Freddie2007
Freddie2007
  4 września 2009 (pierwszy post)
W sobotę i w środę odbędą się kolejne mecze el.MŚ RPA 2010...

Polska zagra w sobotę z Irlandią Płn.w Chorzowie i w środę w Mariborze ze Słowacją.

Prawdopodobny skład Polaków: Boruc ? Dudka, Żewłakow, Golański, Krzynówek, Murawski, M. Lewandowski, Roger Guerreiro, Błaszczykowski, Obraniak, Brożek

Q: Czy wobec kontuzji Wasilewskiego i Jelenia to najlepszy z możliwych skład według Was?
Q: Jakie przewidujecie wyniki?
Q: Czy gdy nie zdobędziemy 6 punktów LEO powinien odejść
kuba92762
kuba92762
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie Blaszczykowski gral tak jak jakby mial kontuzje czy cos zupelnie nie rozumiem po co w takim razie trzymal go na boisku... brak zastepcy? ;o

Prawie kazda jego akcja konczyla sie strata pilki.
Nie rozumiem sciagniecia Obraniaka.Tracil pilki tez, ale jako jedyny chyba oddawal strzaly na bramke.No chyba, ze mial problemy z ta stopa.
NeverMind1910
NeverMind1910
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie Blaszczykowski gral tak jak jakby mial kontuzje czy cos zupelnie nie rozumiem po co w takim razie trzymal go na boisku... brak zastepcy? ;o

Był Łobodziński :)

Błaszczykowski żadnego wygranego pojedynku, same starty, brak rajdów i podawanie do najbliższego. Przypominało to program gwiazdy tańczą na lodzie.
Roger Perejro jak zwykle jak panienka, ogólnie bardzo słaby mecz.

Najlepszy moim zdaniem o dziwo Krzynówek :ninja:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 września 2009

Nie wiem jaki sens miało zmienianie Obraniaka i Murawskiego i zostawienie Błaszczykowskiego.

Kończyliśmy mecz z Rogerem jako defensywnym pomocnikiem i Pawłem Brożkiem jako rozgrywającym... w ataku Smolarek z Lewandowskim wspomagani masywnym M. Lewandowskim... Krzynówek na lewym skrzydle... Lewego obrońcy w ogóle nie było...
Prawa strona paranoja totalna. Błaszczykowski stał, Golański nieprzytomny.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 września 2009

ALe chłopaki spokooojnie.

Popatrzcie gdzie grają nasze gwiazdy z repry. ALbo w naszej zenującej lidze albo gdzieś na peryferiach. W Irlandii gra przynejmniej Evans, który reguralnie grywa w 1składzie wielkiego MU. A u Nas? Nie ma co się nerwić:)

Ja osobiście nie znosze lego benhakera ale druga strona emdalu jest taka, że kim tutaj grać? Tutaj raczej nikt nie pomoże to nie jest klub gdzie co dzień są treningi itp Z takiej mąki chleba nie da się zrobic:)

Donald WHO YOU?

MaQ7
MaQ7
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem sciagniecia Obraniaka.Tracil pilki tez, ale jako jedyny chyba oddawal strzaly na bramke.No chyba, ze mial problemy z ta stopa

Wg mnie Obraniak mial problemy po tym stluczeniu stopy w meczu z dwa razy w nia dostal z tego co widzialem , ale i tak byl o niebo lepszy nisz Blaszczykowski....

Konto usunięte
Konto usunięte: Był Łobodziński :)

wiem ze byl tylko nie wiem w jakiej formie ;x
WueRZet
WueRZet
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jaki sens miało zmienianie Obraniaka i Murawskiego i zostawienie Błaszczykowskiego.

I jak zwykle Brożek pokazał, że może być wybitnym reprezentantem :ninja: Jak dla mnie to kolejny piłkarz z casusem Warzychy w kadrze.
kuba92762
kuba92762
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Blaszczykowski....

KAzdy byl lepszy od Blaszczykowskiego.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak zwykle Brożek pokazał, że może być wybitnym reprezentantem Jak dla mnie to kolejny piłkarz z casusem Warzychy w kadrze.


ale on grał przecież całą drugą połowę na środku rozegrania.
to nie jego pozycja, to nie jego styl...

A gdzie Saganowski, który w takich pojedynkach jak dziś byłby najlepszy?
na trybunach :)
Gutek909
Gutek909
  5 września 2009

OD paru meczy przestała mnie cieszyć gra naszej reprezentacji :and: lub parunastu...

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  5 września 2009

Mnie tam ostatni raz "cieszyła" w meczu z Norwegią w el. MŚ 2002:P

Donald WHO YOU?

egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: OD paru meczy przestała mnie cieszyć gra naszej reprezentacji lub parunastu...


pamiętam jak jeszcze w '72 nasi coś prezentowali, potem '74 też nie najgorzej, ale tak już po '92 to już nic nie pokazują :C
WueRZet
WueRZet
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam jak jeszcze w '72 nasi coś prezentowali,

Byłeś wtedy w kwiecie wieku :ninja:
Gutek909
Gutek909
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pamiętam jak jeszcze w '72 nasi coś prezentowali, potem '74 też nie najgorzej, ale tak już po '92 to już nic nie pokazują :C

nie no cieszyły mnie mecze z Portugalią, Belgią, Czechami czy Włochami, ogólnie jakoś zawsze na każdy mecz wyczekiwałem, a teraz mam na to typowo wyj:cenzura:bane
MaQ7
MaQ7
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no cieszyły mnie mecze z Portugalią, Belgią, Czechami czy Włochami, ogólnie jakoś zawsze na każdy mecz wyczekiwałem, a teraz mam na to typowo wyjbane

Leo sie po prostu wypalil ;x
czas zmian?
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłeś wtedy w kwiecie wieku

no to jakoś rok przed bierzmowaniem było :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.