kwity juz mam od dawna? Tak jak juz powiedziałem nie udzielaj się w tym poście bo nic fajnego tu nie wnosisz chamie

kto tu kvrwa jest chamem gamoniu z pola, z dresiarską bransoletą na rece i najbardziej pospolitym tatuażem świata na nodze..w dupie mam ze masz kwity pajacu..co za matoł, zwrócić uwage to się zaraz unosi i widłami wymachuje..co za ludzie omg..żal w *uj az się zniżyłem do tego samego poziomu. pozdrawiam i oby Ci jakaś osobówka stanęła na drodze
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak z częściami ale GSXR właśnie się sypią. Tzn ja ogólnie zdanie mam takie ze jak kto dba tak ma, ale mam bardzo duzo znajomych, pare Gixxów mieli i ogólnie narzekali ;/ Z kolei W rodzinie u mnie jedna ZX9 juz pomyka i to z dobre 5 lat, dostaje po garach równo i jak nóweczka :D


To zalezy od kraju gdzie jaki motor byl wyprodukowany a mi sie cos takiego podoba KTM 1190 RC8 Austriacka produkcja mialem zaszczyt z tylu jechac i powiem ze wrażenia jakby na rakiecie Tomahawk siedział :D

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kto tu kvrwa jest chamem gamoniu z pola
heh no i sie pogrzebałes sam 6ft pod ziemia
Konto usunięte
Konto usunięte: omg..żal w *uj az się zniżyłem do tego samego poziomu. pozdrawiam i oby Ci jakaś osobówka stanęła na drodze
to sie da znizyc jeszcze nizej hmm chyba do jadra ziemi popaprancu jak mozesz takie glupoty wypisywac a ja ci zycze zeby cie za jadra na zardzewialym haku powiesili

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
KoTyy
KoTyy: podoba KTM 1190 RC8 Austriacka produkcja

Daj mi na to kwote to kupie :D
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kto tu kvrwa jest chamem gamoniu z pola, z dresiarską bransoletą na rece i najbardziej pospolitym tatuażem świata na nodze..w dupie mam ze masz kwity pajacu..co za matoł, zwrócić uwage to się zaraz unosi i widłami wymachuje..co za ludzie omg..żal w *uj az się zniżyłem do tego samego poziomu. pozdrawiam i oby Ci jakaś osobówka stanęła na drodze

Człowieku zamknij jape, co sie krztusisz jak nie musisz? Żal za kiete i tatuaż? Ty sobie nigdy nie zrobisz, bo sie zapłaczesz na śmierć idio*tko, wsiunie pier*olony. Dawaj stawaj tym swoim potworem mocy tą wypasioną, szpanerską, z mendlem kucy ibizą ahhh co za furka mmmm marzenie. Stań na drodze to się pozbędziesz moment lusterka pajacu w d*upe yebany c*welu!
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: PiesekLeszek1:W nowszych modelach zx-ów ludzie narzekali na pękające ramy a dokładniej na spawy w okolicach główki ramy , w r1 i r6 były problemy ze skrzyniami biegów i kiepskim momentem obr. od dołu Ja w takie rzeczy kompletnie nie wierzę. To są totalne bzdury. Pomyśl .. gdyby tak było rzeczywiście to czy ludzie ze stajni kawasaki czy tam yamahy czy hondy etc nie pracowaliby nad tym by usterki usuwać? Przecież gdyby tak było, motocykle japońskie przestałyby się sprzedawać a tymczasem od wielu lat są liderami na rynku ;] Weźmy np pod uwagę tą pękającą ramę, no w sumie nie dziwie jak jak ktoś nie doświadczony wybije w powietrze przednie motocykla ważącego ponad 200kg i nagle brutalnie opuści przód na glebe no jakąś wytrzymałość to ma, ale od takiego traktowania to się materiał wkońcu zmęczy. No takie jest moje zdanie, nie wierze w bajki na temat danego modelu itp. JAK KTO DBA TAK MA ;)
Jak kto dba tak i ma racja :) do tego próbowałem nawiązać że gumowanie motocykla jest niekorzystne nie tylko dla rami jak i dla silnika jednak problem z dwójką w yamaszkach to była wada fabryczna w pewnym okresie produkcji natomiast słaby moment obrotowy na dolnym zakresie obrotów r1 porównałem do gsxr'a k5 , takie było moje osobiste odczucie po przejażdżce :)
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011

A więc Zx9 mi pozostaje ;P heh

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  10 kwietnia 2011

wersja po 2000r niebieska jest ładna :)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011

Jeśli Ninja to tylko zielona

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  10 kwietnia 2011
damianPPC

wez no Torunski pajacyku pohamuj troszke bo wdupisz....

zeby tobie cos na drodze nie stanelo...
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 kwietnia 2011
misza1
misza1: wez no Torunski pajacyku pohamuj troszke bo wdupisz.... zeby tobie cos na drodze nie stanelo...

Dokładnie, nie życz drugiemu co tobie nie miłe...
KoTyy
Posty: 234 (po ~176 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 5
KoTyy
  10 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli Ninja to tylko zielona

Owszem tak! Osobiście wole Włoskie motory np prosta konstrukcja kazdy srednio zaawansowany mechanik dobierze czesci ! A i jest czym pociagnac na autostradie ;]

All i see is jealoussyy... Hey fuck IT.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.