damianPPC
damianPPC
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

siema

w zwiazku z tym ze na naszych polskich drogach jest sporo wsiozłomu, chcialem zapytac jaki powien byc porzadny tuning stylistyczny - taki zeby sie z nas nie smiali ??

wedlug mnie przepis na ladne auto to
-zadbany lakier
-ladna duza felga na niskim profilu
-odpowiednie obnizenie, niezaduzo wzgledem kół
-delikatnie przyciemnione szyby, ale wszystkie w jednym odcieniu, oprocz przedniej

WujekBeton
WujekBeton
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie trzymał bym go dłużej niż rok

no dobra, ale kupując samochód od gościa myślącego podobnie prawdopodobnie auto będzie niezadbane (delikatnie mówiąc).

Konto usunięte
Konto usunięte: grubo ponad 300 tyś,

w Polsce samochody nie mają takich przebiegów, większość aut na rynku ma 150-280tysi :lol:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w Polsce samochody nie mają takich przebiegów, większość aut na rynku ma 150-280tysi

i nie ważne, czy to 2 letnia s klasa z przebiegiem 200, czy 15 letnia z przebiegiem 150 :ninja:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no dobra, ale kupując samochód od gościa myślącego podobnie prawdopodobnie auto będzie niezadbane (delikatnie mówiąc).

ja samochody szanuje, ale to co napisałeś ma jakiś sens :tak:
WujekBeton
WujekBeton
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to 2 letnia s klasa z przebiegiem 200, czy 15 letnia z przebiegiem 150

może dwuletnia to nie, ale (przynajmniej ja często tak spotykam) nieważne czy samochód miał 18 lat czy 8 to bariery 200tysi nie przekraczały, ale miały ponad 170. może to być przypadek choć nie wierze, bo za często się zdarzało:jezyk:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: może dwuletnia to nie, ale (przynajmniej ja często tak spotykam) nieważne czy samochód miał 18 lat czy 8 to bariery 200tysi nie przekraczały, ale miały ponad 170. może to być przypadek choć nie wierze, bo za często się zdarzało

albo to jest tak, że pierwszy właściciel nabija kilometry ( bo po to kupuje nowy samochód) a kolejny dopiero nim "jeździ" dlatego są auta 2-3 letnie z przebiegiem 200 tyś, i 15 letnie z przebiegiem nieco ponad 200 :ziober2:
WujekBeton
WujekBeton
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: albo to jest tak

powiedzmy....
chociaż jak dla mnie to ciężko znaleźć nie kręcony licznik:zonk:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedzmy.... chociaż jak dla mnie to ciężko znaleźć nie kręcony licznik

niedawno sobie oglądałem e39 530d, przebieg +/- 140tyś, 2001r, kierownica i fotel kierowcy tak poprzecierane że to wsakzuje na realny przebieg auta ok 500 tyś:lol2:
WujekBeton
WujekBeton
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: realny przebieg auta ok 500 tyś

a takie przypadki niestety można mnożyć
whitestok
whitestok
  31 grudnia 2010

heh polacy nawet sobie sami w autach zegar kręcą żeby "lepiej" wyglądało :D np jak kupiłem kiedyś galanta 98 rocznik to na zegarze miał prawdziwe 76 tys mil, udokumentowane dokumentami z przeglądów...później oddałem go matce i po jakimś czasie matka go sprzedała, wtedy galant miał na zegarze ok 95 tys mil, i jak gadałem kilka tygodni później z nowym właścicielem to mówił, że sobie cofnie zegar żeby lepiej wyglądało :D samochód u niego nie poszedł na handel bo nadal jeździ nim jego brat.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.