damianPPC
damianPPC
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

siema

w zwiazku z tym ze na naszych polskich drogach jest sporo wsiozłomu, chcialem zapytac jaki powien byc porzadny tuning stylistyczny - taki zeby sie z nas nie smiali ??

wedlug mnie przepis na ladne auto to
-zadbany lakier
-ladna duza felga na niskim profilu
-odpowiednie obnizenie, niezaduzo wzgledem kół
-delikatnie przyciemnione szyby, ale wszystkie w jednym odcieniu, oprocz przedniej

chicel
chicel
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: -delikatnie przyciemnione szyby, ale wszystkie w jednym odcieniu, oprocz przedniej

to mi się podoba

Konto usunięte
Konto usunięte: odpowiednie obnizenie, niezaduzo wzgledem kół

to też tylko nie tak że zimą zgarniasz wszystki śnieg zderzakami z drogi.
najlepiej obniżyć auto jeśli jest możliwe nie więcej niż 2-4cm od fabrycznej wysokości

Konto usunięte
Konto usunięte: ladna duza felga na niskim profilu

mi się najbardziej podoba szerokie koło takie minimum 225 najlepiej wysokie do 45mm i przekątnej 16/17"
chicel
chicel
  27 grudnia 2010

aha a z tym zadbanym lakierem jest w polsce problem....jak ja widzę jak się nie którzy przeciskają przy wymijaniu, wyprzedzaniu, omijaniu to masakra, szczególnie zimą nie którzy jeżdża jakby było lato a nie przewidują że ich lekko zarzuci i już kolizja...

whitestok
whitestok
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chcialem zapytac jaki powien byc porzadny tuning stylistyczny - taki zeby sie z nas nie smiali ??

zawsze znajdzie się ktoś kto będzie się śmiał...polska pełna "hejterów" :D

a co do tuningu to podoba mi się cholernie japoński styl, poza tym lubię jak wszystkie elementy (progi, zderzaki itp...) są dopasowane do bryły i wyglądu danego auta i nie są skopiowane z żadnego innego.
J023
J023
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: -zadbany lakier

tego to nie zaliczyłbym do tuningu.

Co do reszty to moim zdaniem duże koło, i dobra gleba wystarcza.
WujekBeton
WujekBeton
  27 grudnia 2010

German Style :mrgreen:

Hali20
Hali20
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: -zadbany lakier

równie dobrze mógłbym jeździć golfem w roście ale szkoda mi go szlifować

Konto usunięte
Konto usunięte: to też tylko nie tak że zimą zgarniasz wszystki śnieg zderzakami z drogi.

mojego 6 centów spuściłem w dół i tragedii nie ma wiadomo może tam czasem odgarnę ulice dokładką ale rzadko

Konto usunięte
Konto usunięte: German Style

dokładnie do tego jeszcze cult style rat rost itp itd ;d
dylarajestuej
dylarajestuej
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na naszych polskich drogach jest sporo wsiozłomu,

mi się wydaje że na szczęście coraz mniej, lexus look wyszedł z mody :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: -delikatnie przyciemnione szyby, ale wszystkie w jednym odcieniu, oprocz przedniej

ja lubie w uj czarne wszystkie(oczywiście nie czołowa), w dzień nie sprawia to problemu, ale cofanie nocą bez parktronika, i ze słabymi światłami wstecznymi, to jazda po omacku :ziober2:
najlepiej to wygląda na czarnych kombi, przednie przyciemnione ile można, a tył w opór :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: taki zeby sie z nas nie smiali ??

nawiązując do aut bmw, ciekawym pomysłem jest pomalowanie nerek na czarno :tak:

damianPPC
damianPPC
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi się najbardziej podoba szerokie koło takie minimum 225 najlepiej wysokie do 45mm i przekątnej 16/17"

nie ukrywam ze tez lubie zerokie laczki ale przedewszystkim podoba mi sie porządny naciąg gumy..typowo niemiecki styl, ale do tego to juz gleba maksymalna jest wskazana.

Konto usunięte
Konto usunięte: a co do tuningu to podoba mi się cholernie japoński styl, poza tym lubię jak wszystkie elementy (progi, zderzaki itp...) są dopasowane do bryły i wyglądu danego auta i nie są skopiowane z żadnego innego.


mam tak samo :ziober:
mialem honde i wtedy JDM to bylo to.. JDM z German Style ma wiele wspolnego ;d gleba, kółko :ziober:

Konto usunięte
Konto usunięte: tego to nie zaliczyłbym do tuningu.

no nie wiem, czy np Golf z 85r bedzie tak kozacko wygladal z ladna felga i maks gleba i maks wyblaklym, porysowanym lakierem

Konto usunięte
Konto usunięte: ja lubie w uj czarne wszystkie(oczywiście nie czołowa), w dzień nie sprawia to problemu, ale cofanie nocą bez parktronika, i ze słabymi

tez sie bodoba full czarno ale konieczne jest zeby wszystkie byly w jednym odcieniu :)
chicel
chicel
  27 grudnia 2010

mnie się znów podobają szyby przyciemnione na zielono, coś w stylu lustro weneckie

angelika28071991
angelika28071991
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: German Style

Miałam to pisać:ziober2:
damianPPC
damianPPC
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie się znów podobają szyby przyciemnione na zielono, coś w stylu lustro weneckie

to zalezy tez, bo totalne lustro a widzialem tez to juz nieladnie wyglada :ninja:
J023
J023
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi się najbardziej podoba szerokie koło takie minimum 225 najlepiej wysokie do 45mm i przekątnej 16/17"

Wierz mi, lub nie ale ten rozmiar w ogóle nie robi szału. Jeżdżę już sporo czasu na takim felunku i ogumieniu Toyo T1R Proxes i szału nie ma
J023
J023
  27 grudnia 2010

dodam że to R17

WujekBeton
WujekBeton
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej to wygląda na czarnych kombi

zgadzam się :piwo: do tego ta szeroka fela, polerowana i jest :piwo::tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Golf z 85r bedzie tak kozacko wygladal z ladna felga i maks gleba i maks wyblaklym, porysowanym lakierem

wtedy można go podciągnąć pod wspomniany rat style i ludzie jarają się i tym
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.