Gutek909
Gutek909
  19 stycznia 2015 (pierwszy post)

Postanowiłem sobie założyć specjalny temacik do zapisów do naszej ekipy :)

W tamtym temacie jest jeden wielki burdel. Rex zbiera ekipę, ale zapisujmy się tutaj. 10 miejsc, pierwszeństwo mają ' starsi ' użytkownicy forum sport :)

:rock:

1. Gutek

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lutego 2015
Kamil
Kamil: Na forum klt podaja

aaaaa, bezsens że trzeba się rejestrować osobno

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lutego 2015

Holy rozwiązał kontrakt z Bayernem ? :rotfl:
szybki foch już w 2 kolejce :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KillaKellz
KillaKellz
  23 lutego 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: szybki foch już w 2 kolejce

Jaki foch? Już pisałem że nie zagrał bym z Nakatsu. A tylko po to tam w tym klubie byłem by dać Wam łomot ; D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  24 lutego 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wow ale jak Ty Enkido widzisz te wyniki skoro jeszcze tam nie zaktualizowali ?

Ligowe biorę z forum KLT, UEFA i Kielce Cup mam dzięki arkuszowi kalkulacyjnemu

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lutego 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki foch? Już pisałem że nie zagrał bym z Nakatsu. A tylko po to tam w tym klubie byłem by dać Wam łomot ; D

wszystkich z nas nakręcałeś żebyśmy zrobili drużynę a teraz jak zwykle give up i obsrane majty
na otro cię pojechali :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  24 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

"Masz zakaz wstępu na forum !

Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 4 o łącznej wartości: 4. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 3

Ostatnie ostrzeżenie dostałeś: 11:46
Powód: Użytkownik odnoszący się do kolegów na forum bez grosza kultury. Obrażający bez powodu i w sposób prostacki."
"Zostałeś wyrzucony z tego forum"

Zmasakrowałem Typa na R i dostałem perma na KLT [*]

.. nie będzie mnie typ obrażał. Jeszcze jak tutaj coś napisze do mnie to zgłaszam wszystko do FT

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 lutego 2015
:crylol:

porażka

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.